Dětská strava

Jak používat med pro děti?

Je med pro dítě vynikající? Jste zmateni dáváním medu svému dítěti? Myslím, že všichni znáte zdravotní přínos medu pro batolata. Obsahuje stálou energii po delší dobu, nabízí vitamíny a minerály a také pomáhá při rychlejším hojení ran, navrhuje obranu jater a kontroluje kašel u dětí. Med je jedním z vynikajících darů přírody pro lidstvo. Zlato, protože víme, že se liší od nejsladších potravin, které nám prostředí může nabídnout.

Je v podstatě vytvořen z nektaru získaného z různých květin. Včely medonosné shromažďují med, který zaujímá zásadní postavení při výrobě medu. Vzhledem k tomu, že včely medonosné shromažďují nektar z různých květů, konzumují je plus opakují v úlech a přeměňují nektar na med. Enzymy ve schématu včel včel pomáhají transformovat nektar na med. V tomto článku tedy diskutujeme o účincích medu na dítě.

Jak používat med pro děti

Proč není med dáván dětem??

Není bezpečné nabízet med kojencům, jako jsou děti mladší než 1 rok.

1. Pokud toužíte rozpoznat, zda je med pro děti lepší, odpověď je přesné ne. Je to proto, že děti se mohou stát alergickými na mnoho potravin, které byly dohodnuty před érou svobodného života, a protože med byl vytvořen hmyzem, dítě na něj může mít alergickou reakci jistě také mimo výsledek otravy jídlem.

2. Důvodem, proč neexistuje žádný med pro kojence, je to, že zatímco včely sbírají nektar, navíc zvedají spory botulismu, které se s medem mění. Zatímco děti neobsahují zcela vytvořenou imunitní odpověď, jejich systém umožňuje sporám aktivovat se a uvolňovat toxin, který by mohl u dítěte způsobit botulismus, a navíc jej paralyzovat primárně k smrti.

3. Odděleně od nebezpečí otravy jídlem je také těžké med přijímat. Protože je to hustá lepkavá tekutina, která nezkapalňuje v ústech dítěte, dítě na ní může škrtit, i když ji nemůže spolknout. Důvodem, proč žádný med pro děti není, je pro jejich vlastní bezpečnost také obejít se nebezpečí udušení.

4. Med může obsahovat spory botulismu, které mohou vést k otravě botulismem. Půda obklopuje spóry/bakterie botulismu a flóru, kterou včely využívají k výživě, roste v této půdě. Úzkostlivá půda navíc obsahuje výtrusy, které mohou například v úlech poctivě obývat – navíc by spóry mohly také znečistit med. Stále pasterizovaný med může uzavírat spory botulismu také by neměly být známy dětem mladším 12 měsíců.

5. Vzhledem k tomu, že nyní není zajištěno nabízet med kojencům, protože děti mladší než 1 rok nevyvinuly bakterie, které jsou užitečné pro trávení, navíc nemohou trávit ani konzumovat spory botulismu, které se v medu vyskytují hlavně často.

6. V podmínkách toužíte vědět, zda je med pro děti lepší, odpověď je přesné ne. Je to tak, protože děti se mohou stát alergickými na mnoho potravin, které jsou známy před érou jednoho, stejně jako med byl vytvořen hmyzem, na které dítě určitě může mít alergickou reakci daleko od výsledku otravy jídlem taky.

7. Odděleně od všech negativních vlastností medu, které jsou způsobeny spory botulismu, může med navíc vést k poraněným zubům dítěte. Zlato v dětství je špatná volba, navíc rodiče musí absolutně upustit od toho, aby dávali svým dětem nějaké jídlo, které drží med, protože jim je více než rok.