Dětská strava

15 nejlepších značek organické dětské výživy v Indii na rok 2021

Každá matka chce pro dítě jen to nejlepší, a zvláště když mu můžete zajistit to samé, proč váhat? I když existuje mnoho lidí, kteří se neustále hádají, pokud jde o výběr mezi běžnými potravinami, běžně dostupnými na trhu, a připravovanými biopotravinami. Pochopení mnoha pochybností, které vytváří v myslích mladých maminek, zde je seznam 10 značek zdravé organické dětské výživy. Zmínky o dalších organických výrobcích pro kojence, které vám pomohou lépe porozumět těmto potravinám kolem vás,

bio dětská výživa

Organická dětská výživa vs. běžná dětská výživa:

Běžná dětská výživa je vyrobena z obecného procesu pyré a skladování/balení ovoce nebo zeleniny. Podobný proces je také součástí biopotravin, ale biopotraviny jsou vyrobeny z ekologicky pěstovaného ovoce nebo zeleniny. Ale neprocházejí procesem chemického pěstování nebo postřiku pesticidy. Jejich hospodaření probíhá velmi přirozeně.

Proč byste pro své dítě měli vybírat biopotraviny?

Výběr přirozené stravy pro vaše dítě znamená menší expozici jakýmkoli chemikáliím. Jsme si dobře vědomi toho, že každé chemicky vyrobené jídlo má na naše tělo nakonec vliv, ale pokud se můžeme vyhnout určité expozici těchto chemikálií od našich dětí, proč ne? Přírodní potraviny neobsahují žádná umělá sladidla, barviva ani konzervační látky, což z nich činí velmi zdravou alternativu běžných potravin pro kojence.

Fáze organické dětské výživy:

Přírodní kojenecká výživa je vyráběna takovým způsobem, že je k dispozici celá řada pro všechny fáze konzumace jídla již od 1. etapy, která začíná tím, že děti zkouší obiloviny a pyré, poté přecházejí na práškové směsi, poté kousají tyčinky, příkrmy a nakonec příkrmy.

Všechny tyto výrobky pro kojence z 1. až 4. fáze lze snadno najít na trhu nebo online.

Výhody organické dětské výživy:

Přestože jsme pochopili, že ekologická produkce je na trhu lepší než konvenční potraviny, je důležitější porozumět výhodám ekologických potravin. Pokud existují tvrzení, že jeden je lepší než druhý, každý hledá, jak a proč, zde jsou některé výhody produktů organické dětské výživy,

  • Kojenci, kteří konzumují organické potraviny, nemají ve svém systému žádné pesticidy. Zatímco děti, které při testování konzumovaly konvenční potraviny, byly v jejich systému nalezeny s pesticidy.
  • Organicky pěstované ovoce a zelenina v sobě obsahuje vyšší počet živin a vitamínů ve srovnání s normálním ovocem a zeleninou.
  • Vystavení pesticidům může mít dopad na vývoj dětí, protože jejich tělo a mozek jsou stále příliš křehké.
  • Rizika zahrnují nebezpečí v neuro-vývoji, což je způsobeno chemikáliemi a pesticidy, které jsou přítomny v konvenčních potravinách.

Jak si vybrat nejlepší organický dětský produkt?

Při výběru nejlepšího organického dětského produktu musí rodič nebo opatrovník zkontrolovat přísady, které jsou v produktu obsaženy. Odborníci se domnívají, že krmení dobrého jídla pro dítě je důležitější než proces, kterým jsou vyrobeny, ať už jde o přírodní kojenecký výrobek nebo konvenční krmivo, je důležité vždy se více soustředit na přísady než na proces. Čím vyšší je nutriční hodnota složky, tím lepší je značka přírodní dětské výživy.

10 nejlepších značek organické dětské výživy v Indii

Abychom vám pomohli s obtížným procesem výběru nejlepší přírodní značky kojenců, přinášíme vám seznam 10 nejlepších značek organické dětské výživy v Indii. Tento seznam vám pomůže vybrat a usadit se na jedné značce, a i když se nemůžete usadit na nikoho, můžete vyzkoušet kterýkoli z nich, protože jsou všechny stejně dobré a zdravé pro konzumaci dítětem. Takže tady je seznam,

1. Organická dětská výživa Gerber:

organické výrobky pro dětskou výživu

Společnost vyrábí zeleninové a ovocné sáčky, které jsou pro dítě velmi zdravé a výživné. Výrobky této značky mohou být pro spotřebitele velmi drahé.

2. Nejlepší organické dětské jídlo na Zemi:

zdravé organické dětské výživy

Nejlepší na Zemi vyrábí dětské pyré, které voní a chutnají mňam, jídlo je velmi chutné a prodává se online v Indii. Jejich mangové a broskvové pyré jsou obzvláště slavné.

3. Plum Organics kojenecká výživa:

švestková organická dětská výživa

Plum Organics vyrábí organické sendvičové tyčinky pro děti, které se snadno konzumují a tráví, což je skvělé pro děti, kterým zoubky rostou, protože je dobré je okusovat, i když jsou tyto tyčinky na indickém trhu drahé.

4. Organické jídlo Happy Baby:

výhody organické dětské výživy

Společnost happy baby vyrábí příkrmy a pyré, které jsou produkty organické dětské výživy, velmi zdravé a výživné pro dítě.

5. Organická dětská výživa Sprout:

Sprout Organics také vyrábí dětskou výživu, jako jsou pyré, které jsou organickou dětskou výživou. Tato společnost není na indickém trhu poměrně slavná, ale její výrobky jsou nepochybně dobré.

6. Volba rodičů organické dětské výživy rodičů:

Jak naznačuje název, volba rodičů je ve skutečnosti jedním ze slavných tipů rodičů, pokud jde o výběr organického pyré pro jejich děti.

7. Organická dětská výživa Heinz:

Heinz, dobře známý pro své kečupy a omáčky, je také dobrou společností vyrábějící organickou dětskou výživu. Prodávají občerstvení, pyré a prstová jídla pro kojence.

8. Yummy Organics Dětská výživa:

Yummy Organics vyrábí také bio dětskou výživu. Že chutnají čerstvě vyrobené a přímo z kuchyně, jejich pyré a směsi milují děti.

9. Ella’s Organic Baby Food:

Sáčky a příkrmy pro děti od Elly se pohodlně nosí na cestách. Dítě dostává veškerou výživu na cestách se spoustou chutí a zdraví.

10. Bio dětská výživa Happa:

Tato společnost je populární na indickém trhu s organickou dětskou výživou. Vyrábějí a prodávají pyré a sáčková jídla, z nichž po lžičce dítě miluje to, co jí.

5 nejlepších značek organických dětských obilovin a pyré v Indii

Obiloviny a protlaky jsou považovány za dětskou výživu 1. stupně, protože se snáze konzumují a tráví. Pojďme zjistit, které jsou pět nejlepších značek organických dětských cereálií a pyré v Indii. To odpovídá potřebám a požadavkům těchto drobných,

(A) Baby sponky:

Dětské sponky vytvářejí různé druhy obilovin pro děti ve věku 10 měsíců a starší a také dělají kaše.

(B) Early Foods:

Raná jídla jsou dobře známá pro používání vícezrnných produktů, stejně jako různých výživových zrn a ořechů v produktech vhodných pro dětskou spotřebu.

(C) 1. kousnutí:

1. kousnutí připraví chutné práškové směsi, které lze smíchat s mlékem nebo vodou a nakrmit dítě. Směs prášků je zcela organická a velmi výživná.

(D) Slurpp Farm:

Slurpp Farm nezanechává kámen na kameni, ovoce, obilí, zeleninu nebo ořechy, pojmenujte to a mají to všechno ve svých obilovinách, které poskytují všechny základní živiny pro růst a vývoj dítěte.

(E) Ormeal Organic:

Ormeal je důvěryhodná společnost, pokud jde o nákup organických dětských pyré. Společnost vyrábí pyré vhodné ke konzumaci kojenců, kterým je nejméně šest měsíců nebo starší.

Jak vyrobit biopotraviny doma?

Výroba organické dětské výživy doma je poměrně snadný úkol. Ačkoli získání ekologických produktů může být trochu nákladné, protože ekologicky pěstovaná zelenina a ovoce jsou cennější než konvenčně pěstované rostliny a zelenina.

Jakmile budete mít ovoce a zeleninu, kterou potřebujete, vše, co musíte udělat, je spojit několik druhů ovoce a zeleniny, které budou mít příjemnou chuť, když se spojí dohromady, přidejte tuto zeleninu a ovoce v rýži na kaši nebo použijte pyré s trochou cukru a skořice v láhvi, která umožňuje dítěti okusovat.

Organickou dětskou výživu nelze prohlásit za nejlepší z konvenční a organické rasy. Protože nákup a přístup k biopotravinám není pro jednoho snadné. Nativní dětská výživa je nakonec vyrobena ze stejného ovoce, zeleniny a zrn, která obsahují minimální zpracování; to znamená, že krmení kojenců konvenční dětskou výživou je stejně dobré. Jediné, na co se musíte soustředit, jsou přísady, protože to posiluje zdraví a růst dítěte.

Často kladené otázky a odpovědi:

1. Kde mohu koupit bio dětskou výživu?

Bio dětskou výživu lze zakoupit v drogeriích, supermarketech nebo online na různých webových stránkách, které prodávají potravinářské výrobky a další položky péče o kojence.

2. Mohu nakrmit organické dítě svému 1letému dítěti?

Ano, organická dětská výživa 2. stupně je na trhu snadno dostupná, můžete se obrátit na obal nebo se poradit s odborníkem na výživu dětí, abyste se dozvěděli a porozuměli tomu samému.

3. Je organická dětská výživa vhodná pro kojeneckou výživu 1. fáze?

Ano, dětská výživa 1. fáze se skládá z pyré a obilovin, několik značek organické dětské výživy vyrábí kojeneckou výživu, která je vhodná pro 1. fázi.