Drahokamy

Top 9 přírodních drahokamů v různých provedeních

Drahé kameny jsou přirozeně se vyskytující kameny na Zemi, které se těží a vykopávají a tvarují do dobrých tvarů a tvarů, aby vypadaly atraktivně a byly použity jako šperky a jiné předměty. Najít skutečný je úkol, a proto jsme vám přinesli seznam 9 nejlepších přírodních drahokamů, které vám pomohou vybrat si z nich to nejlepší a koupit!

Krásné přírodní drahokamy s obrázky:

Zde máme seznam nejlepších přírodních drahokamů, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší, co vám vyhovuje.

1. Přírodní safírový kámen:

Přírodní safírový kámen

Extrémně nádherný, tmavě zelený a jasný kámen je safírový kámen s krásným vzhledem. To lze použít pro vaše šperky, které vám vhodně dodají atraktivní vzhled, po kterém toužíte. Skutečný drahokam, který bude použit pro váš účel bez napětí vedlejších účinků, je pro vás ideální volbou.

2. Drahokam kalcitu:

Drahokam kalcitu

Kalcitový kámen je zesilovač a je známo, že se používá k čištění energií stimulací ohnivého prvku a jeho pohybem tělem. Různé barvy mají různé účely a o zelené je známo, že vás léčí ze stresu a emoční nerovnováhy.

3. Tanzanitský drahokam:

drahokam tanzanitu

Drahé kameny není vždy možné koupit, a proto jsou náhražky vždy dobrou volbou. Tanzanit je jedním z takových kamenů, které se používají místo drahého safírového kamene. Je vyroben tak, aby po ošetření vypadal jasně a sytě barevně a dává vám stejnou esenci jako drahý kámen za nízkou cenu.

4. Barevné drahokamy:

barevné drahokamy

Barvy vám vždy udělají radost a barevné drahokamy vám to vynahradí. Můžete jej použít k zobrazovacím účelům nebo ho dokonce darovat svým blízkým. Kupte si je tedy a použijte je, jak chcete.

5. Krystalový drahokam:

krystalový drahokam

Křišťálově vypadající drahokamy by bylo blažené vlastnit. Lze jej snadno použít jako dekorativní kus materiálu nebo dokonce v šperku a lze jej zakoupit a použít.

6. Etiopský drahokam:

Etiopský drahokam

Starověké kameny jsou posedlostí mnoha lidí. Etiopský kámen na obrázku je jednou z takových entit, které lze koupit a přidat do vaší sbírky starožitností, pokud si to přejete. Nejen prastará struktura a barva kamene, ale i sypané barvy mu dodávají promyšlený vzhled, a proto je třeba jej koupit.

7. Tištěný drahokam:

tištěný drahokam

Jedná se o atraktivní drahokam ve světle zelené barvě a tmavě zelené tisky na jeho povrchu. Kámen lze použít jako ukázku ve vašem domě k vystavení nebo dokonce na studijní stůl vašeho dítěte. Tak si to kupte pro sebe.

8. Drahokam Růžový rubín:

Růžový rubínový drahokam

Růžový rubínový drahokam spadá do sekundárního odstínu rozmanitosti rubínových drahokamů, které se nacházejí. Drahokam má fyzikální vlastnosti, které lze použít při zlomeninách a bublinách v dutinách, a proto je pro vás nezbytnou koupí, pokud jde o zdraví.

9. Šperky Gig Gemstone:

The Gig Gemstone Jewelry

Drahokam je vyroben vykopáním skal a země. Je vyroben z krásy, která se nachází ve skalách a minerálech. Drahokam se používá k výrobě různých náhrdelníků, náušnic, náramků a dalších šperků. Můžete jej velmi snadno použít pro své šperky a vypadat dobře s atraktivním drahokamem na.

Přírodní prsteny z drahokamů se nacházejí jen zřídka a vlastnit jeden z nich může být poklad. Seznam zdůrazňuje všechna fakta, která vám mohou pomoci rozlišovat mezi přírodními a umělými. Projděte si je tedy a kupte si ten, který vás nejvíce fascinuje.