Drahokamy

9 Populární vzory šperků Ruby Gemstone

Ruby je růžový až krvavě červený drahokam. Červená barva je způsobena především přítomností prvku chromu. Rubín je považován za jeden z drahých kamenů. Kvalita rubínu je dána jeho barvou, střihem a čistotou. Nejdražší Ruby na světě je Sunrise Ruby. Jsou to kameny lásky, vášně, vitality a síly.

Existují také výhody rubínového drahokamu. Poskytuje vedení při rozhodování a pomáhá plnit si sny. Má dokonce léčivou sílu, která uzdravuje tělo, zejména srdeční problémy. Rubínové kameny tak zdobí tolik výhod.

Šperky s drahokamy Ruby:

Jsou posety různými šperky, které se dotýkají pokožky, aby poskytly užitek a samozřejmě vypadaly krásně. Některé z nejlepších šperků z rubínového kamene jsou uvedeny níže.

1. Maang Tikka s Ruby Gemstone:

Maang Tikka s rubínovým drahokamem

Při příznivých příležitostech, jako je svatba, může nevěsta ozdobit tuto maang tikku rubínovými kameny. Tato maang tikka bude perfektně ladit s červeným oblečením a bude vypadat krásně. Nejen nevěsta, ale i jiné ženy mohou nosit tuto rubínovou kamennou maang tikku v tradičním oděvu.

2. Drahokamy prsteny pro muže a ženy:

Drahé prsteny pro muže a ženy

Nejmenší a příslušenství, které lze nosit denně, je prsten. Abyste mohli využít všech výhod rubínového kamene, musíte mít prsteny z rubínového kamene, které se dotýkají pokožky. Kamenný rubín opláštěný stříbrným prstenem bude na postavě vypadat pěkně.

3. Ruby Stone Bangles:

Ruby Stone Bangles

Ruby kamenné náramky jsou navrženy v různých vzorech. Vypadají velmi stylově a při nošení jsou zářivé. Může ji nosit jakákoli věková skupina na tradičním oblečení, aby vypadala nádherně.

4. Náramky Ruby Stone od designéra:

Designové náramky Ruby Stone

Pokud chce člověk nosit rubínový kámen denně, pak jsou náramky dobrou volbou. Náramek může být zlatý nebo stříbrný s rubínem. Může to být celý náramek z rubínového kamene, který vypadá jako korálky. Se svými čirými krystaly vypadají velmi živě.

5. Řetěz s drahokamy Ruby:

Řetěz s drahokamy Ruby

Ruby kamenné řetězy jsou lehké a lze je nosit v každodenním životě. Řetězy mohou být ze stříbra, zlata nebo platiny. Řetěz bude vypadat hezčí, když se k rubínu přidají také diamanty. Září jako cokoli a dodají kouzlu jedné osobnosti.

6. Ruby náušnice pro dívky:

Ruby náušnice pro dívky

Náušnice zvýrazňují krásu žen. Drahokamový rubín, když je vložen do náušnic, vypadá nádherně. Mohou být smíchány s jinými drahokamy, aby fungovaly na všech outfitech, a pak by nebylo zapotřebí žádné shody.

7. Stříbrné přívěsky z rubínového kamene:

Stříbrné přívěsky z rubínového kamene

Pendent na sebe strhává veškerou pozornost, zvláště když je to drahokamový rubín. Jeden rubínový kámen jako závěsný vypadá oslnivě a pokrývá krásu celého krku.

8. Ručně vyrobený rubínový kamenný náhrdelník:

Ručně vyrobený náhrdelník z rubínového kamene

Rubínové kameny v náhrdelníku jsou ceněným vzhledem. Jsou k dispozici v různých provedeních a vzorech. Kundan a další kameny jsou také přidány, aby to vypadalo krásnější. Náhrdelníky jsou z jednoho, dvou nebo více řetězců, aby vypadaly těžce a stylově.

9. Ruby Gemstone Nose Pin:

Ruby Drahokam Čep nosu

Špička špičky s rubínem dělá vzhled zcela odlišným. Může být v květinovém, smyčkovém nebo jiném provedení, které vyhovuje jinému obličeji, ale rubínové sluší všem tvářím.

Přírodní rubín je drahokam, který přitahuje téměř všechny jedince. Je to vzácný drahokam, který je často přisuzován bohatství a eleganci, a také z dobrého důvodu. Rubín nejvyšší kvality má holub krvavě rudý a je velmi hladký na dotek s jemným a ostrým střihem a tvarem.

Rubín lze nosit jako šperky. Může být vložen do stříbra, zlata a platiny. Šperky mohou být prsteny, náušnice atd., Které mohou být ozdobeny tak, aby prospívaly tělu.