Dorty

Jak udělat jednoduchý dort?

Narozeniny se nikdy neobejdou bez dortu a v dnešním článku bychom vám poskytli praktický zážitek z toho, jak oslavit narozeniny s trochou osobnějšího dotyku. Obvykle si během narozenin často objednával dorty z personalizovaných obchodů, ale proč tentokrát nedat svému blízkému osobnější kontakt. Proces výroby dortů je opravdu snadný, pokud pracujete se správnými přísadami. Ve skutečnosti s vaší vynikající dovedností výroby dortů, proč by dorty měly být omezeny pouze na narozeninové oslavy a svatby? Dorty lze použít ve večerních hodinách u šálku čaje. Dorty mohou být pouštní poušť po snídani a koláče mohou být koníčkem minulosti. Ať tak či onak, pokaždé si užijete kousek dortu, nemusí to pro vás být běh do obchodu.

Jak udělat jednoduchý dort

Získejte správné materiály:

Základní věc, kterou by člověk na dort potřeboval, by byla mouka a vejce. Prášek do pečiva je další složkou, která hraje důležitou roli při výrobě koláčů, stejně jako mléko a sušené mléko. Bude také potřeba trochu cukru a soli. Nyní má každý dort lehkou příchuť a je jen na vás, kterou příchuť použijete nejlépe. Trochu octa lze mít po ruce pro dosažení nejlepšího výsledku. Máslo bude poslední ingrediencí na vašem seznamu a pokud se rozhodnete pro jednoduchý dort, máte všechny ingredience, které byste v průběhu času měli vyžadovat.

Kromě toho budete potřebovat nějaký máslový papír, který lze zakoupit v jakémkoli blízkém obchodě s potravinami, pánev na správný tvar a míchačka těsta, možná dřevěná lžíce.

Spustit akci:

Prvním krokem při výrobě dortů je smíchání základních ingrediencí. Do misky nasypte jeden a půl šálku mouky a jeden šálek vody a dvě vejce. Nyní přidejte jeden šálek cukru a půl lžičky soli v hodnotě. V této kapce jednu polévkovou lžíci prášku do pečiva a jeden šálek sušeného mléka. Mějte po ruce také jeden šálek mléka, který byste měli nalít spolu se dvěma nebo třemi kostkami másla. Bude vyžadováno máslo v hodnotě 100 g.

Nyní, když jsou všechny tyto nalita do misky, řádně je promíchejte vařečkou. Tomu říkáme těsto a často jsou k dispozici speciální mixéry na těsto nebo dortové mixéry, které vám pomohou těsto správně opravit. Musíte se ujistit, že je těsto řádně promíchané, aby nedošlo k shlukování přísad. Hladká a jemná konzistence by měla být udržována, aby byl koláč efektivně vyhodnocen. V případě koláče bez vajec vyjměte vejce z rovnice a pokračujte se zbytkem.

V polovině míchání těsta přidejte jednu čajovou lžičku rostlinného oleje spolu s příchutěmi, kterými mohou být vanilkový lusk nebo prášek nebo tekutina. V případě čokolády přidejte kakaový prášek spolu s vanilkou a poté znovu promíchejte.

Pečení:

Nyní vyndejte koláčový pekáč a dobře ho vymažte a vysypte moukou. Pomůže vám to tak, že se koláč nebude lepit na dno pánve, takže ho na konci pečení jednoduše vysunete z formy. V případech často pánev namažeme tukem a vnitřní stranu spolu se stěnami pokryjeme máslovým papírem. Nyní rovnoměrně vylijte konzistenci do pánve. Přeosejte, aby se směs vyrovnala.

V případě potřeby můžete troubu předehřát. Tím se proces spustí. Zapněte troubu na 350 ° F po dobu pěti minut a poté vložte koláčovou směs.

Nyní pokračujte v pečení při 350 ° F další půl hodinu a do té doby uvidíte, jak se váš koláč načechrá a získá konzistenci.

Vyklopte dort a poté otočte pánev, aby mohl sklouznout do ozdobného talíře.