doporučené články

9 Nejnovější kolekce Diwali Kurta pro muže k vyzkoušení v této sezóně

Není divu, že každý rok bude předvečer festivalu Diwali pro každého výjimečný. Nosit speciální oblečení jako ten den, by mělo být něco výjimečného a pozoruhodného. Zde jsou nejlepší a trendy modely kurty pro muže při nošení v diwali.

Nejlepší a stylové návrhy Diwali Kurta pro muže v Indii:

Tady je zásadní kolekce 9 pánských kurt pro Diwali.

1. Svatební hedvábná pánská Kurta:

Svatební hedvábná pánská Kurta pro Diwali

Zadržte dech, abyste přehlédli tuto speciální kurtu pro muže Diwali v krásném odstínu je mořská modrá. Jedná se o lýtka délky Kurta s odpovídajícím šálem a pyžamou, která dotváří její vzhled. Má lákavou výšivku na hrudi s krčkem. Užijte si festival s takovým druhem oblečení Kurta z hedvábné výšivky.

2. Punjabi Silk Kurta Pajama:

Punjabi Silk Kurta Pajama pro Diwali

Prozkoumejte krémově zastíněnou kurtu pro muže s žakárovým materiálem s rovným střihem. Má svislou výšivku v krku a také v rukávech, což je vrcholem této Kurty. Je k dispozici ve všech velikostech, aby vyhovoval většině mužů, a má pozoruhodný vzhled, díky kterému je vhodný pro nošení na speciální akci.

3. Oranžové etnické oblečení Kurta:

Oranžové etnické oblečení Kurta pro Diwali

Podívejte se na tuto pánskou hedvábnou brokátovou tkaninu Diwali Kurta. Toto oranžové oblečení je tak výstřední a okouzlující, že je ideální volbou pro speciální událost, jako je Diwali. A samozřejmě jde o druh etnického oblečení.

4. Silk Kurta Royal Blue Dupion:

Royal Blue Dupion Silk Kurta pro Diwali

Přichází další senzační róba diwali Kurta pro muže. Je v čistě královsky modré barvě s plnými rukávy a na krku a rukávech má silnou zlatou krajku. Zvolenou tkaninou je opět materiál Dupion Silk, který se většinou hodí pro pánské kurty. Dodává se také ve variantních velikostech.

5. Indické oblečení pro volný čas Kurta:

Indické příležitostné oblečení Kurta pro Diwali

Podívejte se na toto kaštanové stínované krátké muže Kurtafor, které jsou dokonalým ležérním oblečením. Stále je preferována jako speciální kurta Diwali pro muže, které lze neshodovat s normálním pyžamem nebo typem Patiala, jak je znázorněno na obrázku. Poskytuje plný komfort a okouzlující vzhled těm, kteří nedávají přednost mnoha efektním outfitům.

6. Tradiční Kurta pro Diwali festivaly:

Tradiční Kurta pro Diwali festivaly

Podívejte se na tuto bohatou krémově zastíněnou kurtu, která má zcela jasný výhled. Tato pánská diwali Kurta je dlouhého typu Kurta a lze ji také nosit na speciální den, jako je svatební hostina. Je tkaný z čistě hedvábného bavlněného materiálu a na hrudi má nádhernou výšivku z bílé hedvábné nitě.

7. Nejnovější etnický designér Kurta:

Nejnovější etnický designér Kurta pro Diwali

Je to jednoduchý a jednoduchý základní design Kurta pro muže, který je vyroben z žakárového materiálu. Je krásně patternizovaný zlatavě oranžovým odstínem se třemi čtvrtými plnými rukávy a krčkem. Tato Kurta je považována za nejlepší dokonalou volbu jako DiwaliKurta, díky čemuž se cítí pohodlně, kdo ji nosí.

8. Trendy Maroon Kurta:

Trendy Maroon Kurta pro Diwali

Nyní si vyberte tuto jedinečnou kaštanovou barvu Kurta, která se neshoduje se stejným odstínem pyžama. Je pro lidi, kteří se nerozhodnou pro kontrastní vzhled. Tato pánská diwali Kurta je vyrobena ze surového bavlněného hedvábného materiálu a také vyryta výraznou výšivkou na hrudi.

9. Stylové zelené Kurta pyžamo:

Stylové zelené Kurta pyžama pro Diwali

Je světle zeleného odstínu Kurta kompletně tkaný pomocí žakárového materiálu. Jsou plné rukávy a mají design zvýrazňujícího vzoru na límci a na okraji rukávů. Tato dlouhá Diwali Kurta je ideální volbou pro dokonalé indické etnické oblečení.

Najděte si jeden z nových sortimentů pánských speciálních kurt Diwali. Můžete se rozhodnout pro svou oblíbenou barvu a materiál, který vyhovuje vašemu výběru. Každý druh je zvláštní svého druhu a má výraznou kombinaci různých odstínů. Dokonale vyhovují poptávce po oblečení pro zvláštní sváteční období.