Domy snů

Villa O – to ve Francii znamená luxusní vila

Luxusní vila ve Francii - moderní fasáda

Pokud chcete strávit dovolenou nebo dovolenou poblíž riviéry, Monte Carla a ocenit dobré restaurace a super jachtový přístav, pak je toto vaše místo Villa O opravit. Budete žít v krásné atmosféře pod palmami a borovicemi ve St Jean.

Luxusní vila ve Francii – elegantní a vzrušující architektura

Luxusní vila ve Francii - moderní elegantní architektura

the Luxusní vila má krásný design s terasami, skleněnými deštníky, bílými stěnami a bazénem v balijském stylu. Udělejte si čas a odpočiňte si na velkém půlkruhovém balkonu, kde se podává šampaňské a jednohubky. Užijte si nádherný výhled na zahradu o rozloze více než 4500 metrů čtverečních, kde cesty lemované levandulí nabízejí nádherný výhled na poloostrov.

Villa O – vynikající design domu z Francie

zajímavý design domu - Villa O- bazén

Celý Luxusní vila  voní jasmínem, rozmarýnem a jacarandou, zatímco olivy, Kypr a eukalyptové stromy dávají tvar a barvu. Vstupte do nekonečného bazénu obklopujícího zahradu s koktejlem v ruce. Snídaně, obědy a večeře jsou všude, takže se nebojte. Nezáleží na tom, zda jste ve svém apartmá, v jídelně, na trávníku nebo u bazénu, máte svátek lahodného jídla. Vila je skutečným rájem se svěží horskou scenérií vyrobenou s velkým důrazem na detail.

luxusní design interiéru – prázdninový dům ve Francii

stylový interiér z Francie

Není divu, že tento 5 příběh Luxusní vila je oblíbenou prázdninovou destinací, pokud si chcete užít nádherný panoramatický výhled přes velké prosklené plochy. Každý hlavní pokoj vily O má vlastní balkon, terasu nebo patio. Villa O obsahuje 1250 metrů čtverečních vnitřního prostoru se čtyřmi ložnicemi s en-suite koupelnami, penzionem se dvěma ložnicemi a en-suite koupelnami, hlavní ložnicí s vlastní terasou, vlastní koupelnou a šatnou, terasami, balkony a 25m centrálním atrium. K dispozici je také bar a druhý obývací pokoj s terasou, jídelní kout s otevřenou kuchyní a pultem, soukromý prostor na opalování, venku půlkruhová terasa a mnoho dalšího.

luxusní prázdninový dům - umění v ložnici

moderní luxusní dům - hi -tech interiér

moderní luxusní interiér - schody

moderní luxusní vila ve Francii- interiérový design v koupelně

Interiér v prázdninovém domě s barevným akcentem černé

moderní a elegantní zahradní design

Luxusní prázdninový dům ve Francii - moderní osvětlení