Domy snů

Světlé a otevřené životní prostředí v nádherné luxusní vile

otevřené životní prostředí obývací pokoj-krb-posuvné-dveře-otevřené

Současný design pokojů se vyznačuje ničím nerušeným výhledem a dostatkem denního světla. Není proto divu, že moderní architektura vždy sází na velkorysé okenní plochy. Okna a dveře od podlahy ke stropu přinášejí do interiéru cenné denní světlo co nejvíce a zajišťují jasné a otevřené životní prostředí. V této souvislosti bychom vám rádi představili nádhernou luxusní nemovitost s fantastickým výhledem. Vila postavená v roce 2017 zaujme prostornými, prosvětlenými pokoji a obzvláště elegantním nábytkem v neutrálních barvách.

terasa-bazén-bioethanol-krb-posezení

Vyprahlá pouštní krajina na úpatí pohoří McCullough tvoří dokonalou kulisu pro tento současný architektonický dům o rozloze přes 7200 m². Nachází se v Hendersonu v Nevadě, jen několik mil od drsných světel Las Vegas. Vila byla realizována společností SB Architects a je první z celkem šesti luxusních nemovitostí, které budou postaveny v příštím roce. Koncept projektu Ascaya se točí kolem pohodlného a otevřeného životního prostředí, které je v souladu s přírodní krajinou. Luxusní dům je příkladný také z hlediska energetické účinnosti.

skleněný balkon, zábradlí, výhled, užívat si bazén

Interiér vily okouzlí stylem a funkčností. Dům se skládá ze čtyř ložnic, šesti koupelen, prostorného otevřeného obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem, velké domácí kanceláře, několika salonků a velké terasy s bazénem. Posuvné skleněné dveře od podlahy ke stropu lze zcela otevřít, aby se terasa a bazén staly rozšířením obytného prostoru. Vila je vhodná jak jako soukromé útočiště pro dva, tak i jako místo pro velkou párty kolem dechberoucího bazénu.

bazén-terasa-lehátka-skleněné zábradlí-posuvné dveře

Slunce může lépe pronikat do jednotlivých místností přes prosklené balkonové zábradlí. To znamená, že pro obyvatele není výhled blokován. Jasné linie, které určují architekturu domu, jsou doplněny přírodními materiály a zemitými barvami. Neutrální barvy, jako je šedá, hnědá, krémová a bílá, charakterizují design interiéru a vytvářejí prvotřídní atmosféru.

Mimochodem, nemovitost o rozloze 7200 metrů čtverečních je nabízena k prodeji za 7 925 milionů dolarů.

fasáda domu-garáž-matné sklo-beton-dřevěné-stropy-skleněné-balkonové zábradlí

keramické dlaždice-dřevěný vzhled-štěrk-přírodní kamenná zeď-betonové desky

štěrk-beton-běhounové desky-přírodní kamenné stěny-vyvýšené postele-aloe-rostliny

otevřené životní prostředí obývací pokoj-krb zeď-pohled

open-living-ambience-dřevěný-strop-bílá-pohovka

jídelní kout, kuchyň, neutrální barvy

open-living-ambience-kitchen-island-grey-granite-boards

otevřené obývací prostředí-ložnice-pohled-posuvné dveře

open-living-ambience-bedroom-lounge-access-pool-terasa

open-living-ambience-koupelna-okno-béžová-dlažba

luxusní vila-fasáda-den-opěrné zdi-ulice

luxusní vila-bílá-fasáda-svahové opěrné zdi

atentát-los-angeles-den

luxusní-vila-půdorys-pokoje-ulice

půdorys-prostředí-plán

Projekt od Architekti SB, Fotografie od Velich Studio / Shay Velich