Domy snů

Montovaný dům ve Španělsku – moderní styl od NOEM

panelový dům design dřevěné panely bazén zahrada moderní styl

Montované domy jsou stále oblíbenější možností stavby domů. Je to dáno především tím, že úsilí je neuvěřitelně nízké a samotná stavba zabere velmi málo času. Ve většině případů jsou také levnější. Neliší se velikostí a kvalitou v žádném případě od ostatních domů, takže je lze libovolně vybírat. To samé platí i pro to Projekt montovaného domu. Máte na výběr ze široké škály návrhů designu, které lze upravit individuálně a podle vašich představ, abyste si snadno mohli pořídit svůj vysněný domov.

Moderní design montovaného domu, který bychom vám nyní chtěli představit, se nachází v Castellón de la Plana ve Španělsku a představuje montovaný dům, který byl postaven za pouhých 10 týdnů. Patří manželskému páru, který už nějakou dobu sní o místě útočiště v podobě domu, kde by mohl trávit čas a odpočívat s rodinou a přáteli.

Montovaný dům se zahradou a bazénem

montovaný dům design bazén zahrada noem okno

Pro návrh montovaného domu zvolili majitelé montované dřevěné panely. Tímto způsobem získali rychlou a nekomplikovanou stavbu a energeticky úsporný dům, který má příjemný moderní styl. Dům se skládá z kovové konstrukce, která slouží jako rám pro dům a pro každou oblast v domě. Skládá se ze dvou modulů, a to samotného domu a terasy, která byla navržena tak, aby byla na stejné úrovni jako dům.

Montovaný dům s moderním interiérem

obývací pokoj dům byt jídelní kout kuchyň příborník okno

Interiér montovaného domu je také velmi působivý, protože tam pokračuje moderní styl a dává domu úhledný vzhled, kterého je dosaženo jasnými liniemi a použitím světlých barev..

Montovaný dům dokonce nabízí uvnitř prostor pro kulečníkový stůl

zařizování obývacího pokoje kulečníkový stůl příborník bílý vysoký lesk polička laminát

Návrh montovaného domu má mimo jiné obývací pokoj s kuchyní, který najdete při vstupu do domu. Hned vedle malé kuchyně je posezení a jídelní kout. Příborník a otevřená police také nabízejí úložný prostor pro dekorace, složky nebo knihy. Místo jídelního stolu lze rychle najít kulečníkový stůl a zajistit tak po večeři potřebnou zábavu. Kuchyně i ostatní nábytek v této místnosti jsou vyrobeny z obyčejné bílé barvy. Při návrhu montovaného domu byl pro podlahu zvolen laminát a pro strop dřevěné panely. Oba jsou vyrobeny ze světlého dřeva, které zaručuje světlou místnost a zároveň navozuje hřejivou atmosféru.

Moderní design kuchyně v panelovém domě

kuchyň bílá skříňka vysoký lesk montovaný dům koupelna jídelní stůl

Návrh montovaného domu – nalevo od kuchyně je nejprve koupelna a poté ložnice, ze které můžete vystoupit na terasu s dřevěnou podlahou, abyste si mohli užívat slunce, jakmile ráno vstanete. V koupelně je naopak zase vidět bílý, vysoce lesklý nábytek. Vpravo od kuchyně je další místnost, která slouží zároveň jako kancelář. A laminát zasahuje i do těchto dvou místností.

Návrh koupelny v panelovém domě

montovaná konzola do skříňky do zrcadla bílá

Navenek se design montovaného domu vyznačuje dřevěným obkladem stěn a velkými okny. Ty nabízejí nejen skvělý výhled do zahrady, ale také nechávají do místností proudit hodně světla, což je další důvod příjemné atmosféry, kterou dům vyzařuje uvnitř. Na zahradě je bazén a gril. S těmito doplňky je zaručen příjemný bazén a grilování.

Montovaný dům s kancelářskou místností

obývací pokoj kancelář kuchyň bílý nábytek stůl police

Moderní design ložnice s dřevěnou terasou

budova dům design ložnice terasa dřevěná podlaha dřevěné panely

Zahradní návrh montovaného domu s kameny

montovaný dům design základní dřevěné panely kamenná zahrada

Montovaný dům s obložením stěn z dřevěných panelů

dům obytná struktura zahrada design dlažba kámen zahradní cesta zeď dřevěná fasáda

Návrh domu se zpevněnou zahradní cestou

montovaný dům design dřevěné pásy kámen zemní zahradní cesta

Prefabrikace montovaného domu

montovaný dům moderní styl dřevo kov design

Montovaný dům přepravovaný jeřábem

montovaný dům design jeřáb zahradní konstrukce fasáda

Montovaný dům při montáži na pozemku

stavba montovaného domu noem zahradní bazén design okna

Půdorys panelového domu a nemovitosti

montovaný dům design půdorys parcela architekt

Montovaný dům má 96 metrů čtverečních

půdorys montovaný dům interiérový design architektura budova č.p.

Návrh od NOEM.