Domácí mazlíčci

Kočkám a lidem se líbí nový design kočičího stromu od Tuft + Paw

Kočičí věž se skluzavkou, opticky moderní obývací pokoj v bílé šedé barvě

Poškrábatelná skluzavka, lano k poškrábání a průhledná polokoule jako vyhlídková plošina – nový design kočičího stromu od americké značky „Tuft + Paw“ je dokonalým hřištěm pro kočky! Společnost se sídlem v Palm Dessert je mezinárodně známá svým designově orientovaným kočičím nábytkem na hraní, spaní a lezení.

Kočičí strom „Milo“ je dokonalým hřištěm pro všechny kočky

Kočičí hřiště se skluzavkou a škrabadlem

Kočičí strom „Milo“ navrhl designér Sang Nam-Park a je vyroben z bílé lakované překližky. Dřevěné panely lze snadno sestavit a vytvořit tak kočičí věž se schůdky, na které se mohou kočky pověsit nebo na ně skočit. Bílé lano umožňuje kočkám uspokojit jejich poškrábání, zatímco vpředu je namontována skluzavka. Skluzavka je polstrovaná šedým poškrábacím povrchem. Tento hrubý materiál pokrývá také štíhlý sloup na druhé straně věže.

Kočičí věž moderní překližka bílá šedá se skluzavkou

Kočky a lidé milují moderně navržený strom koček Milo. Tato velká prolézačka nabízí kočkám nekonečné možnosti hry a zkoumání, aby si udržely své fyzické i duševní zdraví. Design kočičího stromu zaujme jednoduchými bílými a šedými přírodními tóny. Díky tomu se snadno integruje do moderních obývacích pokojů a je ideální pro majitele domácích mazlíčků, kteří dbají na design.

moderní designový kočičí strom z bílé lakované překližky

průhledná polokoule jako vyhlídková plošina pro kočky

Designový kočičí strom s vyhlídkovou plošinou pro domácí kočky

„Torre“ – moderní škrabadlo od návrhářky Reginy Mol

Kočičí strom design moderní dřevo šedá vyhlídková plošina škrabadlo

Škrábací sloupek „Torre“ od nizozemské návrhářky Reginy Mol má také minimalistickou estetiku. Skládá se ze dvou zakřivených částí, které jsou navzájem spojeny vodorovnými kotouči. To vytváří několik úrovní pro spánek. Aby bylo místo na spaní ještě pohodlnější, mohou na něj majitelé položit také kožešinovou deku.

Designérské škrabadlo na kočičí postel pro kočku

Pro návrhářský kočičí strom jsou k dispozici dvě různé materiálové kombinace: dřevěné sloupky s „pískově hnědým“ škrábacím povrchem nebo bílý rám se šedým čalouněním. Škrabadlo je k dispozici také ve dvou výškách: 71 nebo 111 centimetrů. Elegantně navržený kočičí strom lze skvěle kombinovat s moderním nábytkem.

Designový kočičí strom poškrábající povrch dřeva přírodní lehací a vyhlídková plošina

moderní škrabadlo od dánského návrháře bílá šedá

* Více informací o produktech najdete na oficiálních stránkách společnosti Chomáč + tlapka Zkušený.