Domácí mazlíčci

Kočičí nábytek a doplňky pro hraní, spaní, lezení a škrábání

nápady pro nábytek pro kočky-koupit-hrát-škrábat-spát-šplhat

Udělejte pro svou kočku něco dobrého a vytvořte si vlastní lezeckou krajinu. Kromě klasického škrabadla můžete k tomuto účelu použít také různé prvky na zeď, které se skládají z houpacích sítí a domků na schování. Takový nábytek pro kočky přichází v široké škále variant a nemusí zabírat mnoho místa. Chtěli byste krajinu Kočičí nábytek Pro lezení, škrábání a spaní můžete použít některý z následujících zábavných produktů pro domácí mazlíčky.

Kočičí nábytek na zeď – útulný salonek

kočičí nábytek trixie-stěna-lezení-zábava-mazlíčci-hřiště

Pokud mají kočky co dělat, zapomínají na veškerý další nábytek, který obvykle ničí. Postarejte se o svůj gauč a závěsy tím, že dáte kočkám prostor k relaxaci a hraní. Lezecká krajina od Trixie je obzvláště prostorově úsporná, protože je připevněna ke zdi podle vašich představ. Nástěnný nábytek pro kočky dostupný zde.

Kočičí nábytek – velké škrabadlo

škrábání nábytku pro kočky po nákupu-velký-design-hra-krajina

Klasický kočičí škrabadlo jako kočičí nábytek pravděpodobně nikdy neztratí na přitažlivosti. Je nabízen v různých velikostech a obvykle se skládá z prvků pro škrábání, lezení a spaní. Design kočičího stromu od Leopet je k dispozici v různých barvách a je sestaven ve velmi krátké době. Kupte si škrabadlo zde.

Houpací síť pro okno

kočky nábytek houpací síť-okno-slunce-spánek-pohodlí-domácí mazlíčci

Společnost LS nabízí jednoduchý model, který se montuje na okno. Vaše kočky si tak mohou užívat sluneční teplo i za slunečných zimních dnů. Typ kočičího nábytku tvoří dvě houpací sítě, horní s otvorem pro prolézání. Objednejte si originální kočičí postel zde.

Škrabka pro kočky s funkcí salonu

kočky nábytek moderní postel-škrábanec-spánek

S touto pohodlnou a praktickou kočičí postelí, vaše kočka rychle zapomene na pokušení, které pochází z vašeho nábytku. Postel je vhodná na škrábání všude kolem, ale nabízí také prostor na spaní a schování. Tento model kočičího nábytku lze pro úsporu místa také namontovat na zeď. K dispozici zde.

Hrajte na kočku

Kočičí nábytek hraje bin-jeskyně-přívěs-hra-šedá-barva

S mnoha úkryty a možnostmi hraní není hrací koš jen zábavou pro malé kočky. Je rozdělen do dvou úrovní a vybaven závěsnými hračkami, zatímco vnější slouží k škrábání. Nanook nabízí hrací koš ve třech různých velikostech, které lze také navzájem kombinovat. Objednejte si kočičí nábytek zde.

Kočičí skříňka

kočičí nábytek-skříň-kočičí dům-zásuvka-postel-WC

Hodit se vám může i kočičí nábytek. Tato praktická skříňka má zásuvku, kterou můžete použít. Prostor níže je opět určen pro kočku a vybaven otvorem. Do skříně lze uložit buď polštář na spaní, nebo box na odpadky. Kabinet pro kočky je k dispozici zde.

Lezecká stěna

nábytek pro kočky lezecká stěna-silvio-prostor-šetřící-nápad-sada-dárek

Pokud jste se rozhodli pro nástěnný nábytek pro kočky, je tato varianta také velmi vhodná. Kočičí nábytek se opět skládá z různých prvků. Sada se skládá ze čtyř částí a skládá se z postele, dvou míst k sezení a ležení a škrabadla, které lze jednotlivě rozmístit na zeď. Objednejte si sadu kočičího nábytku zde.

Lezecká stěna s kočičím domem

Kočičí nábytek-lezecká stěna-nápad-dům-skládka-škrábání desky-schody

Tento model pro kočičí nábytek od We Are Shopping je podobnou variantou, ale skládá se z osmi částí, včetně kočičího domku. Kromě toho jsou k dispozici tři lehací oblasti, spací žlab, dvě škrabadla a žebřík, díky nimž je lezení zábavné a odpočinek vaší kočky perfektní. Sada je k dispozici zde.

Visutý most jako spojovací kus

kočka-nábytek-most-dřevo-lezecká stěna

Pokud chcete navzájem propojit různé lezecké stěny, můžete to udělat pomocí takového mostu. Visutý most je ručně vyrobený a vyrobený ze dřeva. Protože je most flexibilní, můžete plošiny připevnit v různých výškách na obou stranách. Objednejte si kočičí nábytek zde.

Snadné poškrábání

kočka-nábytek-škrábání-deska-moderní-stěna-podlaha

Pokud hledáte jednodušší variantu, se kterou si vaše kočka může nabrousit drápy, škrabadlo 4Claws může být to pravé pro vás. Model má moderní design a lze jej připevnit na zeď nebo jen postavit na podlahu. Oblouk také vytváří úkryt pro vaši kočku. Nakupte kočičí nábytek zde.

Moderní škrabadlo

kočičí nábytek-moderní-škrábající příspěvek-dřevo-mořská tráva-škrabadlo

A když už jsme u tématu „moderní“, rádi bychom vám také představili toto stylové škrabadlo. Obě jeskyně jsou dřevěné a mají tvar kostek. Existují také škrabadla, která jsou obalena mořskými řasami, a dva další poškrábané povrchy, které lze snadno připevnit a odstranit suchým zipem. Škrabadlo Vesper je k dispozici zde.

Lehátko na radiátor

kočka-nábytek-radiátor-postel-bambus-polštář-spánek

Je dobře známo, že kočky to mají rády pěkné, teplé a útulné. V zimě jim to můžete zaručit zavěšením postele na radiátor. Model od Rosewood má tvar sudu a je vyroben z atraktivního bambusu. Kočičí nábytek je také vybaven pohodlným polštářem. Objednejte si postel zde.

Houpací síť se stojanem

Kočičí nábytek-houpací síť-dřevěný rám-plyšový povrch

My lidé milujeme houpací sítě. Proč tedy nedopřát své kočce pár příjemných hodin v tomto útulném lehátku? Můžete to udělat s touto dřevěnou rámovou houpací sítí. Houpací síť lze také připevnit k rámu, aby se nehoupala. Tento model je také skvělým dárkem pro milovníky koček. Objednejte si kočičí nábytek zde.

Houpací síť na židli

Kočičí nábytek-židle-houpací síť-myšlenka-ochranná-deka-omyvatelná

Pod židlí do jídelny lze vytvořit dobrý úkryt. Vše, co potřebujete, je houpací síť, jako je tato od Hoobbycat. Je připevněn ke čtyřem nohám židle, ale lze jej také umístit na sedadlo, aby byl chráněn před kočičími chlupy. Nadýchaný potah je snímatelný a pratelný. Proměňte svůj vlastní nábytek v kočičí nábytek! K dispozici zde.

Plstěná kočičí jeskyně

pohodlí kočičího nábytku-jeskyně-skrýt-cítil-kočičí postel

Někdy se kočky chtějí úplně stáhnout, aby spaly. Co je lepší udělat než malá jeskyně? Model od Kivikis je vyroben z plsti a má otvor, kterým se kočka může dostat dovnitř, kde bude hezky teplo a útulno. Tento atraktivní model pro kočičí nábytek je k dispozici zde.

Designový nábytek pro kočky

kočka-nábytek-křeslo-originál-koženka-polštář-pes

Pokud kočka nesmí sedět ve vašem křesle, můžete jí přinejmenším pořídit vlastní křeslo, nemyslíte? Model od Pawhut je velmi stylový a vyrobený ze syntetické kůže. Povlaky na polštáře lze snadno vyjmout a vyprat díky zipu. Pokud byste chtěli ušlechtilý kočičí nábytek jako tento model, můžete si jej objednat zde.

Kočičí domeček na zahradu

Kočičí nábytek-zahradní-kočičí dům-nápad-škrábací-lezecká střecha

V teplejších obdobích tráví kočky hodně času venku. Čas strávený venku si můžete ještě více zpříjemnit domečkem na hraní jako kočičím nábytkem. Kočky tak nemusí čekat v dešti, dokud jim někdo neotevře dveře. Střecha je chrání před deštěm a silným sluncem, takže je v domě pravděpodobně uvidíte ještě méně často. K dispozici zde.

Samočisticí podestýlka

kočka-nábytek-kočka-záchod-samočisticí-nápad-praktický-čistý

Zní to jako sen, že? Ale je to skutečný kočičí nábytek. Čisticí cyklus se spustí automaticky, jakmile kočka opustí toaletu. Při objednávce obdržíte také ochrannou kapuci, která brání kočce vrhnout vrh, když je zakopaná. Užitečná toaleta je k dispozici zde.

Misky na jídlo se stojanem ze dřeva

Kočičí nábytek-mísa na jídlo-dřevo-nerez-ocel-luxusní-jídlo.

Dokončete vybavení vaší kočky a získejte také sadu vysoce kvalitních misek na jídlo. Tento doplněk ke kočičímu nábytku tvoří rám z nízkého bukového dřeva s nerezovými mísami. Modely jsou vyrobeny v Německu a lze je objednat zde.