Dům a zahrada

Zahradní dekorace ze starých věcí – 31 kreativních nápadů k napodobení

Zahradní dekorace ze starých věcí cínová vana-dřevěný žebřík-konvice-koše

Své staré věci nemusíte vyhazovat do koše, stačí je kreativně využít novými způsoby. Tímto způsobem se opět používají staré předměty pro domácnost, ale tentokrát jako nápadité zahradní dekorace. Podívejte se na tyto skvělé příklady Zahradní dekorace ze starých věcí a získat nějaké nápady!

Zahradní dekorace ze starých věcí – neobvyklé květinové nádoby

Zahradní dekorace ze starých věcí trakařový záhon

Místo nákupu nových květináčů, květináčů a truhlíků je pro tento úkol vhodná řada starých nádob. Kovové plechovky na bylinky, porcelánové vázy, konve a zinkové vědra na kvetoucí květiny – možností je mnoho. Nezapomeňte vyvrtat několik drenážních otvorů ve spodní části secích strojů. Velmi oblíbené jsou také trakaře. A pokud je velmi starý, může mít dokonce některé otvory, které mohou sloužit jako drenáž.

Zahradní dekorace ze starých věcí – vyrobte si zvonkohru sami

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-zvonkohry-vinobraní-kliky

Pokud cinkání zvonkohry naplní vaše srdce radostí, podívejte se na tyto nápady na domácí zvonkohru z domácích potřeb. Potřebujete pouze předmět jako základnu a kovové tyče nebo něco podobného, ​​co při pohybu vydává zvuk. K tomu se hodí zejména starý příbor.

Umění řetězové pily: řezbářství s motorovou pilou pro začátečníky

20 nápadů na zahradu, které slibují krásné chvíle venku

Krásné zahradní dekorace ze dřeva – nápady z různých dřevěných prvků

Zvonkohra z vintage konvice a příboru

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-zvonkohra-příbory-kovová konvice

Zde můžete vidět, jak může vypadat zvonkohra z příboru. Bez ohledu na to, jaký předmět použijete jako základ (v tomto případě starý kovový džbán), budete muset ve spodní oblasti vyvrtat malé otvory. Poté provléknete šňůru těmito otvory, které vybavíte uzlem uvnitř nádoby, zatímco zvukové prvky jsou zavěšeny na druhém konci.

Vynikající zvýraznění na zahradě

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-koupel-petúnie

Chcete -li mít jistotu úspěchu, vybírejte velké věci, jako je stará vana na drápy, kovová postel, velké pneumatiky pro traktor nebo dokonce celé auto. S trochou barvy a správnými druhy květin lze tyto předměty přivést k novému životu a okamžitě přitáhnou pozornost návštěvníků a kolemjdoucích.

domácí ptačí krmítko z nádobí

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-ptačí-jídlo-šálek-tácek-skleněná mísa

Vždy jste chtěli mít možnost sledovat ptáky ve vaší zahradě? Pak je krmná stanice nejlepším základem pro přilákání peřících zahradníků do vaší oblasti. Skvělý nápad, pomocí kterého můžete vytvořit romantický poutač, je použít staré vintage nádobí. Při vrtání buďte opatrní, aby nedošlo k rozbití nádobí. Šálek upevněte podšálkem a kapucí společně pomocí šroubu.

Židle jako stojan na květiny

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-židle-květinová váza

S pomocí pily můžete ze židle udělat užitečný držák na květináče. Za tímto účelem je do sedadla jednoduše vyřezán otvor. Nejprve byste si však měli vybrat květináč, který chcete na židli použít. Otvor by neměl být větší než horní část hrnce. Poté jej můžete dát do křesla a zvláštním způsobem zvýraznit své květiny.

Zahradní dekorace-staré-věci-koně-tažené-kočár-dřevo-hortenzie-plněné

Krásná zahradní dekorace ze starých věcí, které mohou sloužit jako stojan na květiny, jsou také staré vagóny. Ty však zabírají na zahradě trochu více místa, a proto nemusí být pro malou zahradu. Jinak v něm můžete zobrazit mnoho různých kbelíků a hrnců. Můžete lakovat auto a jeho kola jasnými barvami pro ještě krásnější barevný zážitek.

Zahradní dekorace-staré-věci-zahrada-zástrčka-staré-příbory-vážky

Se starými příbory si můžete sami vyrobit i květinové zátky. Pro vytváření křídel jsou vhodné například lžíce. Takže můžete vyrábět různý hmyz jako tyto vážky. Nejlepší je použít příbory ze snadno tavitelného kovu, aby bylo snazší vyjmout rukojeť z vyboulení lžíce. Poté můžete použít superlepidlo nebo roztavený kov k připevnění jednotlivých prvků k sobě.

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-rezavé-síto-visící-šťavnaté-skleněné korálky

Potřebujete ještě pár zavěšených hrnců a náhodou máte stará síta, která už nepoužíváte? Pak tuto myšlenku uveďte do praxe. Síto můžete zavěsit na macrame nebo takové perly. Poté ji naplňte zeminou a vybranou rostlinou. Skvělá věc na sítu je, že otvory pro dobrou drenáž jsou okamžitě tam. Protože voda okamžitě dojde, je nejlepší najít místo, kde voda nepřekáží.

Zahradní dekorace-ze-starých-věcí-hliníkový-konvice-květináč

Nyní, když je téměř v každé domácnosti elektrická konvice na vodu, se staré kotle rychle stanou nadbytečnými. Nebo něco není? Můžete z nich udělat květináče! Před naplněním zeminou přidejte vrstvu oblázků, abyste zajistili dostatečné odvodnění. Alternativně můžete také kotel opatřit otvory ve spodní části. Tyto konvice na květináče vypadají zvláštně, když jsou postaveny ve skupinách.

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-hliníková-konev-barevná-malovaná

Věž z barevných konev můžete také vyrobit jako zahradní dekoraci ze starých věcí. K tomuto účelu lze použít starý klobouk nebo věšák na oblečení. Tímto způsobem můžete také uložit ty konve, které používáte každý den, a mít je vždy po ruce. Můžete jim také dát pěknou barvu a získáte skvělý poutač. Pokud již džbány na zalévání nepoužíváte, můžete je také zasadit.

Zahradní dekorace-ze-starých-věcí-rezavých-nástrojů-okenice-stůl-nohy

Ve starých kůlnách a stodolách rychle najdete takové staré zahradní nářadí, které je ideálně rezavé a lze je použít jako zahradní dekorace ze starých věcí. Zajímavý je pouhý fakt, že jsou staré a starožitné. Umístěte je na volnou fasádu, abyste je mohli předvést.

Zahradní dekorace-ze-starých-věcí-rezavý-trakař-záhon

Zahradní dekorace-staré-věci-stará-židle-červeně malované-květiny

Zahradní dekorace-staré-věci-kolo-květinový-košík

Zahradní dekorace-staré-věci-deštník-plné květin

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-rezavé-konev-zahradní-rukavice-hadice-plotová dekorace

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-rezavých-dekorací

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-porcelán-nádobí-věž

Zahradní dekorace-ze-starých-věcí-dřevěný žebřík-rostlinný stojan

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-zahradní-kuličky-koule

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-zahradní-zátka-skleněná-mísa-mísa

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-zahradní-zástrčka-skleněné-nádobí-květiny

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-zahradní-zátka-skleněné květiny

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-fontána-skleněné lahve

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-postel-kov-rám-zelená

zahradní dekorace ze starých věcí v modrých skleněných lahvích

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-pneumatik-aut-vyvýšených-postelí-fialek

zahradní dekorace-ze-starých-věcí-hliníková-květina-konev

zahradní dekorace-stará-okna-barevná-malovaná-rámy-závěsná