Dům a zahrada

Zahrada pro děti – kutilský dětský nábytek a hrací koutky venku

zahrada pro děti pergola-lavice-světle modrá-dřevo-relaxace

Při navrhování a zařizování zahrady a terasy byste měli myslet i na své děti. Protože i oni budou mít radost ze svých vlastních oblastí. Malé hrací plochy, úkryty, ale také kusy nábytku se tam úžasně hodí a dopřejte svým malým dětem obzvlášť dobrý zážitek z venkovního prostoru. Máme pár skvělých nápadů, které vám s tím pomohou Zahrada pro děti lze nastavit. Poskytněte speciální zábavu, ale také relaxaci díky těmto zábavným projektům pro kutily.

Zahrada pro děti na hraní a relaxaci

zahrada pro děti salonek-paleta-jídelní stůl-káva-dort

Tento malý stánek lze použít k různým účelům. Na jedné straně můžete číst, hrát si nebo jen relaxovat na polštářích a na druhé straně díky malému stolu mají děti vlastní malou terasu na zahradě pro děti. Sourozenci nebo přátelé tam mohou uspořádat malé kávové párty.

Navrhněte si vlastní zahradu pro děti

zahrada-děti-přátelé-sourozenci-stavět-kavárny-palety

K realizaci tohoto nápadu na zahradu pro děti také nepotřebujete spoustu věcí ani zkušeností se stavebními projekty. Pár starých palet a můžete vyrazit. Potřebujete jeden (nebo více, v závislosti na tom, jak velký má být prostor k sezení) na podlahu a dva další, které použijete jako stěny. Prostěradlo nebo závěs zaručuje stín v horkých dnech.

Útulný stan

zahradní-pro-děti-stan-čtení-rohový-viking-kožešinový-dřevěný rám

Podobný nápad na návrh zahrady pro děti je i tento vikingský stan. Jednoduše postavíte základní konstrukci z desek a poté ji potáhnete jakoukoli tkaninou. Všimněte si toho, že pokud nepoužíváte nepromokavou stanovou tkaninu, stan bude nutné v deštivých dnech uložit. Stan také otevřete, aby bylo zaručeno dobré větrání.

Venkovní kuchyňka pro děti

zahrada pro děti kuchyň-modrá-venkovní-zábava-terasa-police

Malé dívky příliš často rády vaří, nebo to alespoň předstírají. Povzbuďte představivost svých dětí tím, že jim postavíte malou kuchyňku. To bude perfektní hřiště pro děti na zahradě. Jako základní rám použijte starou polici, kterou můžete rozšířit zadní stěnou a pestrobarevným nátěrem. Nezapomeňte na plastové hrnce a nádobí.

Zábavná jízda autobusem

zahrada pro děti autobus-vlak-sedačka-skořápka-plast-stavba-nápad

Stavba může být tak snadná! Pokud chcete pro zahradu nápad pro děti, který je nejen zábavný, ale také stimuluje představivost, je tento improvizovaný autobus také velmi vhodný. A jak vidíte, zase tolik nepotřebujete: kmen stromu, nějaké staré plastové skořepiny sedadel a vhodný předmět jako řídítka. Získáte hřiště pro několik dětí.

Postavte si pískoviště sami

zahrada pro děti designová markýza s pískovištěm

Pískoviště je jednou z těch herních ploch na zahradě pro děti, které by rozhodně neměly chybět. Pomocí tohoto schématu jej postavte ve tvaru plachetnice, aby bylo pískoviště ještě atraktivnější. Markýzy nebo jakákoli jiná tkanina nejenže napodobují plachtu, ale také chrání dítě před silným sluncem při hře.

Dekorativní houby

zahrada-pro-děti-houby-dekorace-barevná-dřevěná-mísa-stolička-nápad-malování

Jakoukoli hotovou hrací plochu můžete také okořenit některými dekorativními prvky, které ještě více stimulují představivost. Pohádkové houby, jako jsou tyto, jsou například opravdu skvělý nápad. Vaše děti mohou také pomoci s ručními pracemi. Zde najdete návod na dekoraci na zahradě pro děti:

Zahrada pro děti – dřevěné misky

zahrada-děti-mísa-dřevo-houba-klobouk-design-inspirace

Nejprve si pořiďte takové dřevěné misky. Pro houbové klobouky mají přesně ten správný tvar. Experimentovat můžete samozřejmě i s jinými tvary. Můžete se rozhodnout sami. Koneckonců je to váš osobní projekt. Na návrh zahrady pro děti potřebujete také březové větve. Ty slouží jako stonek hub.

Barvení hub

zahrada-děti-malba-tečky-dráteník-nápad

Můžete také hned začít s barevným designem. Použijte jakýkoli barevný odstín. Nejsou zde žádná pravidla. To je také část, do které se mohou děti zapojit a dodat tak dětem zahradu. Vyberte základní barvu a jinou pro bodový vzor, ​​který můžete aplikovat puntíky nebo pomocí šablon.

Různé houby

zahrada-pro-děti-zelená-růžová-žlutá-tečka-vzor

Můžete si také pohrát s velikostí klobouků na houby. Jelikož budete pravděpodobně umísťovat houby do skupin, budou v různých velikostech vypadat mnohem autentičtěji. Po malování nechte klobouky dobře zaschnout. Nejlépe po dobu alespoň 24 hodin. Jistota je jistota! Koneckonců chcete dosáhnout dokonalé zahrady pro děti.

Vrtání pro začátečníky

zahradní-pro-děti-létat-agaric-cap-vrtání-instrukce

Nyní to pokračuje v práci pro dospělé. Vezměte si houbový klobouk a uprostřed vyvrtejte otvor. Ten je předvrtán, aby dřevo neprasklo. Pokud je šroub vyvrtán přímo, přesně to se stane. Nyní položte kousek březové větve a šrouby.

Propíchněte větev

zahrada-děti-bříza-větev-vrtačka-řemeslník-nápad

Totéž opakujte s březovou větví. Do tohoto otvoru pak vložíte libovolnou kovovou tyč, pomocí které můžete houbičku v zemi lépe zafixovat. Protože tuto tyč nedostanete do větve ručně, budete potřebovat předvrtaný otvor, který by měl mít průměr o něco menší než kovová tyč.

Pomozte pomocí kladiva

zahradni-deti-prut-inspirace-zahradni-design-do-it-sami

Pro zahradní dekoraci pro děti vložte tyč do předvrtaného otvoru. K tomu použijte větší, těžké kladivo. Jakmile to uděláte, zbývá už jen pár kroků k dokončení dekorace na dětskou zahradu.

Hotový houbový stonek

zahrada-děti-snadné-drátení-přírodní-materiály-bílý strom

Budoucí houbový stonek by měl vypadat nějak takto. Kovová tyč je později snadno a bez námahy zasunuta do země. Nejen, že je to mnohem jednodušší než kopání zámku pro samotnou větev, ale zároveň to nezruinuje váš trávník. Houba pro zahradu pro děti má také stabilní polohu.

Připojte houbový stonek

zahrada-děti-větve-bříza-šrouby-kutilství-dekorace

Než šroub zašroubujete, umístěte větev pod čepici houby. Pomocí šroubu spojíte dva prvky dohromady. Z tohoto důvodu by měl být dostatečně dlouhý. Šroub příliš neutahujte, jinak riskujete opětovné prasknutí dřeva.

Hotová dětská dekorace

zahrada-děti-dráteník-snadný-začátečník-dřevo

A houba je připravena! Mimochodem, taková houba může být nejen dekorativní, ale také praktická. Pokud místo relativně tenké větve použijete tlusté kmeny jako stonek hub, lze tyto houby skvěle využít i jako zahradní taburet pro děti. Můžete tedy navrhnout celé posezení se stolem. Popusťte uzdu své fantazii.

Zahrada pro děti s bahenní kuchyní

zahradní děti-bahno-kuchyňské síto-dřez

Které dítě není fascinováno bahnem? Vaše děti si opravdu mohou hrát s bahnem, aniž by pohltily celou zahradu a terasu, pokud jim postavíte bahenní kuchyň. Děti pak mohou omezit svoji hru na tuto oblast. V této oblasti dětské zahrady také zavěste síta, džbány a další doplňky.

Dřevěné židle

zahradní-pro-děti-židle-lamely-minnie-mickey-auta-malování

Obzvláště jednoduchý nápad, který můžete použít na dětskou zahradu, jsou tyto dřevěné židle. Čas od času bude chtít vaše dítě odpočívat s vámi na terase, na zahradě nebo u bazénu. Udělejte si to obzvlášť zábavné přepracováním a malováním starých (nebo dokonce nových) židlí zábavným způsobem. Vaše dítě dostane svůj vlastní kus nábytku.

Zábavné houpání na zahradě pro děti

zahrada-děti-houpačka-dřevěný-disk-jednoduché-lano-volný čas

Není divu, že houpačky budou vždy oblíbenou hrou velkých i malých dětí! Protože vznášet se ve vzduchu je taková zábava! A houpačky opravdu není těžké postavit si sami. Zde můžete vidět variantu, ve které je v dřevěném disku vyhlouben otvor a provléknuto provazem. Dole přichází pěkný těsný uzel a houpačku lze zavěsit na zahradu pro děti.

Zahradní salonek pro děti

zahradní-dětský-bazén-zařízení-lehátko-boční stolní slunečník

Pokud můžete relaxovat, udělejte to pořádně! Sestavte si vlastní lehátko svého dítěte s vhodnou velikostí. K dispozici je také odkládací stolek pro čerstvě vymačkanou šťávu a samozřejmě ochranný slunečník. Čalounění a textil lze ušít sami pomocí látky s vašimi oblíbenými motivy.