Dům a zahrada

Vytvořte si krásnou dekoraci stolu ve stylu farmy

šik-žlutá-bílá-dekorace-svatební stůl

Tento návrh dekorace stolu je pro všechny příležitosti, které jsou pořádány venku – svatební hostiny, rodinné oslavy, narozeninové oslavy atd. Potřebný materiál pochází převážně z přírody – dekorativní prvky najdete na zahradě, v lese nebo na poli, a snadno se kombinují s vázami a nádobami ze dřevěných kotoučů, křišťálu, skla, kamenů a všech druhů ekošperků.

Vytvořte rustikální dekoraci stolu – skutečné květiny a rostliny

originální-farma-svatba-nápad-dekorace-tipy

Design dekorace je organizován rychle, ale poté byste se měli postarat o skutečné květiny a rostliny, protože jako dekorace vydrží déle. Pokud je večírek na zahradě nebo na zahradě a sluneční paprsky jsou teplé a pohodlné, měli byste dekorativní kousky ponechat ve stínu, aby vypadaly svěže a fit. Postarejte se také o kropení květů a listů vodou. Pokud jde o vodu, pokud jsou rostliny ve váze, můžete použít speciální balíčky hnojiv.

Vyrobte si krásnou dekoraci stolu ve stylu farmy

bílá svatební výzdoba ve stylu farmy

Cokoli, co vypadá rustikálně a co máte rádi, je vhodné pro dekoraci stolu ve farmářském stylu. Hlavní myšlenkou je použít co nejvíce přírodních věcí, aby se každý dostal do útulné a klidné, rustikální atmosféry. Všechny druhy zednických nádob nebo váz, které jsou zdobené nití nebo provázkem a obsahují květiny nebo zeleninu, jsou vynikajícími ozdobami stolu. Vhodné jsou také dřevěné bedny, dřevěné desky, kůra a nit. Všechny tyto věci jsou ideální pro svatbu ve stylu farmy. Můžete také udělat jeden Designové dekorace na stůl, zelenina je velmi originální a vypadá skvěle, zejména na podzimní nebo letní svatbě. Pařezy zdobené květinami vypadají velmi kreativně. Můžete také zkombinovat dekoraci stolu s číslem stolu, aby to bylo trochu praktičtější. Podívejte se na níže uvedené fotografie a použijte je k vytvoření souboru Designové dekorace na stůl můžete a nechte se inspirovat.

 Rustikální nápad s barevnými polními květinami

stůl-dekorace-rustikální-farma-styl-nápad

 Nádoba na mléko 

růže-váza-květiny-nápad-svatební dekorace

 Pivoňky

pentecost-rose-wood-slide-idea-table

 Růže a polní květiny

originál-dekorace stolu-růže-váza-farma

 Středobod z bílých květů

originál-krajkou zdobený-nápad-květiny-stolu

 Dřevěná krabice  

Přepravka-dřevo-nápad-květiny-dekorace-svatební styl

 Rustikální dekorace

dřevo-disk-nápad-rustikální-váza-květiny

 Přízvuk orchideje

skleněná váza-květiny-bílá-rustikální styl