Dům a zahrada

Vytvořte novou zahradu – navrhněte zahradu podle sezóny

Vytvořte nový plán zahradní zahrady-květiny-rostliny-posezení

Naučte se používat Vytvořte novou zahradu v závislosti na ročním období. Není žádným tajemstvím, že pokud chcete krásnou zahradu plnou květin, musíte se snažit. Každá sezóna ve srovnání s ostatními vyžaduje jiný přístup. Aby bylo možné zahradu znovu správně vytvořit, musel by vzít v úvahu potřeby a zvláštnosti příslušné sezóny.

 Věnujte pozornost ročním obdobím a vytvořte novou zahradu

vytvářet nové zahradní sezóny-různé úkoly

Leden. První měsíc v roce je trochu líný a klidný. Rostliny se zalévají pouze tehdy, když je země extrémně suchá, takže jen zřídka. To však neplatí pro pokojové rostliny – pěstují se za normálních podmínek. Také nehnojte, protože květiny v tuto chvíli nehledají živiny. V lednu také není vhodné přesazovat – hrozí, že květiny onemocní. Mohli byste se však podívat na všechny druhy semen, která chcete zasadit, a znovu začít se zahradou. V lednu si užíváme vůni hyacintů a cyklámenů, pokud jsou řádně vysazeny.

Únor. The Vytvořte novou zahradu v tuto chvíli se tolik neptá. Nyní je čas na muškáty. Museli byste nechat 1/3 kmene, aby znovu vyrostly. Také karafiáty potřebují takový postup. Po „OP“ je dejte na chladné a tmavé místo a nechte růst. Změňte také místo fuchsie – přesuňte ji na lehčí a chladnější místo, aby mohla kvést. V únoru si promyslete, jak chcete svůj záhon zařídit.

Vytvořit novou zahradu znamená věnovat jí náležitou péči

Vytvořte novou zahradu jaro-zahradničení-pochod-jaro-květiny-tulipány-narcisy

Březen. Pro zahradníka znamená probuzení květin z „hibernace“, že je čas vrátit se do práce a muset přestavět zahradu. Věnujte pozornost tomu, které rostliny potřebují osvěžení. Nezapomeňte si tvarovat keře. Hnojení začíná v březnu – živiny pomáhají květinám vzpamatovat se z těžkého zimního období. Starejte se více o citrusové rostliny a růže. V březnu jste mohli vysadit petržel a kopr. Období je také velmi vhodné pro transplantaci orchideje, ale buďte s ní opatrní, protože je velmi křehká. Třetí měsíc v roce je velmi nebezpečný a plný šneků, takže si na tyto brouky dávejte pozor.

Duben. V dubnu jsme velmi zaneprázdněni transplantacemi. Dobře vyčistěte zahradu a zastřihněte staré kořeny. Pokud máte Vytvořte novou zahradu, dávejte dobrý pozor, abyste mezi rostlinami nenechávali prázdná místa, protože mohou být velmi zdraví škodlivá. Zalévejte podle potřeby, protože květinu lze snadno zaplavit. Vyčistěte zahradu od mrtvých listů.

Vytvořte novou zahradu – květen a červen jsou obzvláště důležité

zahradní tvorba-nový-záhon-léto

Smět. V květnu potřebuje zahrada více péče a pozornosti. Postupem času začněte rostliny brát ven, dokud nebudou zvyklé na venkovní teplotu. Pokud to počasí dovolí, můžete květiny opalovat. V tuto roční dobu jste mohli vysadit tymián, šalvěj, petržel, bazalku, pelargónie, měsíček, slunečnici a různé koření. Kolem poledne dávejte pozor, aby vám nebylo příliš horko – mohlo by dojít k poškození listů. Rozhlédněte se po mšicích.

zahrada-redesign-červen-léto-bylinková zahrada

Červen. Tento měsíc byste měli rostlinám poskytnout více kyslíku. Ořízněte slepé uličky zahradních rostlin, protože byste mohli rozmnožovat brouky. Pokud rostlina kvete, přihnojte ji, aby mohla ozdobit vaši zahradu. Využijte srážek, aby vaše květiny získaly přírodní koupel. V červnu můžete využít Vytvořte novou zahradu pokračujte a zasaďte slané, rozmarýnové, koriandrové a mátové.

Vytvořte novou zahradu barevnou, nádhernou, nádhernou, mnoha různými odrůdami

Zahrada zima jaro léto podzim pěstovat zvláštnosti

Nová zahrada různé druhy květin hezké

Zahradní lavice design několik dekorativních prvků fantastické

Rozložte zahradu a vytvořte dokonalou dekoraci podle ročních období

Nový nádvoří krásný dům perfektní design

Nová zahrada krásné místo relaxovat relaxovat

Nové zahradní květiny fialová žlutá červená oranžová

oranžová barva řádně pečovat o sezónu věnujte pozornost měsícům  krajina mnoho květin barevné svěží aromatické nebeské