Dům a zahrada

Venkovní vířivka zajišťuje wellness zážitek na vaší vlastní zahradě

Venkovní vířivka terasa s vestavěným spa-wellness

S venkovní vířivkou se vaše vlastní zahrada nebo střešní terasa stane wellness oázou, kde mohou smysly relaxovat. V dnešní době si každý může užívat léčivou sílu vody po celý rok ve vlastních domácích lázních – protože moderní vířivé systémy jsou vybaveny topnými systémy, a proto je lze snadno pohodlně používat i v zimě při teplotách pod nulou. Jaké typy vířivek jsou na trhu a jak správně udržovat moderní zařízení, viz článek.

Venkovní vířivka – design na první pohled

Venkovní vířivka zabudovaná v dřevěné střeše terasy

Horké vany jsou vany nebo vodní nádrže, které masírují tělo díky speciálním vzduchovým tryskám / takzvaným tryskám / nebo vodním tryskám. Intenzitu masáže lze v případě potřeby regulovat nebo směrovat do konkrétních oblastí těla. Zařízení lze jednoduše využít k relaxaci, ale často se po konzultaci s lékařem používají jako terapeutická činidla Podvodní masáž podporuje krevní oběh a má pozitivní vliv na metabolismus.

Vířivky lze instalovat v domě nebo na zahradě. V domě zajišťují relaxaci takzvané vířivky – ty nabízejí dostatek prostoru pro jednu nebo dvě osoby a používají se podobně jako vana / tj. Voda se po koupání vypustí /. Vany Whirlpool jsou vyrobeny z akrylátu a jejich montáž je snadná, pokud je k dispozici další připojení napájení. Vany jsou považovány za levnější a místo šetřící alternativu k oblíbeným venkovním vířivkám.

Vířivé vany – vestavěná varianta se rychle stane ozdobou zahrady

Venkovní vířivka zabudovaná vedle bazénu

Venkovní vířivka odolná proti povětrnostním vlivům nabízí prostor až pro osm osob a je k dispozici ve dvou verzích – vestavná nebo přenosná. Vestavěné vířivky se rychle stanou ozdobou zahrady, terasy nebo bazénu. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim osobním potřebám, pokud jde o vybavení, tvar a velikost bazénu. V každém případě by měla být ve fázi plánování věnována zvláštní pozornost topnému systému a filtračním systémům – protože po instalaci lze vířivku dodatečně namontovat jen velmi obtížně.

Nový, trvale instalovaný model pro venkovní použití se v poslední době těší velké oblibě – prostorově úsporné zařízení kombinuje bazén a vířivku v jednom vodním umyvadle. Swim Spa u odborníků na whirlpool optirelax.de k dispozici, má výkonný protiproudý plavecký systém a vířivku, kterou lze používat po celý rok.

Přenosné lázně nabízejí flexibilní řešení pro prázdninové domy

Venkovní-vířivka-volně stojící-flexibilní-lázně-wellness-vířivka

Druhý typ vířivky – takzvané přenosné lázně umožňují určitou flexibilitu. Umyvadla jsou vyrobena z akrylu a opláštěna dřevem nebo ocelí, což dodává designu elegantní vzhled. Topný systém, čerpadlo a filtrační systém jsou instalovány v Portable Spa, takže montáž je poměrně jednoduchá.

Venkovní vířivka – záleží na správné péči

Péče o venkovní vířivku tipy voda

Venkovní vířivka je navržena speciálně pro venkovní použití, ale správná péče a správné příslušenství zaručují její dlouhou životnost. Kryt vířivky zajišťuje, že zařízení bez problémů vydrží chladné a deštivé zimní dny.

Důkladné čištění speciálními ošetřovacími prostředky a ozónovým systémem zabrání vzniku zárodků. Výrobci také doporučují měnit vodu každé 3 měsíce a pravidelně kontrolovat hodnotu pH.

Venkovní vířivka samostatně stojící chata-lázně