Dům a zahrada

Venkovní prostor s houpací sítí s exotickým kouzlem

venkovní prostor s houpací sítí modrá síť barevná čalounická střešní krytina středomoří

Léto je tady! Nyní je nejvyšší čas proměnit vaši terasu, zahradu nebo dokonce malou zahradu na útulné místo, kde si můžete plně vychutnat slávu nové sezóny! Co třeba když máte a Venkovní prostor s houpací sítí design? Můžete tam báječně odpočívat a relaxovat, zapomenout na každodenní stres a relaxovat. Letní radovánky by měly trvat dlouho, až do pozdního podzimu, kdy je zima opět cítit. Ale o tom teď nechceme mluvit, protože do té doby je ještě hodně času. Nyní jsme příliš zaneprázdněni přípravou našich domů na příjemné letní večery. Dnes se podíváme na prvek venku, který tam navždy změní vaši atmosféru! Chceme vám představit několik skvělých nápadů pro venkovní prostor s houpací sítí!

Venkovní prostor s proutěnou houpací sítí

venkovní prostor s proutěným vzorem z houpací sítě, sláma, tropický nádech

Je dobře známo, že nejen zahradu lze využít jako venkovní prostor s houpací sítí. Designéři vymysleli skvělé způsoby, jak je můžete také integrovat do interiéru. Dnes se ale chceme pevně soustředit na požitek pod širým nebem. Od prosté verandy po ohromující bazén, máte opravdu řadu možností umístění houpací sítě. Houpací sítě zabírají velmi málo místa a jsou velmi pohodlné. Pokud si stále nejste jisti, co vám nejlépe vyhovuje, měli byste se podívat na 18 nápadů na inspiraci pro venkovní prostor s houpací sítí v naší obrazové galerii. Každé své rozhodnutí dnes velmi usnadníte.

Venkovní prostor s houpací sítí obklopený mnoha rostlinami

houpací síť venkovní plocha terasa rostliny boční stůl exotický design

Venkovní prostor s houpací sítí u vody

houpací síť venkovní plocha zastřešení terasy bílý nábytek gauč bar

Silné amazonské lesy jsou pro tyto houpací sítě pravděpodobně tím nejlepším prostředím na světě! A pokud ano, rozhodně nebyly navrženy pro pohodlí a klidnou dovolenou! Jsou určeny pro venkovní spánek a zároveň zajišťují, že se nestanete kořistí nebezpečné divoké zvěře. Myšlenka na venkovní prostor s houpací sítí u bazénu samozřejmě takové riziko nepředstavuje, naopak nabízí mnohem více pohodlí.

Volně stojící houpací síť s vlastní podporou

houpací síť venkovní plocha volně stojící designový rám mořská zahrada

Nebo jiná houpací síť, která odhaluje okouzlující výhled na vzdálené jezero nebo na obrovský oceán, znamená pro majitele větší luxus. Voda je opravdu ideálním místem pro houpací síť. V našich představách jdou symboly romantické tropické dovolené často ruku v ruce: kymácející se palmy, zlatý písek, azurové vlny a venkovní prostor s houpací sítí.

Houpací síť pod pergolou s výhledem na moře

houpací síť venkovní plocha pergola design zahradní cesta výhled na moře

Pokud sami nemáte dům na pláži nebo vedle krásného jezera, bazén je pro vás zjevně další nejlepší volbou. Nyní existuje také mnoho samostatných modelů, které skutečně nepotřebují žádnou další podporu. Nemusíte se tedy bát, že byste na zahradě neměli stromy! To by vám nemělo bránit ve vylepšování venkovního prostoru houpací sítí!

Bazén s houpací sítí

houpací síť venkovní plocha letní nápad tropický bazén krbový kámen

Středomořská venkovní část s romantickou houpací sítí

houpací síť venkovní prostor středozemí moderní palmy terasa terasa

Houpací síť jako lehátko s opěrami

houpací síť venkovní prostor lehátko houpačka rybník pergola podpora

Venkovní plocha s houpací sítí – uprostřed zelené přírody

moderní venkovní prostor s myšlenkou podpory houpací sítě

Všichni nemáme stejný vkus, pokud jde o dovolenou snů! Zatímco někteří by rádi trávili čas u chladné vody, jiní dávají přednost plánování dovolené uprostřed přírody, kde je spousta zeleně. Pokud ale máte zahradu plnou zelených keřů, keřů a spousty dalších zelených rostlin a pověsíte tam houpací síť, pak se můžete cítit úplně jako na dovolené snů. Pak si můžete dopřát požadovaný klid a relaxaci ve venkovním prostoru s houpací sítí na vlastní zahradě.

houpací síť venkovní plocha stromy zahradní domek veranda klasický styl

Houpací síť vám navíc přináší mnoho výhod ve vaší vlastní zahradě. Chceme hned uvést jeden příklad: V tomto případě by soukromí nemělo být problémem, takže můžete houpací síť zavěsit na různá místa v zahradě, aniž byste hledali adekvátní oporu. Moderní designy houpací sítě v dnešní době zajišťují, že i ty nejmenší dvorky nabízejí dostatek prostoru jako venkovní prostor s houpací sítí. Ve skutečnosti by vám s takovou houpací sítí ještě zbylo dost místa!

houpací síť venkovní plocha zahradní krb stromy pergola stolička ratan

Každá houpací síť, a to platí i pro venkovní prostor s houpací sítí, má své jedinečné požadavky v závislosti na velikosti a materiálu, ale odborníci mají podezření, že klasická houpací síť vyžaduje délku nejméně 3,6 m a pro optimální pohodlí by měla být 1,8 m visel až 2,4 m nad zemí. I zde hodně závisí na vaší osobní volbě a na vašich preferencích, kam chcete houpací síť zavěsit. To je individuální a vždy jiné. Ale předem si naplánujte venkovní prostor s houpací sítí a vždy zkontrolujte tyto podpěrné body a kmeny stromů a ujistěte se, že vydrží váhu.

Venkovní prostor s houpací sítí a baldachýnem

houpací síť venkovní plocha popínavé rostliny pergola bílá házet polštáře zelená

Houpací síť na kryté terase nebo verandě má řadu jedinečných výhod. Jistě, kouzlo široké, nekonečné noční oblohy mohlo chybět, ale také si můžete bez problémů užívat pohodlí své houpací sítě za deštivého dne. Pokud žijete v regionu, kde je léto opravdu horké, pěkná pergola jako venkovní prostor s houpací sítí by pro vás byla další dobrou volbou. Zamyslete se nad myšlenkou přeměny této oblasti na venkovní obývací a jídelní část, kde si můžete užít mnoho příjemných hodin ve své nové houpací síti.

venkovní prostor s houpací sítí na pláž, terasa s výhledem na moře

Vnitřní nádvoří jsou také ideální jako venkovní prostor s houpací sítí! Jako opěrné body můžete použít prvky na stavební konstrukci domu. Možnosti jsou opravdu nekonečné a uvidíte sami, rozhodně v první útulný večer, který tam strávíte ve své houpací síti s martini v ruce!

houpací síť venkovní prostor pergola závěsy baldachýn nápad

houpací síť venkovní plocha moderní design balkon dřevo výhled jezero

venkovní prostor s houpací sítí nádvoří ve stylu vintage moderních parket

venkovní prostor s houpací sítí fialová tyrkysová deka exotický design