Dům a zahrada

Útulná houpací síť do zahrady zajišťuje úplnou relaxaci

Zahradní kamenná kašna rám dřevo červená barva

Jaro se blíží a zahrada začíná být zelenější a barevnější. Krása tohoto ročního období se v zimě netrpělivě očekává. Je předchůdcem léta, kdy zahrada odhalí veškerou svou nádheru. Slunečné terasy a balkony se stávají nejoblíbenějšími místy, kde si můžete dopřát ranní nebo odpolední kávu a o víkendech volno. Tady můžete mít útulno Houpací síť na zahradu úžasně zasazené do scény.

Útulný Houpací síť na zahradu odpočívat

Houpací síť do zahrady, která zve venkovní prostor

Lehátka vycházejí z temných sklepů, garáží nebo podkroví a jsou umístěna v prvních teplých slunečních paprscích. A jak by to mohlo být jinak, když vezmete v úvahu, jaký je to úžasný pocit lenošit na lehátku v teplých slunečních paprscích, snít, zatímco rozkvetlé stromy vydávají okouzlující vůni. Existuje něco krásnějšího? I když … možná existuje. Bylo by ještě pohodlnější, ještě relaxačnější, mít útulný Houpací síť na zahradu slouží k lenošení, pozorování přírody, užívání si teplého slunce a příjemného větru. Věděli jste, že houpací síť pochází z Kolumbie? Lana nebo oka jsou tradičně připevněny ke konci ručně tkané síťoviny z barevné bavlněné látky. Těmto houpacím sítím se říká „cadeios“. Tímto způsobem je hmotnost rovnoměrně rozložena na každé jednotlivé pletivo, což zvyšuje pevnost mezi lany a tkaninou.

Houpací síť do zahrady – skvělý nápad na dekoraci pro design dvora

Houpací síť zelený svěží útulný relaxační květináče postranní stůl

Tuto vlastnost později ocenili i námořníci a místo paland začali používat útulnou houpací síť. První američtí osadníci také používali útulnou houpací síť jako levný a rychlý způsob zabezpečení míst na spaní. O něco později přišla útulná houpací síť do Evropy. Zde se rychle stala populární, ale spíše jako ozdoba, jako místo k odpočinku a ne jako postel. Houpací síť je pěkné a útulné místo a může snadno ozdobit nejen zahradu nebo dvůr, ale také balkon, terasu nebo verandu – za předpokladu, že máte dostatek prostoru. Může snadno nahradit křeslo nebo lehátko. Může se skládat z různých materiálů. Tady je Houpací síť na zahradu vyrobené z lan ve formě sítě, vyrobené z celé textilie, s dřevěným rámem nebo bez něj, jakož i z jednoho nebo více sedadel. Houpací sítě všech tvarů a velikostí najdete v prodejnách nábytku a zahradních centrech. Pokud jste zruční, houpací síť si stejně snadno vyrobíte sami.

Houpací síť zahradní útulná útulná příroda rostlinné květiny

Kniha polštářů na houpací síť pro zahradní lano

Houpací síť pro zahradní houpačky lanové opěrky  Houpací síť do zahrady uprostřed dvora   barevné živé barvy dominují zvířecí srsti měkké

Houpací síť do zahrady modrá růžová žlutá  Houpací síť pro děti plyšová hračka schaukenl