Dům a zahrada

Úplný úspěch – takhle se zahradní párty vydaří

zahradní párty přátelé-léto-grilování-světelný řetěz-malý-papír-světla

Ať už brzy odpoledne nebo večer – zahradní párty je vždy mimořádná událost. Protože slavit venku je něco zvláštního a nabízí mnoho možností od plážové párty pro speciální narozeniny až po letní párty ve vintage stylu. Co jiného ale kromě krásné zahrady potřebuje úspěšná zahradní párty??

Uspořádejte zahradní párty – od jídla po výzdobu

zahradní párty deco-drinky-brčka-ovoce-sklo

Motta obvykle pomáhají najít inspiraci na většině festivalů. Na zahradní párty to není úplně nutné, protože zvláštní atmosféra již poskytuje dostatek inspirace pro jídlo, nápoje a dekorace. Lehká, svěží kuchyně se spoustou zeleniny je ideální při oslavách na zahradě. Maso a ryby jsou také grilované. Další myšlenkou by mohl být bufet s finger foodem, který má tu výhodu, že hosté mohou jíst bez příborů, a nemusí tedy nutně sedět u jídelního stolu. Místo toho si můžete sednout na zahradní křesla nebo lehátka se špízy z rajčat a mozzarelly, mini zábaly nebo falafel a užít si uvolněnou atmosféru.

zahradní slavnost dekorace-vlajka-řetěz-tkanina-koruna stromu-vítr

K dekoracím, které mohou být trochu honosné, se hodí květiny, větvičky, mech a další materiály z přírody. Můžete je buď naaranžovat na stůl, nebo je dát do vázy. Cínové vědra a nostalgické vázy ve tvaru džbánu velmi dobře podtrhují zahradní atmosféru. Pokud má váš dům a zahrada modernější vzhled, můžete je podpořit ušlechtilou dekorací rovnými vázami ze skla nebo lesklého kovu.

Kromě toho můžete svou zahradní párty samozřejmě umístit pod heslo jako „Flower Power“, „Caribbean“ nebo „Midsommar“.

Správný nábytek pro úspěšnou zahradní párty

zahradní party nábytek-další-sezení-hosté-barevné židle

V závislosti na tom, kolik hostů pozvete a jak vypadá design vaší zahradní párty, budete potřebovat jeden nebo více jídelních stolů a také dostatečné židle nebo alternativně sady pivních stolů, které jsou ideální pro rustikální motto nebo venkovskou zahradu. Salonek je velmi vhodný na plážovou párty nebo chcete -li uvolněnou atmosféru. Ve velké zahradě je můžete rozmístit na různá místa a vytvořit různé skupiny k sezení. Houpací sítě, hollywoodské houpačky, plážová lehátka a venkovní sedací vaky také vytvářejí zvláštní atmosféru.

Vhodná ochrana před povětrnostními vlivy

zahradní párty-ochrana proti dešti-pavilon-noční-osvětlení-svíčky-víla světla

Pokud pořádáte zahradní párty, pravděpodobně máte na mysli ideál temně modré oblohy a jasného slunečního svitu. Počasí je však obvykle nepředvídatelné, a proto byste měli zajistit ochranu před deštěm. V nejlepším případě to splňuje tento konkrétní požadavky:

– Musí být dostatečně velký, aby pod ním bylo místo pro všechny hosty.

– Měl by být stabilní nebo bezpečně připevněný k podlaze.

– Materiál by měl být odolný a odolný proti dešti.

Nejlépe se proto hodí markýzy nebo pavilony, které jsou k dispozici v různých provedeních. Můžete si je buď pronajmout, nebo pronajmout v internetových obchodech, jako je tento koupit. Nákup se zvláště doporučuje, pokud často slavíte zahradní párty. Kromě toho jsou k ochraně hostů před sluncem nutné také pavilony, plachty a podobně. Příjemným vedlejším efektem je, že ochrana před sluncem nebo počasím může také vytvořit zvláštní atmosféru, protože vám okamžitě připomene léto a také rozšíří útulnost. K pavilonům nebo upevňovacím sloupkům markýzy můžete připevnit pohádková světla a lucerny, které večer promění vaši zahradu v atmosféru atmosféry.

Jak pozvat své hosty

zahradní slavnost-dekorace-nápady-nádobí-sady-letní-nálada

Abyste zdůraznili specialitu festivalu, neměli byste nutně zvát své hosty prostřednictvím elektronické zprávy nebo e -mailu. Kreativní pozvánky vytvořené vlastními silami se lépe hodí.

Tři nápady:

1. Pikantní pozdrav

Jednotlivé stránky pozvánek můžete navrhnout s bylinkami (např. Tymiánem), které primárně používáte k dochucení pokrmů, které chcete podávat na vaší zahradní párty. Vůně se již může šířit v obálce a přimět vaše hosty k oslavě.

2. Zpráva v láhvi

Na zahradní párty s námořní tematikou jsou velmi vhodné pozvánky, které dáte do skleněných lahví. Hrdlo láhve je omotáno tenkým provazem, na jehož konci lze připevnit štítek se jménem hosta a jeho adresou.

3. Pěkně složený

Místo klasické karty můžete také napsat svou pozvánku na papír, který pak můžete složit do motýla nebo jeřábu. Obzvláště kreativní je, když text uspořádáte tak, aby se po rozbalení postupně zviditelnil a host obdržel potřebné informace krok za krokem.

© Elena Veselova / Shutterstock

© Obrázky společnosti Monkey / Shutterstock

© jill111 / pixabay

© N.Schmitz / pixelio.de

© Ed Gregory / stockpic

© Rainer Sturm / pixelio.de