Dům a zahrada

Skvělý design interiéru pro byty s malým prostorem

design interiéru-malý-byt-nápad-paříž

Ve světě, ve kterém je všechno kolem nás stále menší a menší, bylo jen otázkou času, kdy se byty stanou funkčnějšími a za tímto účelem menšími a menšími. Optimalizace malých prostor je problém, který mohou profesionálové snadno vyřešit, zejména ve velkých městech.

Impozantní byt, který vám dnes ukazujeme, má pouhých 16 metrů čtverečních, ale nabízí mimořádně atraktivní byt Vzhled interiéru. Není to tak malé jako některé hotelové pokoje v Japonsku, ale stále je to jeden z menších bytů. Výsledkem je, že obyvatelé a designéři přišli s různými nápady a triky, jak přeměnit byty tohoto typu na útulný a příjemný obývací prostor.

Interiérový design pro malé byty se spoustou světla a optického prostoru

červená-šedá-malý-byt-design-architekt-projekt

Tento byt, který se nachází v Paříži, má několik překvapení, pokud jde o to Vzhled interiéru skladem, který zakrývá negativní dopad omezeného prostoru. Architekti Julie Nabucet a Marc Baillargeon dokázali z malé plochy vytěžit maximum.

Vítejte v Paříži – interiérový design s francouzským vkusem

kuchyně-jídelna-obývací prostor-byt-design-2

Postel lze například skrýt pod podlahou a proměnit se v pohodlný gauč. Malá kancelář je viditelná přirozeným světlem prosvítajícím velkými okny. Vše je využito na svůj maximální potenciál. I malý prostor pod krátkými dřevěnými schůdky slouží jako úložný prostor a do koupelny se vstupuje posuvnými dveřmi vedle kuchyně. Podívejte se na fotografie a odejděte do vlastní budoucnosti Vzhled interiéru inspirovat.

Několik nápadů a tipů na virtuální zvětšení malého bytu

malá koupelna-pokoj-sprcha-apartmán-design-4

Skvělá kombinace interiéru červené, šedé a béžové

ložnice-malý-interiér-byt-design-5

 Průhledná stěna odděluje kuchyňský kout a koupelnu

paříž-design-interiér-byt-byt-design

 Pohovka, která se večer zdvojnásobí jako postel

skládací pohovka-malý-byt-design-7

 Postel je během dne tlačena pod podlahu baru

skládací postel-malý-interiér-byt-design-6