Dům a zahrada

Pocit prázdnin po celý rok: venkovní vířivky doma

ADVERTORIAL

Krize vždy znamená příležitost ke změně. V průběhu pandemie korony se cestovní chování mnoha lidí změnilo. Vaše čtyři stěny a vlastní zahrada byly znovu objeveny. Vybavit si vlastní dům venkovní vířivkou, která je vhodná pro použití v létě i v zimě, je naprostý hit. Venkovní vířivka není jen čistý luxusní produkt. Mnohem více, wellness oáza v soukromém prostředí nabízí pocit relaxace a dovolené při každém použití. Koupel ve vířivce vám umožní zapomenout na všechny starosti. A mimochodem, podporujete své zdraví a celkovou pohodu.

Venkovní vířivka nabízí wellness oázu v soukromém prostředí

Vířivky pro venkovní oblast darujte perfektní příležitost k osvěžení a příjemnému setrvání na jaře a v létě. V chladnějších obdobích, jako je podzim a zima, slouží lázně jako oteplovací místo pro absolutní relaxaci. Rozsah účinků hydromasáže nabízí mnoho výhod pro vaše tělo i mysl.

Se značkou jako vivo spa® si můžete užívat plně automatické systémy hospodaření s vodou, které zajišťují křišťálově čistou vodu bez použití chloru. Účinné izolační systémy umožňují extrémně snížit roční náklady ve srovnání s nízkonákladovými poskytovateli. Vysoce kvalitní vířivky jsou k dispozici v různých velikostech a provedeních pro jednotlivce, páry nebo celou rodinu. Masážní účinek trysek vás uvolní po stresových dnech a zvýší vaši pohodu po první koupeli.

Whirlpool Center – váš odborník na wellness ve vašem domě

vivo spa® má plně automatické systémy hospodaření s vodou

Při nákupu vířivky jste k dispozici odborníkům, jako je tento Whirlpool Center všechny možnosti otevřené. Whirlpool Center je jedním z předních poskytovatelů v Německu. Zažijte velký výběr vířivek od vynikajících značek vivo spa® a Jacuzzi® na celkem 10 místech v Německu. Užijte si individuální a komplexní rady absolutních odborných poradců. Svou vysněnou vířivku máte možnost zažít naživo a vyzkoušet si ji před koupí. Nechte se odborně poradit se strukturálními požadavky a všemi potřebnými informacemi pro vířivku. Po nákupu jsou osobní poradci zákazníků k dispozici pro všechny otázky týkající se péče o produkty a vodu prakticky nepřetržitě.

Vířivky po celý rok

Užijte si venkovní vířivku na vlastní zahradě po celý rok

Když člověk myslí na vířivky, často si vybaví koupání v létě, v horkém počasí, nejlépe se studenými nápoji. Pokud ale budete vířivku používat pouze v teplém období, o hodně přicházíte. Vysoce kvalitní vířivky jsou v zimě přinejmenším stejně zábavné jako v létě. I když je teplota pod nulou, zvou vás k relaxaci v pohodlí na čerstvém vzduchu – bez nadměrných nákladů na vytápění a provoz. Vaši zahradu, do které se jinak během chladných měsíců téměř nevstupuje, si můžete užít i v zimě.

Které vířivky jsou odolné proti zimě?

Venkovní vířivky vás zvou k relaxaci v pohodlí, i když je teplota pod nulou

O tom, zda si můžete v zimě užívat luxus své vířivky, rozhoduje její koupě. Nafukovací vířivka obecně není odolná proti zimě, protože není určena pro venkovní použití v zimě. Důvodem je nedostatečná izolace. Výrobce tedy požaduje, abyste na konci léta vypustili vodu a vířivku rozebrali. Odtud pochází název „Portable Spa“. Navíc nechráněná technologie, jako např. B. filtrační systém často není navržen tak, aby byl odolný proti zimě. Při provozu v zimě hrozí majitelům zkrat a jiné závady. Tenký materiál také trpí extrémními teplotami a může se rychle stát porézním nebo dokonce mít díry.

V zimě slouží lázně jako oteplovací místo pro absolutní relaxaci

Platí následující: Pokud si chcete celoročně odpočinout na zahradě ve vířivce, neměli byste používat nafukovací vířivku. Prémioví výrobci, jako jsou Jacuzzi® a vivo spa®, věnují v zimě pozornost venkovnímu použití. Modely jsou speciálně navrženy pro venkovní použití a mají zvláště zimní izolaci.

Bez ohledu na to, zda chcete instalovat vířivku na terasu, na zahradu, na balkon nebo do interiéru: Whirlpool centrum dodává na klíč a stará se o instalaci. Vašemu snu o bublinkové relaxační koupeli tedy již nic nestojí v cestě. Užijte si dovolenou doma. 365 dní v roce.

Venkovní vířivky nabízejí osvěžení na jaře a v létě

ADVERTORIAL