Dům a zahrada

Krbová kamna na zahradě s pohodlným posezením

krb na zahradě pohodlné sedací soupravy čalounění buxusový bazén

Svět je velký a barevný a v některých zemích se obyvatelé mohou těšit na teplejší klima, což znamená, že mohou mít příjemné chvíle téměř po celý rok, a to jak ve dne, tak i večer venku Kamna na dřevo na zahradě může utrácet.

Útulné posezení s krbem na zahradě

krb na zahradě moderní zařízení přízvuk zeď ratanová šedá

Samozřejmě si nechceme stěžovat, že vyrůstáme v zemi, která nabízí rozmanitost čtyř ročních období. Je ale pravda, že skvělé chvíle na zahradě můžeme strávit jen na konci jara, v létě a na začátku podzimu a to pouze za předpokladu, že máme takové nebo alespoň pohostinné přátele se zahradou.

Krb na zahradě – oheň a zeleň dohromady

krb na zahradě romantické rostliny pergola židle kovové kamenné desky

Navíc většinou máme čas sedět na zahradě jen večer, když se ochladí. A jak často jste měli „štěstí“, že právě tehdy bude foukat vítr a objeví se mraky a každou chvíli by mohlo začít pršet.

Nápady na párty 

krb na zahradě oboustranné zastřešení proutěný nábytek

A v takových chladných chvílích je spásnou milostí zahradní párty, ať už v úzkém nebo širokém kruhu přátel, teplý a příjemný oheň v Kamna na dřevo na zahradě.

Rustikální terasa s krbem

ohniště na zahradě dřevěný nábytek chata styl lesní terasa

Ale i během dne tančící plameny v krbu poskytují určitý komfort, který lze pozorovat z dálky. Takový Krb na zahradě ale má i praktickou stránku. Každý bude souhlasit s tím, že sotva existují lahodnější pokrmy než ty, které se vaří na grilu a dřevě nebo dřevěném uhlí.

Jistě, tento typ večeře lze vařit na grilu, ať už na elektrickém nebo plynovém grilu, ale přirozenému plameni je těžké odolat.

Nejpohodlnější koutek doma

tepané železo-zahradní-krbová kamna-nápad

Také je a Krb na zahradě ohnisko relaxačních zón, které úspěšně nahrazují obývací pokoj v domě.

Většině lidí se ten nápad líbí Krb na zahradě být příliš extrémní na zimu, ale stále existuje mnoho odvážných lidí, kteří si rádi užijí jeden nebo druhý zimní večer v teple krbu pod širým nebem. Atmosféra, kterou vyzařuje venkovní krb, je prostě neporovnatelný zážitek a mnozí s ním určitě budou souhlasit.

Postavte kamna

šik-zahrada-design-dřevo-kámen-krb

Krb na zahradě lze postavit různými způsoby, které se liší velikostí, designem a stylem. Nejlepší je nechat si ho postavit na kryté terase, v pavilonu nebo na jiném krytém místě na zahradě. Koneckonců, drsné počasí by mohlo narušit vaše plány na příjemný večer venku, pokud nemáte připravené útočiště, alespoň poblíž.

Místo setkávání v zahradě

pilíř-zahrada-design-nápad-šik

Kamna na dřevo na zahradě ale nejenže poskytuje teplo a útulnost pod širým nebem, ale také mění celý styl zahrady přidáním elegance a určitého kouzla. Ale i zkušení z vás si mohou tento krb postavit sami, což je v domě obtížnější a měl by to udělat specialista.

Teplé a elegantní

bílo-hnědý-rohový-letní-zahradní-krb

Na Kamna na dřevo na zahradě Příjemná setkání a večírky mohou trvat až do pozdních nočních hodin, protože pokud se jeden z hostů nebo hostitel sám unaví, mohou se stáhnout do svého pokoje. Samozřejmě za předpokladu, že večírek neruší žádné sousedy citlivým sluchem.

Hrajte s přírodními živly – buďte opatrní s ohněm

outdoor-area-chic-design-krbová kamna

Navzdory všem velkým výhodám, které má krb na zahradě, je tu jedna věc, kterou byste neměli přehlédnout. V žádném případě nenechávejte oheň bez dozoru. Protože v důsledku nepozornosti vždy existuje riziko požáru.

Udělejte si čas a podívejte se na příklady Kamna na dřevo na zahradě a začni snít o svém. nechte se inspirovat.

Letní kuchyně na zahradě

letní zahrada-gril-ohniště-koutek-pohodlí

Krásný design s výhledem na jezero 

krb-kamna-zdarma-jezero-břeh šik

nástěnné kameny zahradní krbová kamna design

dřevo-polštář-čalounění-nábytek-kameny-krb

dřevěný rohový pergola kiosk zahradní design

pod střechou-zahradní-kamna-krb-útulný

designér-rohová zahrada-střecha-kulatý-čtverec

komfortní zahrada-gastalten-kamna-krb

rustikální-rohový-letní-kuchyň-krbová kamna