Dům a zahrada

Klax Multi Tool – kombinace sekery a kladiva

klax-multi-tool-function-head-steel

Pro všechny milovníky přírody, kteří jsou zruční a chtějí vytvořit něco užitečného – na trh přichází nový nástroj, který usnadní práci venkovanům – Klax Víceúčelový nástroj.

Multifunkční nástroj, který kombinuje kladivo se sekerou

klax-multi-tool-ax-steel-point

Klax je důmyslné řešení, které z jakékoli tyče udělá sekeru nebo kladivo. Klax lze připevnit na rukojeť nebo držadlo, takže na požádání můžete získat pracovní sekeru.

Klax Multi Tool – partner každého muže v přírodě

funkce ax-klax-multi-tool-hammer

Chytrý multifunkční nástroj také nabízí řadu dalších velmi užitečných nástrojů, jako je otvírák na lahve, šňůrka na krk, karabina, klíč a škrabka. S hmotností pouhých 208 gramů je Klax perfektní kombinací užitku, velikosti a přenosnosti.

Nový nástroj je produktem společnosti Klecker Knives, kterou založila rodina – otec a syn. Její vášeň pro nože se všemi druhy použití ji inspirovala k návrhu nástroje Klax Multi Tool. Otec Glenn Klecker je veteránem námořnictva Spojených států, který po odchodu do důchodu začal profesionálně navrhovat nože a řezací zařízení. V současné době společnost vyrábí výrobky pro světově proslulé společnosti, jako jsou Ford Motor Company, Snap-on Tools, Laser Devices, Starbucks a Blade Tech. Syn Nathan, 10 let, následuje kroky svého otce. Chlapec, inspirovaný legy, roboty a novými technologiemi, mu pomáhá se zajímavými nápady a návrhy. Společnost hodně pracuje s dětmi, které chtějí být proškoleny ve skautingu.

Pokud jsme vás touto stručnou informací zaujali, můžete požádat o další informace!

Zakladatel společnosti Klecker Glenn ukazuje, jak funguje sekera s kladivem

designer-klax-multi-tool-glen-shows

Nástroj se prodává s elegantní ručně vyrobenou rukojetí

klax-multi-tool-ax-with-handle-wood

Dobrý přítel na venkově nebo v lese – Klax Multi Tool

klax multi nástroj sekera koláž design

Víceúčelový nástroj, který není obtížně ovladatelný

klax-multi-tool-ax-work-regyme

sekera-kladivo-funkce-inovativní-usa-design