Dům a zahrada

Dekorace na podzim – nápady pro útulnost a teplo

dekorace pro podzimní dýně-žalud-listy-dekorace stolu

Podzim je bohatý na barvy a přináší dobrou náladu. Zde je pár tipů pro jednoho Dekorace na podzim pro váš domov, s nímž vnesete do svého domova útulnost. Nadcházející chladné dny tak můžete pozdravit s úsměvem.

Dekorace na podzim – Barvy podzimu

dekorace-podzimní-sklenice-barevné-květiny-suchá kytice

Barvy podzimu jsou teplé a příjemné, a proto se hodí do každé místnosti vašeho domova. Ať už jste pro to Dekorace na podzim Nezáleží na výběru čokoládově hnědé a béžové nebo spíše medové barvy a dýňových nuancí. S každou z těchto barev budete žít podle trendů této sezóny. Další vhodné barvy pro podzimní dekoraci jsou červenohnědá, zlatá, žlutá a tmavě zelená. Pokud se váš design interiéru skládá ze studených barev, které se nehodí k vaší podzimní náladě, důvěřujte detailům. Využijte přírodních darů přírody. Sbírejte kaštany, duby a šišky. Můžete je obarvit sprejem, aby ladily s barvou vašeho pokoje. Vložte je do skleněné mísy a každému navodí příjemnou podzimní náladu.

Dekorace na podzim – Stůl na podzim

dekorace-podzimní listí-dřevěný stůl-oranžové-nuance

Stůl na podzim by měl být stejně bohatý jako jeho barevná paleta. Vhodná zelenina je mrkev, zelí, květák a různé druhy paprik. Na podzim také brokolice, lilek, řepa, zelené fazolky, růžičková kapusta, dýně a celer. Všechna tato zelenina vám pomůže zůstat zdravá, protože posiluje imunitní systém. Stejně prospěšné jsou plody, které rostou na podzim: jablka, hrušky, hrozny a švestky. Uspokojují váš hlad, přinášejí energii a jsou skvělé na přípravu různých dezertů. Pečené kaštany, které nejsou náročné na přípravu, zabíjejí únavu. Přikryjte stůl veselými ubrousky nebo tácky, speciálními pokrmy nebo miskou v podzimních nuancích. Máte tedy toho pravého Dekorace na podzim vytvořeno.

Vyrobte si podzimní dekoraci s podzimními motivy

dekorace-podzim-jablka-hrušky-rustikální-design-krb

Pokud chcete vyzdobit pokoj podzimními motivy, můžete přírodě zcela důvěřovat. V přírodě najdete vše, co potřebujete pro jednoho Dekorace na podzim potřebovat.

  • Podzimní dekorace v kuchyni: vyrobte si věnec z barevných podzimních listů na kuchyňské okno nebo dveře. Netrvá to mnoho času ani prostředků. Okrasné dýně také vypadají obzvlášť pěkně v kuchyni. Můžete je namalovat nebo jen dát na parapet nebo je vydlabat a použít jako vázy. Ať tak či onak, během vaření vám udělají dobrou náladu.

Vhodná dekorace na podzim do obývacího pokoje

dekorace na podzimní dřevěné řezy-nápad-rustikální-bílá-dýně

  • Zde máte pro jednu nejvíce možností Dekorace na podzim. Na stěny můžete pověsit různé obrázky podzimních krajin. Můžete také vytvořit koláž fotografií z vaší poslední podzimní procházky. K podzimním dekoracím se skvěle hodí i gobelín nebo dřevořezba. Položte na stůl vázu a rozložte kolem ní různé podzimní listí, které jste si předem zploštili do knihy (aby se neskroutily). Vytvořte spolu s dětmi roztomilé postavičky z kaštanů, šišek a žaludů. Jednotlivé díly můžete spojit párátkem, plastelínou nebo provázkem.

Vyrobte si krásné dekorace na podzim

DIY dekorace na podzim

  • Můžete dokonce vyrobit růže z několika javorových listů:

    Přeložte první list doprostřed a srolujte. Také druhé složíte doprostřed a použijete k zabalení prvního. Opakujte s třetím listem. Nakonec spojte listy k sobě ve spodní části růže.

  • Dekorace na podzim na zahradě: Zahradu můžete ozdobit postavami zvířat, jako jsou kachny, ježci nebo veverky. Použijte květináče ve tvaru dýně a zasadte do nich chryzantémy, které budou kvést až do pozdního podzimu. Zavěste lucerny ze zednických nádob, které namalujete a nalepíte podzimním listím.

Dekorace na podzim – teplo a útulnost

listy svíček hnědá oranžová červená krémová béžová

Podzim může být nejen barevný. Je také obvykle deštivé, chladné a ponuré. O to lepší je vnést do domu teplo a útulnost. Na podlahu položte koberce, které ochrání vaše nohy před chladem. Hřejivý účinek mají také látky jako bavlna a samet, pletené a silné materiály. Připravte si teplou přikrývku, na kterou se můžete přikrýt, zatímco budete pohodlně sedět na gauči v obývacím pokoji. Pro Dekorace na podzim na gauč můžete použít měkké a útulné polštáře v podzimních barvách. Na staré jednobarevné polštáře můžete přišít listy žluté, hnědé nebo červené látky. Zajímavé jsou také povlaky na polštáře vyrobené z jutové tkaniny (ze které jsou vyrobeny pytle), které mají výšivku ve formě ovoce a zeleniny. Připomínají dobu sklizně.

Další nápady na dekoraci na podzim

dekoraci na podzimní věnec udělejte vhodnou

Pomocí pár švů a knoflíků můžete ze starého svetru udělat stejně hezký Dekorace na podzim a vykouzlete útulné povlečení na obnošené polštáře v obývacím pokoji. Pro ještě větší relaxaci a pohodlí si zapalte pár svíček, uvařte si bylinkový čaj a užijte si deštivé odpoledne přidáním vůně sladkých jablek a pečené dýně.

deco dveře zdobit vítejte uvítání věnec dýně

dekorace na podzim mnoho zahradních nápadů

dekorace podzimní listí vázy krásné barvy nádherné

dekorace pro podzimní nápady teplo útulnost

podzimní ovocná zelenina dokonalé detaily jablka hrozny

dekorace pro podzimní motivy použít listí

dekorace pro podzimní nápady prostřední stůl poutač

dekorace-podzim-římsa-nápad-graeser-stěna-dekorace-lucerna

dekorace-podzim-vanicka-design-sklenice-zlta-tapeta

dekorace-na-podzim-mobilní-listy-oranžovo-žlutá

dekorace na podzimní větve-košík-dýně-tvar-nápad

dekorace-na-podzim-miska-aranžování-dýně-slavnostní stůl