Dům a zahrada

15 příkladů moderního designu koupelny

moderní-koupelna-design-malý

Koupelna je ta část domu, která je věnována osobní hygieně. Je to také místo, kde můžeme uvolnit unavenou mysl a tělo a zbavit se stresu každodenního života. Namáčení v napůl naplněné vaně je pro mnohé běžnou praxí jako způsob, jak si odpočinout po náročném dni. Po příjemné sprše se cítíte svěžeji a poté, co jste se věnovali vlastní osobní hygieně, se cítíte pohodlněji. V zásadě existuje mnoho věcí, které může koupelna nabídnout, které se neomezují pouze na její definici jako osobní úklidový prostor nebo jako obecný termín pro místnost s toaletou. Je to nezbytná oblast, kde si můžete plně odpočinout. Z tohoto důvodu by bylo výhodou, kdybyste tak učinili Design koupelny věnujte trochu více pozornosti zlepšení jeho komfortu, prostoru a estetiky.

15 příkladů ohromujícího moderního designu koupelny

5-MASTER-prostorná-koupelna-pokoj-nápad

Při hledání designu do koupelny existuje mnoho variant stylu. Můžete jej navrhnout podle své postavy nebo si můžete vybrat něco, co se liší od typu designu, který si představujete, ale přesto je vizuálně atraktivní. Pokud máte dostatek místa a vhodný rozpočet, je k dispozici moderní Design koupelny pravděpodobně jen to pro tebe.

Moderní Design koupelny může přeměnit místnost na atmosféru podobnou wellnessu s luxusním vybavením, které se skládá ze žulových desek, modulárních úložných možností, stylové umývárny s marností a některých doplňků životního stylu. Moderní prvky dávají koupelně také různé prvky v neutrálních tónech. Takové barvy mají třídu a jsou bezpochyby designově elegantním řešením. Moderní design umocňuje vaše relaxační zážitky a dělá je luxusnějšími. Abychom vám pomohli lépe porozumět tomu, jak může vypadat bohatý život, máme 15 příkladů moderního Design koupelny, to vás rozhodně zaujme.

Design koupelny – sen v hnědé barvě

01-Rush-koupelna-pokoj-design-nápad

Dřevěná podlaha a dřevěné obložení od Acen v hnědé, jednobarevné barvě Design koupelny v kombinaci s dekorativními dlaždicemi na zdi dodávají této moderní koupelně klasický vzhled. Designér: Acen

2. Koupelna hlavní ložnice 1

02-MASTER-koupelna-idea-design-moderní

Světlo je udržováno dokonale střední, aby zdůraznilo ušlechtilou krásu materiálů. Návrhář: F-41

3. Moderní koupelna

03-design-pro-koupelny-v-pekle

Vizualizace moderny Design koupelny ve 3D vykreslování. Designér: Mateusz Ludwinek

4. Koupelna hlavní ložnice 2

04-MASTER-koupelna-bílá-šedá-design

Přidáním velkého zrcadla do koupelny vytvoříte nejen skvělý akcent, ale také opticky zvětšíte místnost optickým klamem. Designér: 3DZONE

5. Koupelna hlavní ložnice 3

5-MASTER-design-idea-velká-koupelna-pokoj

Osvětlení zátoky vytváří vzdálenost mezi zdí a elegantně navrženou stěnou z mozaikových kamenů, což činí tuto oblast atraktivnější pro lidské oko.

Je zde vidět vana, zvýrazněná přirozeným denním světlem prosvítajícím oknem. Designér: Serj Rubalevsky

6. Hotel a noční klub Mövenpick

06-Movenpick-design-modrá-bílá-koupelna-01

Návrhář chce přidat do místnosti připomínající moře chladnou atmosféru pomocí dlaždic v různých odstínech modré. Cílem je vytvořit uklidňující a relaxační pocit z vody.

Osvětlení také vytváří v místnosti určité drama, díky kterému je koncept dosažitelný. Designér: Omar Essam

7. Mauri

07-mauri-design-dark-bath-room-idea

Vysoce kontrastní charakter světlých a tmavých barev v tom zajišťuje eleganci a propracovanost Design koupelny. Designér: CERASA

8. Finesse

08-SLIM-velmi světlý pokoj-koupelnový nábytek

Poutavý lesk dveří skříně v hnědé barvě skvěle ladí s texturovanou stěnou na druhé straně, co je v téhle Design koupelny zajišťuje vizuální rovnováhu. Designér: CERASA

9. Hravost

09-PLAY-zen-prostředí-moderní-design-koupel

Interiér s vysokými stropy působí prostornějším dojmem. Vysoká intenzita barev použitých k tomu, aby skříně, kování a strop vynikly ze zdi, pro to vytváří atraktivní a zajímavé téma Design koupelny. Designér: CERASA

10. Soukromý majetek v Rosslynu

10-SOUKROMÝ-obytný-pokoj-hrubý-koupelna-pokoj

Minimální příslušenství v tomto moderním Design koupelny vyzařuje příjemnou atmosféru. Je to jednoduché, ale atraktivní. Designér: Andreas Charalambous, FORMA Design, Inc.

11. Estetika prostřednictvím nepravidelnosti

11-SLIM-žlutá-zelená-polštářová dekorace

Skříň nepravidelného tvaru spolu s velkým kulatým zrcadlem slouží jako estetický akcent v Design koupelny, a zároveň nabízet funkce. Designér: CERASA

12. Koupelna hlavní ložnice 4

12-MASTER-vana-skříň-ratan-desginer

Viditelné řezy dlaždic od podlahy ke zdi dodávají koupelně odvážnější vzhled. Designér: Jrtomarts

13. Jednoduchá koupelna

13-béžová-bílá-rostliny-deco-koupelna

Kombinace rovných a zaoblených hran mění tento moderní Design koupelny do skutečného uměleckého díla.

Koupelna z jiného úhlu

13 zaoblených rohů-oválný-bílý-nábytek

Zde je další fotografie stejné koupelny, která byla pořízena ze vchodu. Návrhář: Victoria Bondarenko

14. Hravý

14-moderní-koupelna-skleněná stěna-nápad

Zdi v tomto působí v zemitých barvách Design koupelny slouží také jako umělecké dílo. Designér: CERASA

15. Enot bydliště

15-ENOT-bez-okna-koupelna-osvětlené

To je svým způsobem rustikální Design koupelny stěny a pololesklé dlaždice střední stěny dodávají této koupelně moderní styl.

Jasné světlo, které zvýrazňuje polici, neutralizuje barvu designu stěny a vytváří stylovější atmosféru.

Další záběr z jiného úhlu této koupelny ukazuje elegantní krásu umyvadla a chromované ocelové skříňky. Volba barev a výběr materiálů to dělají Design koupelny vynikající dílo.

Když hledáte vhodný design, můžete si vybrat z nekonečného množství různých stylů koupelen. Každý majitel domu by si měl vybrat design, který odráží jeho vkus. Moderní Design koupelny je jen jedna možná varianta, kterou můžete zvážit.