Dům a zahrada

10 nápadů na výzdobu terasy a příslušenství pro venkovní prostor

deco nápady pro terasu veranda-log-konferenční stolek-houpačka-židle-košík

Nápady na výzdobu terasy – Připravte to na léto

Připravte svůj venkovní prostor na léto pořízením správného osvětlení, sezení a dalších dekorací. Zde je několik Nápady na výzdobu terasy , které můžete inspirovat. Veškeré zobrazené příslušenství a nábytek pocházejí z hrnčířské stodoly.

Nápady na výzdobu terasy a venkovního prostoru – hoďte polštáře a nádobí

Deco nápady pro rohovou rohovou sedací soupravu-polštář-postranní-živý plot-soukromí

1. Nápady na výzdobu terasy a venkovní prostor: Pěkné akcenty s přátelskými barvami okoření váš venkovní prostor. Barvy žluté a oranžové dokonale ladí se slunečnými letními dny a večery.

– Rozložte na židle a pohovky pestrobarevné polštáře venku.

– Ozdobte svůj jídelní stůl barevným nádobím, barevným ubrusem a dalšími ozdobami. Tato služba pro 4 osoby například vypadá pěkně.

Dekorační nápady na terasu – romantické lucerny a pohádková světla

deco nápady pro terasová víla světla-jídelní stůl-nádobí-nápad-osvětlení

2. Nápady na výzdobu terasy : Pěkné osvětlení je také důležité pro letní večery venku. Chcete -li to provést, vyberte lucerny na svíčky, pochodně nebo jiné varianty.

– lucerny jako Nápady na výzdobu terasy a venkovní prostor. Lucerny se svíčkami jsou ideální pro posezení na terase, verandě nebo na zahradě.

– pohádková světla. Osvětlete svůj venkovní prostor pohádkovými světly. Přicházejí v mnoha různých tvarech a barvách. Tato víla odolná proti povětrnostním vlivům ve vintage stylu připomínají osvětlení typické pro italské pizzerie.

Nápady na dekoraci pro venkovní prostor – použijte kbelíky jako květináče

deco-nápady-na-terasu-květináč-vědro-nápad-rustikální květiny

3. Nápady na výzdobu terasy : Kbelíky jsou univerzální a ideální jako dekorace. Naplňte je ledem a použijte je k ochlazení nápojů během grilování nebo je použijte jako květináče.

– Kovové vědra ve vintage stylu jako nápady na výzdobu venkovního prostoru. Staré kovové kbelíky lze často nalézt na bleších trzích. Můžete mít dokonce nepotřebný, který by stál ve sklepě nebo garáži.

– Chladicí kbelík vyrobený z mědi. Vypadají úžasně a jsou praktické. V létě jej můžete použít k ochlazování nápojů a občerstvení venku, v zimě je ideální pro skladování dřeva.

4. Nápady na výzdobu terasy: Útulné posezení

deco-nápady-na-terasu-houpací síť-štěrk-podlahy-víla světla-zahradní nábytek

Poskytněte další sezení, které je útulné a zábavné. Najděte si prostor pro hollywoodskou houpačku, houpací síť nebo závěsné křeslo.

– Barevná houpací síť jako nápad na výzdobu venkovního prostoru. Tato pruhovaná houpací síť je ideální pro relaxaci nebo pro odpolední spánek.

– Závěsná židle. Tato hezká houpací židle macrame dodává vašemu venkovnímu prostoru extra zábavu. Je k dispozici za 498 $ v modré a neutrální barvě od Anthropologie.

Nápady na výzdobu terasy – stinná místa k ochlazení

Letní stín útulné posezení malý pes

5. Nápady na výzdobu terasy – Stínovaná místa k ochlazení. V horkých letních dnech je dobré, když vy a vaši hosté máte šanci uniknout slunci a ochladit se ve stínu. Pokud nemáte krytou terasu, můžete poskytnout slunečníky, altán nebo jiného poskytovatele stínění.

– Slunečník.

– Pavilony, které můžete přemístit a rozebrat, pokud si přejete, jsou také hezké. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a lze jej nastavit během několika minut.

Romantická nálada s lampióny na zahradě

Mood deco zahradní terasa design léto

Nápady stolní lampa stolní zahradní nábytek design

Nápady stolní lampa stolní zahradní nábytek design

Domácí doplňky zahradní stůl dekorace stolu v námořním stylu

Železné květináče dekorace zahradní nápady nápady zelené rostliny

pohodlné letní sluneční bazén relaxační terasa dekorace nápady