Dlouhé účesy

Top 9 účesů pro dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy mohou být obrovským problémem nebo skrytým požehnáním. Když jsou vaše vlasy opravdu kvalitní, můžete je prostě nechat jít a jít podle jednoduchého vzhledu – styl nepotřebuji. Pokud se však snažíte vypadat trochu sofistikovaněji než to všechno, existuje spousta věcí, které můžete udělat s vlasy.

Účesy pro dlouhé vlasy

Všechny tyto styly začínají rozčesáváním vlasů, dokud nejsou hladké a lesklé. Můžete dokonce použít texturovaný sprej na vlasy, aby to vypadalo, že jste zaplatili drahé návštěvě svého salonu, pokud víte, co tím myslím. Ale celkově se následující účesy dělají snadno a nezaberou vám moc času.

9 nejlepších účesů pro dlouhé vlasy:

1. Twisted Ponytails:

VLASY PRO DLOUHÉ VLASY

Pro tento účes musíte nejprve oddělit vlasy ve třech segmentech a svázat je do samostatných culíků. Pak vezměte první a přeložte ho přes sebe a přidejte k druhému. Opakujte postup u druhého. Konečný vzhled je něco takového.

2. Simple Let it Loose Style:

Účes dlouhé účesy 2

Pokud máte dlouhé rovné vlasy, nemusíte s nimi mnoho dělat. Pročešte a ujistěte se, že má správnou strukturu, a poté ji uvolněte. Samozřejmě je musíte vyfénovat, aby byly rovné a prezentovatelné, ale poté vaše vlasy vykonají zbytek práce.

3. High Clipped Bun:

VLASY PRO DLOUHÉ VLASY3

Účes je poměrně snadné a nezabere více než minutu. Ještě méně, jakmile si zvyknete na každodenní výrobu. Vlasy držte vysoko a kroutte se stejně jako při výrobě culíku. Nechte to překroutit přes sebe a klip nahoru. Nechte konce spadnout, abyste dokončili vzhled.

4. Boční cop:

VLASY PRO DLOUHÉ VLASY4

Pokud se chystáte na večírek a hledáte něco složitějšího, než je uvedeno výše, zkuste tento vzhled. Shromážděte vlasy na jedné straně. Poté vezměte horní polovinu a splétejte ji, počínaje od levé horní strany. Při čtení vpravo přesuňte cop zpět a poté jej připněte do poloviny, aby se konec mísil se zbytkem vlasů.

5. Svázané vlasy:

VLASY PRO DLOUHÉ VLASY5

To se snadno dělá a dá se z něj udělat také poník nebo drdol. Rozdělte vlasy na dvě poloviny – levou a pravou. Vezměte střední konce obou polovin tak, aby vám mezi nimi zůstaly vlasy, a zauzlete je. Poté vezměte zbytky obou polovin a znovu je zauzlete.

6. Formální vzhled:

VLASY PRO DLOUHÉ VLASY6

Jednoduchý, ale formální vzhled je ten, kde necháte vlasy otevřené, ale přední strana se smete. Oddělte přední polovinu vlasů od zad. Přední polovinu rozdělte na dvě a poté vezměte polovinu na levé straně a zamete ji zpět a připněte ji na pravou stranu. Potom vezměte pravou polovinu a smete ji zpět, zkroťte ji oříznutou levou polovinou a připněte i tento konec.

7. Chaotický cop:

VLASY PRO DLOUHÉ VLASY7

Jednoduchý boční cop s několika volnými prameny uměle upravenými tak, aby váš obličej vypadal roztomileji, je také skvělým účesem.

8. Pletený cop:

VLASY PRO DLOUHÉ VLASY8

Svažte spodní část vlasů do poníka. Poté vezměte horní segment a splétejte jej z obou konců do středu. Poté jej přidejte do culíku.

9. Připnutý cop:

VLASY PRO DLOUHÉ VLASY9

Vytvořte si sofistikovaný francouzský pletenec od spodní části vlasů. Poté složte a připněte nahoře. Konce nechte spadnout a pomocí kolíků zajistěte uvolněné prameny.