Dlouhé účesy

9 nejlepších účesů pro dlouhé vlnité vlasy

S hlavou plnou vlasů je poslední starostí, která vás v noci drží poprsím, různé způsoby, jak můžete okořenit svůj vzhled, aniž byste ohrozili těžké kadeře. Věc o dlouhých vlasech spočívá v tom, že jakýkoli nový styl nebo účes lze snadno implementovat, protože vaše délka nahradí vše ostatní.

Nejlepší účesy pro dlouhé vlnité vlasy

Ale stejné staré, stejně staré vlasy mohou být na nudné dny trochu moc. Pak opět dny špatných vlasů ničí dokonalé vlny a tak dále. Zde je seznam některých z nejlepších účesů, pro které se můžete rozhodnout pro své dlouhé splývavé zámky.

Různé dlouhé vlnité účesy pro dívky:

Malý drdol:

účesy pro dlouhé vlnité vlasy 1

Pro tyto vlasy zkuste vlasy více rozčesat. Můžete to zkusit tak, že si večer předtím zaplétáte vlasy, takže druhý den ráno bude tvar vlasů zachován a získáte elegantní kadeře. Nyní rozřízněte vlasy z horní poloviny a pomocí malé kravaty je zafixujte do rozcuchaného drdolu. Je to perfektní účes pro svěží léta, kdy si můžete vlasy nechat mimo obličej a přitom je nosit tak, jak se vám líbí.

High Pony:

účesy pro dlouhé vlnité vlasy 2

Od této chvíle se slovo pony stalo příliš hlavním proudem a chcete do něj zahrnout trochu zábavy. Shromážděte všechny vlasy zezadu otočením hlavy vzhůru nohama, abyste pořádně nakapali. Jakmile to uděláte, důkladně pročesejte a zespodu nechte pramen vlasů, přivažte zbytek k vysokému poníkovi. Nyní pomocí jediného zámku stočte kolem základny a skryjte pásek.

Zadní cop:

účesy pro dlouhé vlnité vlasy 3

Jednoduše pomocí této techniky vytvořte copánkový pásek v zadní části hlavy. Odřízněte vlasy z každého ze dvou předních pramenů a začněte je jednotlivě splétat. Jakmile budete hotovi, místo jejich zajištění kravatou zajistěte pomocí špendlíku. Nyní jej vraťte zpět a zajistěte kolíky k hlavě.

Přední bafnutí:

účesy pro dlouhé vlnité vlasy 4

Jedná se o dostatečně jednoduchý každodenní účes, pro který se můžete rozhodnout. To může být vhodné pro filmový večer nebo dokonce do školy. Natočte vlasy do zad. Nyní použijte měkký potah na přední straně škádlením přední části a poté jej zajistěte kolíky. Můžete dokonce dráždit zadní část hlavy, abyste získali hlasitost.

Vodopád Braid:

účesy pro dlouhé vlnité vlasy 5

Vyzkoušejte vodopádový oplet pro vaši těžkou hlavu hřívy. Vodopádové copánky obvykle vypadají úžasně s vlnitými vlasy, protože vlnitost vlasů je zdůrazněna použitím volně padajících vlasů, které dobře splynou se zbytkem. Začněte z jedné strany a pomalu přecházejte na druhou.

Chaotický nízký drdol:

účesy pro dlouhé vlnité vlasy 6

Pokud se stále obáváte o vzhled vlasů na příští týden svatby, už nehledejte, protože zde je pro vás perfektní účes. Začněte tím, že si natočíte vlasy, abyste ještě více definovali své vlny. Nyní použijte jednotlivé kusy vlasových pramenů a složte je a připněte, abyste získali tento vzhled.

Celý ročník:

účesy pro dlouhé vlnité vlasy 7

Stejně jako v 90. letech je zde další klasický účes, pro který se můžete rozhodnout. K vytvoření tohoto vzhledu použijte škádlení a narážení.

Horní cop:

účesy pro dlouhé vlnité vlasy 8

Toto je docela jednoduchý a vzrušující pohled na každodenní utrpení. Vezměte horní přední zámky a svažte je do copu. Nyní cop dobře provětrejte, abyste dodali vzhledu objem, a zajistěte jej pomocí kolíků pod ostatní postranní zámky.

Falešný faux:

účesy pro dlouhé vlnité vlasy 9

Pamatujte si klasické faux bob účesy populární v 90. letech. získejte ten pohled zpět s těmito definovanými silnými vlnami.