Dlouhé účesy

9 nejlepších účesů pro dlouhé vlasy s mašlí

Dlouhým vlasům je to jedno, vládnoucí hymna pro tento gen, ale pár doplňků opět nikomu neublížilo. Obvykle by v těchto sezónách vládl vzhled hlavy postele nebo asymetrický, který překvapil svět účesů, ale klasický vzhled vždy obklopuje několik použití doplňků, které okoření vzhled. Dnešní článek je o tom, jak dlouhé vlasy by se tak dobře hodily s použitím mašlí. Mašle jako motýlek jsou vlasovým doplňkem, který dodává vašim vlasům roztomilý vzhled, a proto je dnešní článek pro všechny ty dlouhovlasé krásky, které se chtějí jako kamarádka poklonit.

Styly mašle s dlouhými vlasy:

1. Half Pony:

luk s dlouhými vlasy 1

S mašlemi vypadají dobře všechny účesy, i ty nejjednodušší. Zde je klasický příklad, kdy můžete udělat polovičního poníka a dát mu zvláštní vzhled pouhým přidáním luku. Nyní je to háček, položte polovinu vlasů nahoru a svažte je do polovičního poníka se zbytkem dolů. Přidejte luk, aby to vypadalo hezky.

2. Glitter Look:

mašle s dlouhými vlasy 2

Nyní na ples máte všechny své šaty, ale hlavní věc, kterou byste nyní požadovali, je správný účes, který odpovídá vzhledu. Pokud se chcete rozhodnout pro dlouhý volný vlasový vzhled, proč si účes prostě nevyzdobit velkou třpytivou mašlí v zadní části. Přidejte do vzhledu také nějaké kudrlinky.

3. Bowed Pony:

mašle s dlouhými vlasy 3

Jednoduchý poník může být mnohem roztomilejší, a to jednoduchým malým lukem přidaným na zadní straně. Pokaždé, když vás každodenní účesy unudí, mějte luk, který vás doslova podpoří. Jen dozadu si pročesejte vlasy úplně dozadu a pak u kravaty připevněte mašličku.

4. Pletený luk:

mašle s dlouhými vlasy 4

Chcete -li nejprve tento vzhled, začněte uhlazováním vlasů a nechte je usadit. Nyní začněte s předním zámkem a začněte jej splétat. Až budete s předkem v polovině hotovi, připněte jej a začněte na druhé straně. Můžete dokonce přidat druhou vrstvu copu a v zadní části je jednoduše pomocí kravaty všechny svázat. Nyní pro druhou část použijte luk k zakrytí kravaty.

5. Under Bow:

mašle s dlouhými vlasy 5

Pro tento vzhled vše, co musíte udělat, je svázat si vlasy do rozcuchaného drdolu. Účes zde používá luk jednoduše jako doplněk. Nejprve vykartáčujte a seberte vlasy. Chcete -li získat tento přesný vzhled, začněte rozdělením vlasů na dvě části. Oba splétejte a splétejte do drdolu. Níže přidejte luk.

6. Mašle na vlasy:

mašle s dlouhými vlasy 6

Celou tu dobu používáme luky jednoduše jako příslušenství, ale zde v tomto článku vidíme, jak se samotné vlasy mění na luk, takže nyní můžete luk sportovat, aniž byste jej museli používat jako další příslušenství. Pro tento vzhled potřebujete znát složité uzly a detaily a jste připraveni.

7. Bow Bow:

mašle s dlouhými vlasy 7

Mašle je stejná jako horní účes, ale místo toho, abychom z celých vlasů vytvořili mašli, použili jsme jako hlavní zaměření drdol. Chcete -li získat tento vzhled, stačí správně uvařit drdol, ale nezapomeňte nechat zámek volný. Nyní použijte zámek a vytvořte cop.

8. Mašle:

mašle s dlouhými vlasy 8

To není tolik o účesu, jako o jednoduchém doplňku. Jedná se o předem vyrobený nebo vyrobený pásek do vlasů, kde pás končí v retro mašličce.

9. Boční příď:

mašle s dlouhými vlasy 9

Chcete -li tento vzhled, začněte splétat jeho stranu, a když už jste u toho, zkuste do směsi zahrnout mašličku z mašle na vlasy. Na konci zajistěte cop pomocí kravaty a poté na něj přivažte stuhu.