Dlouhé účesy

9 Nejlepší Long Shag účesy

Ostříhaný střih je tu už odedávna a pomalu a stabilně tento vzhled nyní vládne stránkám módního střihu. Když mluvíme o souložovém vzhledu, obvykle zahrnuje vícevrstvý vzhled, který lze rozpoznat podle peří nebo stupňovitého střihu, ale mnohem křiklavěji. Moderní doba volala po mnohem širší paletě, mnohem širším spektru vzhledů a ostříhaný střih je prostě další účes sledující trend. Často tyto účesy přicházejí s kudrlinami nebo třeskymi nebo dokonce bez nich. Ať tak či onak, zde je řada některých dlouhých střihů, které můžete na sobě implementovat.

1. Rozdělení na měkké straně:

dlouhý ostříhaný účes 1

Pokud chcete profesionalitu a zábavu zároveň, ve stejném stylu, už nehledejte. Tento měkký boční rozdělený soulož je přesně to, co chcete. Tyto druhy účesů obvykle dodávají vašim vlasům objem a osobnost a zároveň vám dodají zábavný vzhled. Často můžete pro zvýraznění tohoto vzhledu přidat nějaké efektní klipy nebo kapely.

2. Řez princezny Shag:

dlouhý střih účesu 2

Pro ty dlouhovlasé krásky máme perfektní fixaci pro vaše vlasy. Shag obvykle tvoří na vašich vlasech více vrstev, které jim dodávají jemný bublinkový vzhled. Nejlépe to doplňte dlouhými kadeři na samém konci a několika měkkými péřovými zámky vpředu. Cop nebo dva mohou opravit vzhled více, takže vypadají o to lákavěji.

3. Vnitřní peří:

dlouhý střih účesu 3

Vnitřní opeřené vrstvy mají ve srovnání s ostatními mnohem vznešenější a klidnější vzhled. To je perfektní vzhled pro kancelář nebo jakoukoli takovou formální událost a často to lze změnit pouhým přidáním vlasového doplňku. aby se drsné hřívy udržely ve zkrotení, použijte rovný střih a uhlaďte vlasy.

4. Pro muže:

dlouhý střih 4

Ostříhané účesy nejsou určeny pouze pro ženskou populaci a zde je klasický příklad toho, jak můžete jako chlap vždy pomocí tohoto účesu sportovat některé boční zámky. U chlapců jsou zámky záměrně nedbalé a nerovnoměrné, takže vypadají z čela postele. Často ho můžete upravit nebo zmírnit vzhled nějakým sprejem na vlasy a kartáčem na záda.

5. Staré časy:

dlouhý střih 5

Staré časy jsou zlaté časy a styl, který se dnes uchýlil k návratu těchto zlatých dnů. Zde je klasický vzhled z knihy se starodávným vzhledem, která je sice zastaralá, ale s drobnými úpravami může být stále jedna nebo dvě věci. Tento vzhled má mírné střední dělení a soulož přichází, když jsou boky vyhlazeny ve formě krátkých a ostrých zámků.

6. Měkké kadeře:

dlouhý střih 6

Nyní už si musíte říkat, zda se vy a vaše kudrnatá hříva můžete někdy pokusit o jeden z těchto skvělých účesů a odpověď je zde na tomto obrázku. Vzhled začíná měkkým bočním rozdělením a místo sportovních ostrých vnějších pramenů jsou vlasy krásně natočené, aby vám dodávaly hebký vzhled.

7. Hardcore Front Bangs:

dlouhý střih 7

s ofinou na přední straně, která je krátká a ostrá nad obočím, je tento vzhled nazýván hardcore kvůli ostrosti ve vrstvách, které se válí směrem ven, a přesto vydává velmi ponižující pohled.

8. The Beach Wave Cut:

dlouhý střih 8

Stejně jako kudrlinky, plážové vlny také nesou náznak jemného feminismu, a proto mohou být začleněny do mnoha účesů. Vlasy jsou obvykle udržovány silné tím, že se ujistíte, že jsou kadeře měkké a zastřižené.

9. Pro jemné vlasy:

dlouhý střih 9

Shag je vždy nejlepší pro účesy s jemnou konzistencí, a proto zde je klasický příklad toho, jak se s problémy s tenkými vlasy můžete vypořádat jednoduše tak, že si vlasy ostříháte do vícevrstvé vrstvy..