DIY

Vytvořte si stírací losy sami pro různé příležitosti – 2 pokyny a nápady k použití

Vytvořte si stírací losy sami pro karty, lístky a další - pokyny k tvorbě

Domácí stírací losy jsou teď v módě a lze je použít k mnoha účelům. Pokud si myslíte, že vytvoření stírací losy je rozhodně složitá věc, mýlíte se. Nejen, že se to dělá v několika krocích. Existuje dokonce několik různých způsobů, které můžete vyzkoušet. Zatímco některé dávají přednost akrylové barvě, jiné používají lak na nehty, který má doma pravděpodobně každá dáma. V následujícím textu vám ukážeme, jaké další materiály potřebujete, pokud si chcete vyrobit stírací losy sami, pokyny a několik nápadů, jak můžete tyto trikové DIY karty použít.

Vytvořte si stírací losy sami – nápady k použití

Nápady na stírací losy a karty pro svatby, ženichy, družičky a jako návrh na sňatek

 • Tinker uvolněný: Stírací losy ve formě lístků zná každý. V souladu s tím jsou lístky přesně tím pravým důvodem pro večírek, pokud si absolutně chcete vyrobit stírací losy sami. Ať už na zábavnou letní párty, zábavnou dětskou párty, na Halloween, na Mardi Gras nebo na narozeniny, pokud si takové lístky vyrobíte sami, můžete si zahrát mnoho různých společenských her, které zaručeně pobaví každého. A každý bude z cen více než šťastný. Nezapomeňte si však vyrobit několik nýtů, pokud si každý stírací los vyrobíte sami.
 • Svatební stírací losy: Stírací losy na svatbu jsou obzvláště oblíbené, když má být „návrh“ učiněn nejlepšímu muži nebo družičce. Pokud byste tedy chtěli zvláštním způsobem požádat svého bratra, nejlepšího přítele nebo někoho jiného o tuto poctu, můžete pro nejlepšího muže vyrobit stírací los. Ale skutečný návrh manželství mezi dvěma milenci může být také proveden tímto způsobem. Jen vymyslete skvělý důvod, proč by vaše přítelkyně měla kartu poškrábat, a překvapením za tím je otázka „Chcete si mě vzít?“.

  Další nápady: svatební menu pro všechny hosty k poškrábání; Karty s poděkováním za laskavost večírků; Uložte datové karty

Vytvořte si mapu světa jako stírací losy sami jako dárek pro milovníky cestování

 • Stírací los pro těhotenství: Mnozí v dnešní době pořádají večírek s oznámením pohlaví, ale ani (a zejména) budoucí rodiče to ještě nevědí. Pro tuto příležitost si tedy můžete také vyrobit stírací los sami. Jsou ale také vítanou věcí u klasické dětské sprchy. Protože tam lze opět organizovat hry, na které si můžete sami vyrobit stírací losy.
 • Blahopřání: Vytvořte krásnou valentýnskou kartu a přidejte jakoukoli zprávu, kterou je třeba seškrábat, nebo vytvořte vánoční přání, velikonoční přání, přání k narozeninám, přání ke křtu, promoci, zápisu do školy, výročí atd..
 • Mapa světa pro milovníky cestování: Mapa světa, kterou lze seškrábnout ze všech navštívených zemí nebo z jakékoli země, která má památky, které je třeba seškrábat
 • Pozvánky Tinker: Důležité informace o domácí pozvánce, jako je datum, čas a místo, lze skrýt za stírací vrstvou. Tato myšlenka, pro kterou si můžete vyrobit stírací losy sami, je vhodná pro jakýkoli typ večírku.

Vyrobte si stírací losy sami bez akrylu a laku na nehty

Vyrobte si stírací losy sami - návod na srdce s lakem na nehty a voskem

 • Libovolné karty k návrhu (např. Pro aplikaci nebo pro šarže)
 • nůžky
 • svíčku (vosk) nebo bílou pastelku
 • Lak na nehty ve stříbrném, zlatém, měděném nebo jiném metalickém odstínu (nejlépe matném)

Nejprve si připravte libovolnou kartu, která bude převedena na stírací los nebo lístek. Pokud byste si chtěli stírací losem vyrobit sami, můžete si jej vytisknout nebo sami navrhnout. Nyní vezměte svíčku nebo pastelku a celou oblast potřete voskem, který chcete překrýt a který chcete později setřít. Udělejte to opatrně a nenechte si ujít žádnou část. Nakonec namalujte stejnou oblast také lakem na nehty.

Vosk a zlatý lak na nehty pro vytvoření stíracího pole na kartě

Používejte dobře krycí lak na nehty, protože byste měli nanášet pouze tenkou vrstvu a nikdy ji hned podruhé nenatřít, protože výsledek na rozdíl od laku na nehty není více krycí, ale hrudkovitý a nerovný. Druhý a možná dokonce třetí nátěr bude s největší pravděpodobností stále nutný. V takovém případě nechte první nátěr před nanesením druhého nechat dobře zaschnout.

SPROPITNÉ: Poté, co jste si stírací los vyrobili sami, připevněte lepicí páskou 1 cent na libovolné místo na hotové kartě, aby ji bylo možné setřít ihned po rozdání.

Vyrobte si stírací losy sami akrylovou barvou a saponátem

Vyrobte si stírací losy sami pro různé příležitosti - přání se zlatým srdcem

 • Akrylová barva v jakékoli barvě (např. Zlato, stříbro, měď)
 • Mycí prostředek
 • čirá lepicí fólie nebo široká, čirá lepicí páska
 • Kartáč (nejlépe pěnový štětec, který zabrání vzniku šmouh)
 • Nápisy / zprávy na papíře

Připravte si zprávu (nebo kartu), než si stírací loutku vyrobíte sami. Toto lze ručně zapsat nebo vytisknout podle potřeby. Poté nalepte průhlednou fólii na oblast, kterou budete později otírat. Ve vhodné nádobě smíchejte prací prostředek s akrylovou barvou v poměru 1: 2. Zatímco mícháte obě dohromady, dávejte pozor, aby se nevytvořily žádné nebo alespoň co nejméně vzduchových bublin.

Tinker stírací losy s akrylovou barvou a prostředkem na mytí nádobí na večírek

Stejně jako u laku na nehty je potřeba více vrstev. Každou vrstvu ale nechte dobře zaschnout, než nanesete další. Jakmile vaše zpráva zmizí, máte hotovo. Poté nechte kartu několik hodin znovu zaschnout. Tímto způsobem si nyní můžete vyrobit tolik stíracích losů, kolik chcete.

Domácí blahopřání na rozdávání s vtipným stíracím polem

Vytiskněte si balónky nebo jiné motivy a proměňte je ve stírací losy nebo stírací losy