DIY

Vyrobte si a navrhněte svůj vlastní držák na klíče – nápady pro držáky klíčů ve vaší domácnosti

DIY deska na klíče udělejte si klíčový držák na klíče klíčenka domácí hřebík dřevěná deska vintage retro

Hledali jste někdy klíče, když jste připraveni vyrazit? Pokud ano, pak pravděpodobně víte, že je nutné koupit nebo postavit klíčový klíč pro váš domov. Pokud si tedy chcete vyrobit stojan na klíče sami nebo chcete vytvořit sami, obvykle potřebujete dřevěnou desku s malými háčky, které jsou rozmístěny po celé její šířce. Užitečná pomoc pro domácnost je k dispozici od různých výrobců, nebo si můžete klíčenku vyrobit sami. Může se také skládat z různých materiálů a starých předmětů, jako je dřevo, staré rámy obrázků, Lego kostky, zrcadla, háčky atd..

DIY klíčenka udělejte ze sebe klíčový držák na klíče držák na klíče zblízka

Pokud chcete realizovat DIY projekty takto, stačí trocha kreativity. Abychom vám s tím pomohli, máme pro vás několik skvělých nápadů, které jsme nedávno shromáždili pro vaši inspiraci. Můžete si je přizpůsobit svým potřebám, pokud si sami vyrobíte držák klíčů. Určitě tedy bude ladit s interiérovým designem vašeho domu nebo bytu.

Postavte se beznadějně před přední dveře nebo si vyrobte klíčový držák sami

DIY klíčenka udělá ze sebe držák na klíče klíčenka moderní kovový háček na vědomí magnety

Jediná věc, která vám může zabránit v výměně klíčů každý měsíc, je váš budoucí šikovný kutil nebo držák klíče zakoupený v obchodě. Pokaždé, když vejdete do svých dveří, budete si moci zavěsit klíče a až vyjdete, chyťte je zpět. Asi vám bude pár týdnů trvat, než si na systém zvyknete, ale pak bude klávesnice jako druhá přirozenost. Pokud si stojánek na klíče vyrobíte sami, můžete si také ušetřit množství peněz a nákladů na náhradní klíče.

Abyste získali přístup kamkoli v domě, potřebujete nejprve klíče od vchodových dveří. Pro ty z vás, kteří je přinášejí téměř všude, ale často je špatně ukládají, existuje několik zajímavých možností úložiště. A protože náš každodenní život je v současné době moderní a dynamický, byl by takový staromódní, ale rozšířený atribut chytrým řešením. Ztráta klíčů od auta ve vypjaté situaci nebo v případě nouze může mít také špatné následky. Z tohoto důvodu byste měli problém vážně zvážit. Pokud si tedy sami vyrobíte vhodný stojan na klíče, můžete jej libovolně zavěsit na vhodnou zeď.

Co takhle použít rámečky na obrázky pro držitele klíčů??

Stylový držák na klíče můžete ve skutečnosti pověsit jako obrázek na zeď. Vrcholem této kreativní hranice budou vaše klíče každý den. Představte si nádherný vintage rám s malými háčky pro držák klíčů, který tuto myšlenku vizualizuje. S malým vynaložením času si můžete vyrobit držák klíčů sami a realizovat skvělý projekt pro kutily doma. Vše, co k tomu potřebujete, je pěkný dřevěný rám a háčky, které můžete najít a navrhnout podle svého vkusu. Poté ji nechte viset na chodbě jako obrázek pro praktickou pomoc při odchodu nebo příchodu domů.

Držák na klíče pro geeky nebo geeky

DIY klíčenka udělejte si klíčový držák klíčů klíčenka zásuvka internet kabely wifi klíče od auta

Tento návrh je skvělý pro lidi s technickými dovednostmi nebo fanoušky určitých videoher a filmů, jako jsou Hvězdné války. Pokud si chcete takovou klávesnici vyrobit sami, může se skládat například z několika zásuvek, hlavních postav nebo základní desky.

DIY klíčenka udělejte ze sebe držák na klíče klíčenka domácí moderní kov

V našem případě je ke každé zásuvce připojena odpovídající zástrčka, což je velmi pohodlný mechanismus pro klíče. Těm, kteří mají zkušenosti s internetovým připojením, se tento nápad určitě bude hodit. Je to rychlá a efektivní možnost, a co je nejdůležitější, udrží vaše klíče tam, kde jste je nechali.

Vytvořte si vlastní klávesnici – použijte kostky Lego

Stavebnice Lego na výrobu klíčů a vyrobte si držák klíčů na klíčenku

Toto je jeden z nejjednodušších a také nejúžasnějších držáků klíčů pro kutily, jaké jste dosud mohli vidět. Vše, co potřebujete, je několik Lego bloků k vytvoření vlastního přizpůsobitelného držáku klíčů s úžasným vizuálním efektem.

DIY klíčenka vyrobte si držák klíčů na klíče klíčenky lego cihly

Jak vidíte, je to mnohem jednodušší než většina soch LEGO a prakticky každému, kdo má klíče, může připadat hezké mít konstrukci na svých předních dveřích.

Magnetický spínač použijte jako háček na klíče od auta

DIY klávesnice s klíčem, udělejte si klíčový držák na klíče držák na klíče, magnet na magnet, nechte klíč od auta ve stěnovém obchodě

Další skvělý nápad, pokud chcete použít magnet jako držák klíče, by byl spínač světla. Většina z nich se drží magnetu, což vám poskytuje snadný způsob, jak mít klíče doma v bezpečí. Ty jsou proto umístěny přesně na stejném místě, kde často zapínáte a vypínáte světlo, abyste si usnadnili práci. Když vstoupíte do svého bytu, můžete současně ovládat spínač, který automaticky přitahuje klíče pomocí magnetu. Nebylo by skvělé mít spínač světel, který by se staral také o klíče od auta? Tento projekt to umožňuje.

Staré dveřní zámky a kliky dveří pro držáky klíčů v retro vzhledu

DIY deska na klíče vyrobte si držák na klíče klíčenka dřevěná deska vintage retro kliku

Pokud si chcete vyrobit nostalgický stojan na klíče sami, přístup se starými zámky může být skutečným hitem. V našem případě se klíčový držák ve skutečnosti skládá z kliky připevněné k rustikální dřevěné desce ze starých časů.

DIY deska na klíče udělejte si klíčový držák na klíče klíčenka dřevěná deska vintage retro dveřní zámek

DIY deska na klíče vyrobte si držák na klíče klíčenka dřevěná deska vinobraní retro klika

Toto řešení může být také překvapivě silné a efektivní v tom, že slouží jako háček pro váš kabát nebo tašku přes rameno. Hotový kus můžete umístit buď u vchodu, ve vestibulu nebo na blízkou zeď.

Klávesnice DIY se základem naplaveného dřeva

DIY deska na klíče udělejte ze sebe držák na klíče klíčenka klíčenka umění naplavené dříví

Rovněž rustikální a zajímavou verzi držáku na klíče můžete vyrobit s naplaveným dřevem. Tento projekt můžete vidět spíše jako možnost dekorativního designu, ale zároveň je také dostatečně funkční. Pokud si chcete takto vyrobit držák klíčů sami, jeho implementace by byla rozhodně jednoduchá.

DIY klíčenka vyrobí držák klíčů na klíče klíčový řetěz zavěsí umělecké naplavené dřevo na zeď

Naplavené dříví najdete bez problémů zejména v místech, kde jsou řeky, jezera nebo jiné přírodní vodní nádrže. Takže když například sbíráte palivové dříví do krbu ve svém prázdninovém domě, taková myšlenka by byla zcela uskutečnitelná. Spolu s několika háčky, které našroubujete na kus dřeva, se z toho může stát robustní a jednoduchý držák na klíče. Může vypadat opravdu dobře a odpovídat designu vašeho domova.

Barevný držák na klíče

DIY klávesnice s klíčem, vyrobte si klíčový držák na klíče s klíčenkou, barevný papír s květinovým vzorem

Další kutilský projekt, kdy si stojánek na klíče vyrobíte sami, také vyžaduje velmi malé úsilí. Jedná se o jednoduchou dřevěnou desku, na kterou můžete nalepit dekorativní papír podle svého výběru a designu. Vzrušující na tom je fakt, že tento kus dřeva můžete ozdobit libovolným obrázkem.

DIY klíčenka udělejte ze sebe klíčový držák na klíče klíčenka barevný závod

Za tímto účelem jednoduše vytiskněte požadované vzory, přilepte je a nakonec připevněte háčky k závěsu. Tímto způsobem vytvoříte originální jednorázový kousek, který vás dokáže rozveselit ve smutných chvílích a přinést krásné vzpomínky.

Vytvořte si vlastní klávesnici inspirovanou hotely

Klávesnice pro kutily udělejte ze sebe klíčový držák na klíče klíčový hotel podobný inspiraci

Pokud vám to váš životní prostor dovolí, můžete se inspirovat dalším kreativním nápadem. Možná se vám vždy líbilo prostředí před recepcí ve starých hotelech. Náhodně uspořádané klíče s čísly pokojů na nich mohou vytvořit atmosféru filmu noir i pro vás, pokud jste si podobnou skříňku na klíče postavili sami. Můžete to udělat snadno pomocí jednoduchých dřevěných prken, nějaké barvy a háčků. Chcete -li okořenit, můžete samozřejmě přidat kovové jmenovky a klíčenky s čísly.

Navrhněte držák na klíče moderním způsobem

DIY klíčenka Vyrobte si klíčový držák na klíče Klíčový domácí moderní háček na dřevěnou desku

Většina stojanů na klíče je sestavena tradičním způsobem – dřevěná deska s připevněnými háčky a zavěšenými na zdi. Tato varianta držáku na klíče má vzorovanou desku, ale s háčky připevněnými vespod. Tyto a další podobné produkty mají dvojí funkci.

DIY deska na klíče vyrobte si držák na klíče klíčový věšák na stěnu kovový věšák

Vypadají zároveň dobře na zdi, hezky nahradí jakýkoli obraz nebo grafiku a vaše klíče budou v bezpečí. Moderní držáky klíčů jsou široce dostupné, ale pokud si sami vyrobíte vlastní klíč, můžete tento příklad použít jako průvodce sestavením.

Stojan na klíče nebo deska s poličkou na kuchyňské náčiní

Klávesnice pro kutily, vyrobte si klíčový držák na klíče, držák na klíče, kuchyňské náčiní, zavěste na zeď příbory

Pro nonkonformisty existuje další možnost, pokud jde o klíčový úložný nábytek. Tento speciální projekt zahrnuje kuchyňské náčiní, které je upevněno na designovém podkladu ze dřeva. Tímto originálním způsobem můžete pověsit spontánní design na velkou bílou zeď a také tam umístit klíče. Pokud si chcete něco takového sami vyzkoušet, výrobní postup je velmi jednoduchý. Ohněte příbory, nalakujte nebo natřete dřevěné bloky a oba slepte nebo přišroubujte silným lepidlem nebo spolehlivými šrouby.

Neobvyklý držák na klíče s ptačí budkou

Klávesnice pro kutily, vyrobte si klíčový držák na klíče, klíčenku, dřevěný holčičí dům, barva na malování

Pokud si chcete pohrávat svou novou poličku na klíče s dívčími designovými prvky, následující návrh je docela pěkný návrh. Krmítko pro ptáčky můžete hezky vybarvit sladkým nádechem a pomocí lepicí pásky oblepit různými vzory.

Klávesnice pro kutily, vyrobte si klíčenku, držák na klíče, klíčenku, dřevěné dívčí krmítko, barvy

Efekt je opravdu zajímavý a poutač očí, který je blízko předních dveří, je příjemným ohniskem pro každého, kdo vejde.

Papírový držák na květiny

Klávesnice pro kutily, vyrobte si klíčový držák na klíče, klíčenku, dřevěný dívčí papír, květinové barvy

Abychom pokračovali v delikátní kategorii výtvorů, představujeme vám tuto nápaditou variantu. Je to jednoduché a diskrétní, ale perfektně a efektivně se hodí do celého interiéru. Chcete -li vyrobit kus nábytku, jako je tento, budete potřebovat nějaké staré stránky knihy, které nastříháte a složíte tak, aby vypadaly jako květina. Papírovou květinu připevněte lepidlem na kousek lepenky a háčkem udělejte vše na svém místě. Stříkejte držák na klíče lakem, dokud nebude mít celý soubor bytelný vzhled.

Lepidlo na decoupage pro dřevěné klávesnice

DIY klíčenka udělejte ze sebe držák na klíče klíčenka dřevěný holčičí decoupage-1

Tento další klíčový klíč se svým způsobem dotýká umělecké sféry. Je to krásné umělecké dílo na zeď, které také může mít vaše klíče na jednom místě. Komponenty jsou oválný kus dřeva, háčky a pro estetickou část některé vzorované látky na pozadí. Hotový výrobek vypadá obdivuhodně s visícími klíči i bez nich.

Zapněte se na držáku klíčů

Klávesnice pro kutily, vyrobte si klíčový držák na klíče, zapněte si bezpečnostní pás

Byl by to zábavný způsob, jak mít klíče od auta v paměti, abyste je neztratili nebo nezapomněli. Tato varianta vám také dává jistotu, že klíče tam určitě budou, když je budete potřebovat. Tento jednoduchý, ale jedinečný systém, inspirovaný bezpečnostním pásem v autě, vám vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když uslyšíte cvaknutí.