DIY

Pultová deska v kuchyni – kutilský projekt

kuchyňský bar-penny-pokrytý-nápad-design

Jaký je nejlepší způsob, jak ušetřit peníze? Každý má pro sebe jinou odpověď. Někteří si založí bankovní účet, jiní investují do nemovitostí, zlata a cenných obrazů.

Pultová deska v kuchyni pokrytá mincemi

vzduch-obraz-nad-barem-kuchyňská pracovní plocha

Jak ale najdete pult nebo bar pokrytý mincemi? Profesionální kutilové si to vyzkoušeli v kuchyni a my zde uvádíme výsledek a návod, jak převést obyčejný bar v kuchyni na trezor na mince. Tyto Pultová deska v kuchyni je zajímavý, atraktivní a doslova září šarmem.

Nové provedení pracovní desky v kuchyni

coin-diy-project-surface-bar

Nejprve byla laminátová vrstva odstraněna z povrchu desky. Dalším krokem bylo natření povrchu lišty černou barvou, protože poté bude tato barva vidět mezi kulatými mincemi a vytvoří se kontrast. Designéři Penny Baru pak chtěli mince koupit z banky. Netušili, že ne všechny vypadají krásně, protože ne všechny byly nové.

Tvořivá práce na záchranu mincí

Nápad na čištění pracovní desky

Mince byly ponořeny do octa s malým množstvím kuchyňské soli a poté se třpytily práškem do pečiva jako vodní pasta. Ne tak dobré mince byly uloženy zpět na bankovní účet a skutečně uloženy!

Penny trčí 

work-surface-penny-cover-edge-work

Celý tým mladých obyvatel domu s Pultová deska v kuchyni postaral se o nalepení mincí na povrch tyče. Začali jste s řepou a použili jste ji místo lepidla na dřevo Gorilí lepidlo. Mnoho mincí by mělo být řezáno pod úhly, aby se správně vyvinul design dekorace.

Hra na haléře

coin-edge-bar-kitchen-idea-diy

Tým bojoval s uspořádáním designu, protože některé mince vůbec neseděly a pokud by byly zatlačeny, „probudily“ ostatní mince v řadě a odrazily by se jako popcorn. Poté se návrháři rozhodli zbavit se mincí na okraji desky a vyrobit dřevěnou hranu.

Začátek

penny-pracovní deska-kuchyň-bar-černá

Hrana 

coin-only-put-coins-on-the-povrch

Mozaika

kuchyňský bar myšlenka designu mince na desce

Hotová deska

příprava-kuchyně-design-pracovní deska-haléře

Horní vrstva

coin-design-idea-work-surface-wood

  Epoxidová pryskyřice

hotový projekt-kutilská kuchyňská mince-nápad

 Upevnění povrchu

hotová pracovní plocha-mince-dekorace

 Krásná mozaika

diy-project-coins-surface-cover