DIY

Postavte si průmyslově elegantní regály sami – praktické tipy s lanem a deskami

nástěnné police návrhy stavebních materiálů postavte si moderní praktické

Když se police rozbije, pro mnoho lidí je mnohem jednodušší koupit si novou, než opravit starou. Domácí nábytek a domácí potřeby mají stále své zvláštní kouzlo a jsou dobré i pro peněženku. Zde vám ukážeme, jak si můžete pomocí lana a pár desek vyrobit velmi pěkný a praktický Postavte si vlastní polici umět.

 Postavte si vlastní polici – stavební materiály a způsob stavby

Sestavte si vlastní polici, ušetřete možnosti peněz Praktické materiály pro stavbu nástěnných polic

Abyste mohli kreativně realizovat své individuální nápady, musíte ke stavbě police použít správné nástroje a materiály. Dáme vám pár užitečných nápadů, které můžete uplatnit doma. Potřebujete čtyři lana nebo tlustá lana o délce 30 cm a tloušťce přibližně 2 cm. Připravte si také čtyři tenčí lana – zhruba 0,5 cm silná se stejnou délkou. Stále potřebujete 2 dřevěné desky a plochý vrták. Barva lan je samozřejmě také velmi důležitá. Vyberte si tuto barvu, která vyhovuje vašemu prostoru. Policové desky lze také předem natřít. Stále potřebujete 2 háčky, nůžky a osvětlovač. Pokud jste si již obstarali stavební materiál, můžete tak učinit ve své domácí dílně Postavte si vlastní polici.

  Postavte si vlastní polici – pokyny k práci

Sestavte si varianty sami pokyny stavební materiály trendy nástěnná police

Pomocí plochého vrtáku vyvrtejte do čtyř rohů každé desky čtyři otvory, které jsou dostatečně velké pro lana. Poté namalujte desku ze všech stran. Vezměte jedno z tenčích a jedno ze silnějších lan a vložte je do otvorů. Nejprve spojte 2 uzly 30 cm od sebe. Protáhněte konce lana otvory v první desce a spojte je pod sebou. Když je polička připravena, připevněte ji ke zdi. Podívejte se na náš návrh na obrázcích. Můžete si tak dát skvělý na krátkou dobu as levným nádobím Postavte si vlastní polici!

Praktický nápad, který zdůrazňuje individuální styl

nástěnná police ze stavebních materiálů si prakticky sestavte vlastní návrhy