DIY

Postavte si nástěnnou polici ve shabby chic stylu z rámů obrázků sami – 14 nápadů

Nástěnná police ve stylu Shabby Chic-rám obrazu-váza-sušené květiny-růže

Poškrábané povrchy, světlé pastelové barvy, květinové vzory a romantický vzhled – to je styl Shabby Chic, který se zaměřuje spíše na originalitu než dokonalost. Pokud si chcete zařídit byt klasicky a přitom stylově, tento styl zařizování je pro vás to pravé. V dnešním článku představujeme několik elegantních nápadů na krásný kus nábytku – to Shabby chic nástěnná police Koukni se. Tyto police, vhodné do kuchyní, obývacích pokojů, ložnic a koupelen, dokáží ve vašem bytě vykouzlit velmi zvláštní nádech a zároveň poskytnout praktické vybavení.

Elegantní nástěnná police v ošuntělém vzhledu

Nástěnná police v ošumělých elegantních pracovních prostorech-organizovat-kutilské poličky-rámečky na obrázky

Zařízení bytu v ošumělém stylu není obtížný ani nákladný úkol, protože tento styl zdůrazňuje použité kusy nábytku. Něco krásného z blešího trhu nebo darovaného babičkou je naprosto v pořádku a může dokonale reprezentovat styl. Samostatně vyrobené kousky, jako je nástěnná police z rámečků na obrázky, mluví za oblíbený ošumělý šik.

Ošuntělá nástěnná police vyrobená z historických rámečků na obrázky

Nástěnná police v ošuntělých elegantních vinobraní-nápady na regály-rámy-dekorace

Vintage nástěnné police jsou ideální pro byty ve venkovském stylu. Design se starožitnými rámečky na obrázky vypadá rustikálně a zdůrazňuje dekoraci na policích. V kombinaci s pastelovými barvami nebo elegantním stříbrným vzhledem získává krásná nástěnná police oblíbený ošuntělý vzhled.

Vytvořte úložný prostor v obývacím pokoji

Nástěnná police v dřevěné krabici Shabby Chic rám-rámeček-police-váza

Polici Shabby lze krásně ozdobit vázami se sušenými květinami, protože motivy květin jsou neodmyslitelnou součástí tohoto stylu zařizování. S nástěnnou policí ve stylu Shabby Chic dosáhnete nejen elegantní dekorace v místnosti, ale také dalšího úložného prostoru pro ukládání různých předmětů.

Připevněte nástěnnou polici na zeď

Nástěnná polička v omšelém vzhledu závěsná police-oka s očima-dřevěný rám-udělejte si sami

Pokud nechcete zabudovat poličku na zeď přímo do zdi, stačí, když do zdi zatlučete hřebík a necháte z ní polici viset. Za tímto účelem musíte na dřevěný rám přišroubovat dva závěsné šrouby s dřevěnými závity a zavěsit nástěnnou polici na hřebíky pomocí kabelu.

Závěsná police ve stylu Shabby chic

nástěnná police-ošuntělá-šik-závěsná-kuchyňská polička-rám-obrázku-kuchyň-úklid

Kreativní nástěnnou polici ve stylu Shabby lze použít i v kuchyni. Lze jej zavěsit vedle kuchyňského náčiní a použít jako kuchyňskou polici. Pokud chcete mít nejčastěji používané koření a přísady neustále po ruce, můžete je dát na závěsnou polici Shabby.

Kuchyňská polička v omšelém vzhledu pro venkovskou kuchyň

nástěnná police shabby-chic-style-kitchen-police-country-house-white-cup-flower-motivy

Na prázdnou zeď můžete také připevnit větší kuchyňskou nástěnnou polici v omšelém vzhledu a použít ji k ukládání nádobí. Takové zařízení je zvláště vhodné pro kuchyně ve venkovském stylu, které vyžadují romantický nádech.

Malá nástěnná police v ošuntělém stylu na knihy a dekorace

nástěnná police-ošuntělá-nábytek-styl-malá-polička-bílé-knihy-zeměkoule

Ať už v kuchyni nebo v obývacím pokoji – nástěnná police z rámů na obrazy vypadá skvěle jako dekorace na zeď. Podle velikosti ji lze použít například na knihy, suvenýry a fotografie s přáteli a rodinou.

Zařiďte si byt ve shabby chic stylu

police na zeď-ošumělý-vzhled-tapeta-bílý-rámeček-police-vytvořit-úložný prostor

Celou stěnu v obývacím pokoji můžete ozdobit několika nástěnnými policemi s rámečkem na obrázky. Pokud chcete zařizovat kompletně v ošumělém stylu, měli byste spoléhat na světlé barvy, jako je bílá, tyrkysová, růžová, žlutá nebo nebesky modrá. Nástěnné malby s motivy jsou také v pořádku, ale měly by být přizpůsobeny interiéru.

Uspořádejte koupelny

police na zeď-ošuntělé-šik-bílé-rámy-police-koupelna-uspořádat

Aby vaše koupelna vždy vypadala upraveně, měli byste poskytnout dostatek úložného prostoru. K tomu se skvěle hodí elegantní spodní skříňky se zásuvkami a policemi, stejně jako krásné závěsné police na zeď.

Vyrobte si nástěnnou polici do koupelny z rámů obrázků sami

rámečky na zeď-ošuntělé-šik-koupelna-úložný-prostor-vytvářející-rámy na obrazy

Pomocí velkého rámečku na obrázek a několika desek si můžete sami postavit omšelou nástěnnou polici do koupelny a dát pokoj do pořádku ve správném stylu. Police můžete navrhnout tak velké a široké, jak chcete, v závislosti na vašich osobních potřebách.

Použijte ošuntělé starožitné rámečky na nástěnnou polici

nástěnná police-shabby-chic-do-it-yourself-white-picture-frame-vintage

Starožitné obrazové rámy s ornamenty můžete proměnit v perfektní ošuntělou nástěnnou polici. Takové cenné fotorámečky můžete buď najít na bleším trhu, nebo se zeptat příbuzných. Na internetu také můžete příležitostně najít levné starožitné rámečky na obrázky.

Knihovny na zeď

nástěnná police-shabby-chic-book-storage-police-picture-frame-diy

Nechcete si kupovat nudnou polici na prázdnou zeď, ale chcete si sami postavit něco praktického? Představujeme tento úžasný nápad na domácí knihovny vyrobené ze starých rámů obrázků, které nejsou vůbec nudné.

Ošuntělá nástěnná police do obývacího pokoje

wall-police-shabby-chic-bookshelf-old-picture-frame-upcycling-idea

Počet, velikost a design regálů si můžete vybrat jednotlivě. Jsou zde použity obrazové rámy v tmavších barvách, které jsou pro styl Shabby Chic spíše netypické, ale poškrábaný povrch a vintage vzhled tu jsou.

Vytvořte si nástěnnou polici v ošuntělém vzhledu sami – pokyny

rámy na zeď, ošuntělé, šik-do-it-yourself-tinker-box-frame-scraps-rámy na dřevo

Chcete -li si sami vyrobit malou poličku z rámečků obrázků, potřebujete následující: rám obrazu, dřevěné desky, lepidlo na dřevo, hřebíky a barvy dle vlastního výběru, i když barva ve spreji by byla také v pořádku.

Namalujte rámeček obrázku a rámečku

nástěnná police-shabby-chic-dřevěný-rám-obraz-rám-malba-bílá-černá

Nejprve byste měli z desek postavit rám, který je o něco menší než rám obrazu. Poté rámeček obrázku nalepte na rám krabice lepidlem na dřevo a namalujte, jak se vám líbí. Pro skutečnou ošuntělou nástěnnou polici můžete namalovat rám obrazu ve světlé barvě, jako je světle modrá nebo růžová, a také jej ozdobit květinami nebo květinovými motivy.

Nainstalujte nástěnnou polici jako noční stolek

Nástěnná police-omšelý šik-rám obrazu-noční stolek-ložnice-knihovna-diy-nápad

Nástěnnou polici ve stylu shabby chic lze instalovat také do ložnice. Může být navržen jako elegantní noční stolek, který lze připevnit na zeď a je ideální pro knihy nebo pro mobilní telefon.

Postavte si větší nástěnnou polici sami z rámů obrázků a dřevěných lišt

wall-police-shabby-chic-seöber-make-wood-proužky-rám obrazu-návod

Už jsme si ukázali, jak lze ze starých rámečků na obrázky postavit malou nástěnnou polici v omšelém vzhledu. Pokud však potřebujete více úložného prostoru v podobě polic, doporučujeme tuto větší verzi pro nástěnnou polici. Materiály jsou stejné, i když by měly být o něco větší a pro různé police je potřeba pár tenčích desek.

Nástěnná police ve stylu Shabby chic s více policemi

barvy na zeď-ošuntělé-vzhled-udělej si sám-úložný prostor-police-malíř

Hotovou nástěnnou poličku můžete použít k ukládání různých předmětů. Je ideální pro děti nebo ložnice, stejně jako pro koupelnu. Jen se ujistěte, že je polička pevně připevněna ke zdi. Aby byla zajištěna bezpečnost, nepokládejte na ni příliš těžké předměty.

Organizujte a organizujte laky na nehty

rámečky na zeď-ošuntělé-elegantní-nehtové salony-domácí-laky na nehty-police

Vážíte si péče o nehty a designu nehtů, ale snažíte se mezi všemi ostatními najít požadovaný lak? Díky nástěnné polici ve stylu shabby chic můžete své laky na nehty viditelně uspořádat a vždy najít ten, který potřebujete. Inspirujte se těmito nápady na poličky na laky na nehty!