DIY

Pin-board udělejte si sami-jednoduchý návod na jeho výrobu

Udělejte si sami nástěnku s dřevěným rámem

Tento báječný nápad pro Pin-board udělejte si sami je velmi snadno implementovatelný a má praktickou a dekorativní hodnotu. Postupujte podle jednoduchých pokynů a sami si vyrobte špendlíkovou tabuli s rámečkem, kam můžete připojit své vizitky a další důležité poznámky.

Svépomocná deska-potřebný materiál

DIY nástěnka s detailem rámu

Pro výrobu Pin-board udělejte si sami potřebujete následující materiály: rám s tvrdou deskou, tkanina o 5 cm širší než tvrdá deska, barevná elastická páska, různé knoflíky s otvory, pletací nit a jehla, sešívačka, špendlík a vata dvakrát větší než tvrdá deska.

Udělejte si sami nástěnku-první krok

DIY nástěnka s rámovou základnou

Prvním krokem při vytváření Pin-board udělejte si sami je stříhat vatu. Odřízněte dva kusy stejné velikosti jako sololit. Poté odstřihněte látku, která by měla být přesně o 5 cm širší než sololit.

Krok dva

Nástěnka pro kutily se vzorem textilie rámu

Do Pin-board udělejte si sami Poté byste měli použít sešívací pistoli k připevnění látky na sololit. Sešijte látku na zadní stranu panelu a natáhněte ji co nejvíce, abyste se vyhnuli vráskám.

Krok tři

Udělejte si sami nástěnku s rámečkovým křížem

Pak je čas na gumičky. Stuhy si můžete vybrat ve všech možných barvách, podle vzoru a barvy látkového materiálu. Jako základ nejprve natáhněte dva popruhy v opačných rozích desky, aby se navzájem překřížily.

Krok čtyři

Vytvořte si vlastní nástěnku s rámečkem

Další krok při vytváření Pin-board udělejte si sami popruhy se upevňují. Použijte špendlík a připevněte pásky 4 palce od sebe. Cílem je vytvořit vzor ve tvaru kosočtverce.

Krok pět

Nástěnka pro kutily s rámovou sešívačkou

Poté, co jste natáhli elastické pásy, připevněte je k okraji sololitu sešívačkou, aby byla struktura zcela stabilní.

Krok šest

Udělejte si sami nástěnku s rámečkem ve tvaru kosočtverce

Udělejte si sami nástěnku s barevnými tlačítky rámečku

udělejte si sami pinboard s ušitím knoflíkového rámečku

DIY nástěnka s ozdobou rámu

the Pin-board udělejte si sami slouží také jako dekorace. Proto je důležité je trochu ozdobit dekorativními prvky. Použijte knoflíky různých velikostí a barev. Šijte je na průsečíku elastických pásů.

Krok sedm

Udělejte si sami nástěnku s připraveným rámečkem

Poslední krok při vytváření Pin-board udělejte si sami celá hotová konstrukce musí být vložena do rámu a … voilà! Potom můžete strčit své vizitky a jakékoli poznámky mezi gumičky. Podívejte se na další kreativní nápady pro nástěnky v naší galerii obrázků.

Nástěnka pro kutily s čalouněním rámovou tkaninou

Nástěnka pro kutily s dekorací rámové stěny

Nástěnka pro kutily s rámem ve stylu vintage    Nástěnka pro kutily s rámovými cetkami zelená

DIY nástěnka s jednoduchým designovým rámečkem  DIY nástěnka s originálním rámem    DIY nástěnka s rámečkem zelená oranžová  Udělejte si sami nástěnku s jednobarevným šedým rámečkem    Udělejte si sami nástěnku s listy vděčnosti za rám  DIY nástěnka s rámem brože stříbrná  Udělejte si sami nástěnku s rámem v barokním stylu modrá