DIY

Navrhování textilních etiket: Takto můžete ke svým domácím výrobkům přidat individuální etiketu!

Navrhujte textilní etikety, rozpoznávejte kvalitu, šijte, tiskněte

Každý má radost z domácích produktů, které pocházejí ze srdce. Oblíbené jsou nejen krásné, ale i praktické dárky. Patchworkové povlečení na polštáře, barevní nakupující a styloví běžci na stůl: V dnešní době si i začátečníci mohou kreativní dárky ušít sami pomocí správných rukodělných pokynů. Pokročilí studenti často dělají ze svého koníčku profesi a šijí nebo pletou jedinečné předměty, které prodávají online nebo v buticích. Bez ohledu na to, zda se jedná o obchod nebo vášeň, etikety dodávají produktu individuální nádech. Poskytneme vám přehled různých variant a sdílíme užitečné rady, jak navrhovat textilní etikety. Nechte svou kreativitu ovládnout vaši mysl a tělo!

Navrhujte textilní etikety: rozpoznejte vysoce kvalitní tkané etikety

Textilní etikety navrhují vaši vlastní sbírku

Láskyplně šité tašky, trička s potiskem nebo klobouky: tkaná etiketa by neměla chybět na oblečení a textilních doplňcích. V současné době mohou být textilní etikety opatřeny textem a symboly podle vašich vlastních preferencí. Kombinace písma, barev a ozdobných rámečků dodává designu osobní nádech. Ti, kteří se tak rozhodnou, se musí naučit rozpoznávat vysoce kvalitní etikety. V konečném důsledku by měl dlouho vydržet nejen samotný produkt / dárek, ale také jeho látkový štítek. jestli ty Objednejte si textilní etikety, takže musíte věnovat pozornost následujícímu:

1. Materiál: Většina textilních štítků je vyrobena z plastu. Tkaný polyester nabízí mnoho výhod: zachovává si tvar i po mnoha praních, je příjemný na kůži a je extrémně odolný. Jeho konce lze tepelně uzavřít. Jako alternativa je někdy nabízena bavlna. Přestože boduje přirozeným vzhledem, má také mnoho nevýhod a ukazuje se jako nepraktický, zejména u etiket. Textilní etiketa se například může po vyprání zmenšit, okraje nelze zatavit teplem a je tedy nutné je přešít.

Textilní etikety design batoh šít na tkanině

2. Barvy: Vysoce kvalitní textilní štítky zůstávají stálobarevné i po mnoha praních.

3. Hladké hrany: Když jsou konce tepelně spojeny, okraje se zaručeně netřepí.

4. Pokyny pro péči od výrobce: Kvalitativní štítky lze dokonce prát při vyšších teplotách a jsou vhodné pro bubnové sušení.

5. Připevněte látkové štítky: Většina tkaných štítků je nabízena ve dvou verzích. Lze je buď přišít, nebo žehlit.

6. Minimální množství: Obvykle je minimální množství 25 kusů.

Vysoce kvalitní tkané etikety jsou ideální pro malé podniky a butiky, kteří dbají zejména na kvalitu a chtějí na své zákazníky udělat dobrý dojem. Tkané etikety jsou většinou obšité, ale lze je také připevnit na pleteniny pomocí nýtů.

Navrhování textilních etiket: design a žehlička na potištěných textilních etiketách

Designové textilní etikety DIY dárky zdobí kosmetické taštičky

Nadšenci do řemesla, kteří chtějí pro hosty akce, velké rodinné oslavy nebo svatby vyrobit drobné dárky, se mohou rozhodnout pro levnou alternativu. Kdokoli může navrhnout tištěné textilní štítky online za 2 minuty. Volitelně můžete použít svůj vlastní design. V tomto případě je třeba dodržovat pokyny výrobce týkající se velikosti, výšky textu, formátu souboru a barev. Tištěné nažehlovací textilní štítky lze rychle připevnit a jsou obzvláště praktické. Jednoduše opatrně odstraňte ochrannou fólii, položte štítek a položte na něj pečicí papír. Pergamenový papír žehlejte 20 sekund, dokud se štítek správně nepřilepí. kompletní!

Textilní etikety s potiskem jsou vhodné pro všechny, kteří například rychle použijí etiketu na reklamní zboží, jako jsou trička nebo šály, a poté je budou chtít distribuovat návštěvníkům veletrhu, akce nebo oslavy.

Kožené etikety dodávají výrobku jistotu

Tipy na design štítků z džínové kůže

Kožené etikety jsou naprostým poutačem a vypadají obzvláště atraktivně na denimu. Text je vyrytý na pravé kůži, jeho barva se automaticky přizpůsobí zvolené barvě kůže. Štítky mohou být volitelně vyraženy laserem, takže je lze rychle připevnit ke zboží. Pokud jde o péči, kožené etikety jsou citlivé. Lze je prát až na 40 stupňů a jsou odolné proti sušení.

Textilní etikety design klobouk pletené butik jedinečné položky