DIY

Namalujte si tričko barvou na textil sami – 22 kreativních nápadů

Od obrázků, vtipných výroků, trendových vzorů až po oblíbené postavy z karikatur. To, co je zobrazeno na našich tričkách, je způsob, jak ukázat náš styl a preference. Proto je malování vlastního trička tak zábavné. Jednobarevné tričko nestojí mnoho peněz, ale s trochou kreativity se může stát skutečným poutačem. Pokud hledáte nápady, jak ho získat Namalujte si tričko sami pak jsi zde vyrazil zlato. Ukážeme vám pár skvělých příkladů, které by se líbily dětem i dospělým.

Namalujte si tričko sami – skvělý nápad s nálepkami

Namalujte si tričko sami textilní barvou-děti-dívky-stužky-tečky

Při výběru motivů pro vlastní malované tričko se fantazii meze nekladou. Abstraktní vzory a geometrické tvary, jako jsou trojúhelníky a kruhy, lze však vytvářet velmi snadno a rychle. Experimentujte s různými technikami. Například pomocí samolepek můžete dosáhnout zajímavých efektů, jak ukazuje obrázek výše. I s malířskou páskou. Hrubá, suchá houba a barva na textil vytvoří chladný, texturovaný, neotřelý vzhled. S gumou tužky se malé tečky vytvářejí velmi rychle. Níže se podívejte na další zábavné způsoby, jak malovat trička. Také se dobře seznamte s pokyny při práci s barvivy na textil a popusťte uzdu své fantazii.

Tričko si namalujte sami – houbičkou a barvou na textil

Tričko si namalujte sami textilní barvou-krokev-vzor-houba-žlutá-šedá

Tričko si můžete sami namalovat houbičkou a barvou na textil a navrhnout ho velmi zvláštním designem. Zde je jednoduchý DIY projekt pro bílé tričko se vzorem chevron. Chcete -li to provést, musíte nejprve z čisté houby vystřihnout úzký a velký tvar chevronu. Potom pomocí pravítka a pera s tajným inkoustem nakreslete rovné čáry tam, kde chcete mít design. Tímto způsobem se můžete ujistit, že tlak je přesně uprostřed.

Nyní vyberte dvě textilní barvy, které k sobě ladí nebo vytvářejí pěkný kontrast. Před malováním vložte do trička tlustý kus lepenky, aby barva nekrvácela a neznečistila záda náhodně. Následně razítkujte vzor houbou tak, že začnete s jednou z barev, necháte zaschnout a teprve poté nanesete druhou barvu. Tričko nechte úplně zaschnout, sundejte karton a máte hotovo.

Navrhněte si vlastní pár triček – 11 skvělých nápadů na design

Kreativní design trička k napodobení – 33 inspirací

Navrhněte tričko – takhle okořeníte nudné designy

Vytvářejte skvělé vzory pomocí barvy na textil a gumy na tužky

šablona tričko-barva-tkanina-barva-tečky-tužka-srdce

Další skvělou techniku ​​pro malování vlastního trička najdete v návodu výše. K tomu slouží guma tužky k vytvoření pěkného vzoru s malými tečkami. Pomocí šablony v libovolném tvaru lze tuto techniku ​​použít k přenosu krásných motivů na jednobarevná trička. K barvení lze použít jakoukoli textilní barvu, nebo dokonce lze navrhnout směs barev.

Malířské tričko se šablonou

Namalujte si tričko textilní barvou-trojúhelníky-neonové barvy

Malování triček je kreativní činnost pro dětské narozeninové oslavy

Malování trička dětský narozeninový motiv jednorožce

Znovu vytvořte Anny šaty na tričku

Namalujte si tričko sami-textilní barva-dětské narozeniny-anna-eiskoenigin-film

Pokud nechcete utrácet spoustu peněz za drahé kostýmy na Mardi Gras nebo Halloween, pak si můžete zkusit vyrobit kostýmy sami z levných materiálů. S barvou na textil a trochou zručnosti v malování můžete například namalovat jednobarevné tričko sami a proměnit ho v kostým oblíbené postavy.

Pokud se vaše děti chtějí letos obléknout jako své oblíbené postavičky Frozen, zde jsou návody na kostýmy Anny, Elsy a Olafa. Nejjednodušší způsob, jak vytvořit dokonalý kostým, je použít šablonu s příslušným vzorem. Umístěte šablonu do trička a motivy a vzory na látku opakujte barvou na textil a štětcem.

Šaty Elsy – ledové královny

tričko-barva-vlastní-textil-barva-děti-narozeniny-elsa-eiskoenigi-kostým

Šaty královny Elsy se replikují snáze než šaty princezny Anny, protože mají málo prvků. Bílé tričko lze jednoduše namalovat na modro a okořenit třpytivým pudrem. Stačí přišít ještě pár flitrů a máte hotovo. Tričko Frozen můžete zkombinovat s modrou sukní pro hezčí efekt.

Olaf – sněhulák

Namalujte si tričko sami textilní barvou-dětské narozeniny-olaf-sněhulák

Pro malé chlapce je naopak kostým jako sněhulák Olaf perfektní. K tomu můžete sami namalovat bílé tričko a navrhnout jej jako tělo sněhuláka. V tomto případě nepotřebujete ani šablonu, protože byste měli jednoduše nakreslit několik kruhů různých velikostí. Dále lze paže a pár knoflíků namalovat na černo a Olafův kostým je připraven.

Z trička se stává elegantní dětská košile

tričko-barva-vlastní-textil-barva-děti-tužka-gumové tečky

Pomocí barvy na textil a vhodné šablony můžete jednoduché tričko namalovat sami a proměnit ho v hezkou dětskou košili. K tomu potřebujete šablonu pro límec a jednu pro knoflíkovou légu. Ty pak lze obkreslit tečkami pomocí gumy na tužce a jakékoli textilní barvy. Poté, co šablonu odstraníte, můžete na panelu tlačítek orazítkovat malé tečky jako tlačítka. Je tak snadné proměnit bílou halenku v elegantní košili pro zvláštní příležitost.

Tričko v duhových barvách

páska na tričko-barva-vlastní-textil-barva-děti-duha-barva-malíř

Dalším nástrojem, který lze použít k vytváření kreativních vzorů na tričku, je maskovací páska. Můžete pomocí něj sami namalovat geometrické motivy na tričko a vykouzlit kreativní návrhy. Jedním příkladem je toto barevné duhové tričko. Za tímto účelem je několik pruhů malířské pásky přilepeno na přední stranu a poté pokryto barvami duhy. Poté, co barva zaschne, lze pásy odlepit a odhalit tak krásný design. Další skvělé nápady najdete v galerii obrázků.

Tečky nebo pruhy?

Namalujte si tričko textilní barvou-nápady-tečky-pruhy-neonové barvy

Trojúhelníky v pastelových tónech v řadě svisle

tričko-barva-vlastní-textil-barva-moderní-trojúhelníky-pastelové barvy

Vytvořte si aztécký vzor na vlastní tričko

tričko-barva-látka-barva-aztécký-vzor-barevné-trojúhelníky

chaoticky rozmístěné trojúhelníky na tričku

Tričko si namalujte sami - barva textilu - abstrakt - obdélníky - mátově zelená

Třpytivá barva látky ve stříbrné a zlaté barvě na černém tričku

tričko-barva-vlastní-textil-barva-návod-pruhy-malířská páska

Pomocí šablony namalujte vzor fleur-de-lis na tričko

Triko-barva-vlastni-textilni-barva-seblona-fleur-de-lys-lily-flower-pattern

jen tři nebo čtyři pruhy jako přízvuk

tričko-barva-vlastní-textil-barva-zelené-pruhy-diagonální

Vytvořte Batmanův symbol pomocí šablony a barvy na textil

Tričko-barva-sám-textil-barva-batman-symbol

vyrobte si trendy tričko Celiné sami

tričko-barva-vlastní-textil-barva-celine-paříž-písmo

Označte si pokyny k tričku sami

tričko-barva-vlastní-textil-barva-návod-písmo-celine-paříž-černá

šablona

tričko-vlastní-barva-celine-paříž-šablona