DIY

Kreativní nápady řemesel s plaveckými nudlemi pro děti i dospělé

Kreativní nápady řemesel s plaveckými nudlemi věnec-zahradní dekorace-udělej-sám-nudle v bazénu

Bazénové nudle jsou ohebné hadičky, které se běžně používají jako plavecké pomůcky v bazénech a jako gymnastické vybavení pro aqua fitness. Díky skvělým vlastnostem materiálu jsou bazénové nudle vhodné pro krásné dekorace a dětské hračky. Čtěte dále kreativní nápady řemesel a najít jiné využití pro plavecké nudle.

Plavecké nudle – ideální pro kreativní nápady řemesel

Kreativní nápady řemesel s plaveckými nudlemi žlutý bazén, kutilství, děti

Bazénové nudle jsou obvykle vyrobeny z pěny, takže se nepotápí pod hladinu bazénu. Můžete najít různé druhy, ale duté bazénové nudle (s dutým jádrem) jsou pro ruční práce lepší, protože jsou trochu měkčí a pružnější. Bazénové nudle se snadno krájí řemeslným nožem a jsou vhodné pro vytváření různých tvarů.

Kreativní nápady ručních prací – vyrobte si věnec na dveře z nudle u bazénu sami

Kreativní nápady řemesel s plaveckými nudlemi podzimní věnec-dveře věnec-udělej si sám-plavecké nudle

Náš první nápad s plaveckými nudlemi je vyrobit věnec na dveře. Zde představujeme podzimní věnec, který můžete předělat vhodnou dekorací pro jiné roční období nebo pro slavnostní příležitost. Čas potřebný k ručním pracím je asi 30 minut a materiály najdete opravdu levně.

Potřebný materiál na podzimní věnec

Kreativní nápady řemesel s plaveckými nudlemi podzimní věnec-bazén nudle-příze-sušené květiny-nůžky-jehla

Kulatý tvar podzimního věnce je vyroben z bazénových nudlí, jejichž koncové kusy mají být slepeny lepicí páskou. Budete také potřebovat nůžky, dvoubarevnou nit, umělé květiny, pšenici obarvenou na míru a špendlíky, které budou použity k připevnění květin.

Vyrobte si z bazénových nudlí věnec na dveře – návod

Kreativní nápady řemesel s plaveckými nudlemi-návod na kutilství-podzimní věnec-plavání nudlí-příze

Pokud jste již vytvořili tvar věnce, omotejte přízi kolem bazénových nudlí. Toto je časově náročnější úkol, protože vyžaduje pečlivé zacházení, aby nedošlo k opuštění nekrytých oblastí. Uši pšenice mohou být buď připevněny jako svazek, nebo jednotlivě přilepeny mezi motouzy. Ze zbývající příze vyrobte věšák na věnec.

Udělejte si z nudlí kulečníku nanukovou girlandu

creative-tinker-nápady-pool nudle-popsicle-věnec-udělej si sám-materiály

Potřebujete kreativní nápady na příští letní párty? Vtipný věnec si můžete sami vyrobit z barevných plaveckých nudlí, které určitě vytvoří šťastnou atmosféru. Duté plavecké nudle se krájí řezacím nožem a horkou lepicí pistolí se lepí na tyčinky nanuku. Poté se na nudle bazénu přilepí provázek s malířskou páskou a zeď je ozdobena věncem.

Triky s bazénovými nudlemi

kreativní triky-nápady-triky-plavání nudlí-diy-pití chladič-bazén

Horké letní dny nás zvou trávit více času v bazénu, abychom unikli horku. S tímto kreativním nápadem můžete použít starou nudli do bazénu a sami si z ní vyrobit plovoucí nápojový chladič pro bazén. Vždy tak můžete relaxovat se studeným nápojem v ruce, aniž byste museli opustit bazén.

Kreativní nápady řemesel z plaveckých nudlí na léto

kreativní-drotár-nápady-tip-plovoucí-nápoj-kontejner-lano-plavecký bazén

Nápojový kontejner a chladič mohou být vyrobeny z plastové nádoby, nudle z bazénu a vodotěsného lana. Bazénové nudle by měly být nejprve rozřezány na čtyři části – dvě delší a dvě kratší, v závislosti na přesném tvaru nádoby. Poté jsou svázány k lanu a omotány kolem kontejneru. Můžete také uvázat nějaké lano, abyste se chytili. Nakonec se nádoba naplní kostkami ledu a nápoji.

Kreativní nápady pro děti

kreativní tinkering-nápady-dětské-hry-zahradní-auto-závodní-plavání-nudle-tinkering

Děti si rády hrají s auty, zvláště pokud jde o závodění. Společně s dětmi můžete z kulečníkových nudlí vyrobit automobilovou závodní dráhu pro autíčka. Může být navržen jak na zahradě, tak na schodech v domě. Na sjezdovky použijte plavecké nudle velkého průměru. Nakrájejte je na polovinu pomocí zubatého nože na chléb. Obě poloviny držte pohromadě párátky a konce párátků vyřízněte kleštěmi.

Ozdobte automobilovou závodní dráhu nudlemi z bazénu

creative-tinker-nápady-kutilství-plavání-nudle-auto-závodní dráha-párátko-vlajka

Chcete -li ozdobit automobilovou závodní dráhu plaveckými nudlemi, můžete vyrobit malé vlajky ze párátků a stavebního papíru pro okraje. Budete také potřebovat značky začátku a konce pro horní a dolní část závodní dráhy, které lze snadno vyrobit z dřevěných špejlí.

Kreativní nápady pro bazén

kreativní-tinkering-nápady-děti-pirátská loď-tinkering-blue-pool nudle-bazén

Většina dětí si ráda hraje ve vodě. Ať už na pláži nebo v bazénu, raft vyrobený z nudlí u bazénu spouští zábavné hry. Jednotlivé hadice lze spojit nylonovým lanem a pomocí malých plastových trubek vytvořit stožár s vlajkou.

Bazénová zábava

creative-tinker-nápady-žluté-bazén-nudle-plavání-bazén-veslování-hra-děti

U většího bazénu nebo k moři lze při hraní použít jako veslo další nudle do bazénu. Je však třeba poznamenat, že bazénový nudlový vor je vhodný pouze pro děti, protože nemůže odolat hmotnosti dospělého.

Kreativní nápady pro děti – hračky z nudlí u bazénu

Creative-Tinker-Ideas-Kids-Pool Nudle-Toy-Boat-Tinker-tužka

Kreativní nápady řemesel s plaveckými nudlemi jsou ideální pro kutilský projekt s dětmi. Tyto malé lodě jsou vyrobeny z tužek, lehké pěnové desky a barevné pásky. Nabízejí spoustu herních možností pro děti, například závody lodí s přáteli.

Kreativní nápady řemesel do dětského pokoje

kreativní-drotářské-nápady-dětský pokoj-plavání-nudle-udělejte si sami

Pěkný nápad na staré nudle u bazénu se představuje pro školku. S trochou koření mohou být použity jako barevné dekorace do této místnosti a jsou také velmi oblíbené u dětí pro hry.

Dětské hry na zahradě – bowling s přisluhovači

kreativní-řemeslné nápady-přisluhovači-bowling-kuželky-kulečníkové nudle-hrací zahrada

Vždy je lepší, když děti stráví teplé dny venku místo uvnitř. Zábavným nápadem pro dětskou hru je venkovní bowling s oblíbenými miniony. Příslušenství si můžete vyrobit sami ze žlutých bazénových nudlí a modré lepicí pásky.

Vytvořte si přisluhovače sami – kreativní nápady řemesel z plaveckých nudlí

kreativní-drotění-nápady-přisluhovači-drátení-bazény-nápad-venkovní-bowling

Existuje spousta kreativních řemeslných nápadů pro přisluhovače, ale ty vyrobené z bazénových nudlí jsou lehké, takže jsou ideální jako kuželky pro bowling. Na oči můžete na žlutou část nalepit googly oči a na vlasy lze použít čističe dýmek.

Vytvořte venkovní hřiště s nudlemi u bazénu

kreativní-šťourat-nápady-venkovní-hřiště-děti-design-plavecké nudle

Děti mají rády hry, ve kterých je žádá překonávání překážek. Hřiště na zahradě lze kreativně navrhnout s bazénkovými nudlemi a pro ty nejmenší připravit celé dobrodružství.

Kreativní nápady z plaveckých nudlí – vyrobte si nábytek pro děti sami

kreativní-dráteník-nápady-plavecké nudle-kutilství-stolička-stolička-školka

Tento krásný dětský zahradní nábytek je dalším skvělým nápadem pro bazénové nudle. Chcete -li vyrobit stůl a stoličku, měli byste nařezat kusy stejné velikosti a slepit je dohromady v požadovaném tvaru.

Nápady na dekoraci z plaveckých nudlí – vánoční věnec

kreativní-tinkering-nápady-vánoce-vánoční-věnec-drátení-nudle v bazénu

Kreativní vánoční ozdoby si také můžete sami vyrobit z plaveckých nudlí. Jedním z nápadů by bylo vyrobit obrovský vánoční věnec. To vyžaduje plavecké nudle, gaffa pásku, horkou lepicí pistoli a spoustu vánočních koulí.

Plavecké nudle v domácnosti

creative-tinkering-nápady-pool nudle-trick-doorstop-easy-tinkering

Bazénové nudle dělají dobrou práci kolem domu. Mohou být použity jako zarážky dveří jejich podélným rozříznutím a připevněním ke dveřím. V dětském pokoji jej můžete použít k zajištění postýlky malého proti pádu. Bazénové nudle jsou přilepené k okrajům matrace a přikryty ložním prádlem.