DIY

Domácí pivní adventní kalendář – kreativní DIY vánoční dárky pro milovníky piva

První advent se blíží a pokud si chcete nechat vyrobit pivní adventní kalendář pro svého manžela sami, jste na správném místě. Zdá se, že Vánoce jsou v tomto ohledu ideální dobou pro labužníky s takovými adventními kalendáři. Takový domácí dárek dá každému milovníkovi piva 24 dní potěšení při pití piva. A s řadou nápadů si můžete vybrat perfektní záparu a poté ji přizpůsobit obalem, o kterém si myslíte, že se bude příjemci líbit.

Domácí pivní adventní kalendář

adventní kalendář pro muže, pivo zabalené v lepenkové krabici jako vánoční dárek

Dospělí také chtějí počítat do Vánoc, ale čokoláda v adventních kalendářích nechává hodně pro muže nebo milovníky piva. Existuje však spousta nádob, sklenic nebo beden na pivo, stejně jako odpovídajících dekorací, s nimiž můžete experimentovat. Z tohoto důvodu, dokonce i v pánském adventním kalendáři, můžete použít pivo k vytvoření zábavného vánočního dárku s 24 lahvemi místo cukrovinek. Například kartonový kalendář by bylo možné snadno rozložit a vyplnit, abyste jej mohli předat žíznivému příjemci.

adventní kalendář s pivem jako dřevěný vánoční stromeček

Naplňte kalendář oblíbeným pivem svého manžela, otce, významného partnera nebo sestavte zábavné téma pro vánoční čas. S pomocí místních pivovarů si můžete také pořídit pivní adventní kalendář vlastní výroby. Vyberte si například neobvyklý nebo nízkoalkoholický typ piva, který rozjasní bezútěšné prosincové dny vaší oblíbené osoby. Požádejte příjemce, aby každé ráno vložil denní láhev do chladničky, aby si mohl čtyřiadvacet dní po práci, intenzivním nakupování nebo stresujícím každodenním životě užívat chladný zlatý nektar.

Varianty adventního kalendáře s pivem

řemeslná piva jako vánoční dárek nebo adventní kalendář s pivem pro muže

Vytvořit domácí pivní adventní kalendář však není vždy tak jednoduché, jako popadnout náhodnou krabici ve svém domě, hodit do ní druh piva a přes něj dát balicí papír. Potřebujete také správné materiály, trochu volného času a trochu umění. Nejprve se rozhodněte, který design chcete použít. Existují tři běžné možnosti: čtvercové, obdélníkové nebo trojúhelníkové. Jak na internetu, tak u nás najdete mnoho návodů, jak si vyrobit vlastní adventní kalendář na vlastní pěst. K vytvoření vlastního však nepotřebujete magisterský titul ze stavebního inženýrství.

s očíslovanými lahvemi od 1 do 24

Tradiční adventní kalendář má 24 dveří, které představují všech 24 dní před Vánocemi. Ale kdo říká, že musíte dodržovat tradici? Přidejte například 25. místo a udělejte svému příteli větší radost tím, že mu jako další dárek vyberete něco speciálního.

Adventní kalendář bedna na pivo

vánoční balený adventní kalendář přepravka na pivo sněhuláci

Pokud jde o čtvercové a obdélníkové možnosti, můžete snadno použít pohyblivou krabici nebo použitou přepravku jako bednu na adventní kalendář, zejména ty s vestavěnými lepenkovými děliči nebo hotové plastové. Každá přepravka lahvového piva by to měla mít. Krabici můžete položit buď na bok, nebo rovnou na podlahu. Poté stačí vložit piva a udržet je na místě s přepážkami. Poté přikryjte vršek svátečním balicím papírem. Umístění jednotlivých piv označte čísly 1-24. Pokud chcete, můžete přidat 25. slot pro trochu větší kreativitu.

Vánoční strom pivo adventní kalendář domácí

plechovka piva s adventním kalendářem vyrobená z obálek s balicím papírem na Vánoce

Trojúhelníková možnost nabízí trochu více zábavy. Budete muset koupit nějaké dlouhé přepravní tuby, které se vejdou do lahví nebo plechovek, a poté je rozřezat na 24 sudých částí. Slepte je všechny dohromady, jak se vám líbí, i když doporučujeme, aby byly trojúhelníkové, protože to může celé vypadat trochu jako vánoční stromeček. Pokud se cítíte mimořádně slavnostně, můžete na něj dokonce dát hvězdu.

barevné lahve od piva z celého světa jako vánoční dárky

Poté, co je slepíte, naplňte přepravní trubice lahodnými pivy a ozdobte přední část slavnostním balicím papírem. Poté označte otvory čísly 1-24. Takže jste sami vyrobili trojúhelníkový pivní adventní kalendář, který můžete také dát svému nejlepšímu příteli. Zde je třeba zmínit jednu důležitou poznámku: buďte s pivem kreativní a naplňte svůj adventní kalendář bednou různých typů, které si vyberete výběrem jedinečných piv ze všech 7 kontinentů. Myslíme si, že na Antarktidě nikdo nevaří, i když by to byl skvělý nápad. Sbíráním jedinečných festivalových piv z celého světa byste to mohli udělat obzvlášť vánoční.

Pivní adventní kalendář vyrobený z lepenky

vtipný pivní adventní kalendář domácí z lepenky s dekorací

Je zvláště důležité, abyste nejprve změřili průměr lahví nebo plechovek od piva, pokud používáte přepravní trubice. Poté můžete pomocí ostré řezačky boxů každou trubku oříznout na příslušnou délku a vytvořit 24 sekcí. Například po řezání můžete slepit 4 řady po 6 a poté je nechat úplně zaschnout. Poté naskládejte řádky odsazené na sebe, čímž vytvoříte úhlednou postavu. Váš adventní kalendář také potřebuje obal, aby skrýval svůj obsah. Dvě základní rozvržení jsou velký obrázek v celém kalendáři nebo malý obrázek za den (nebo skupinu dní). Protože se jedná o zimní dárek, můžete použít vhodný balicí papír s odpovídajícími postavami a barvami.

kreativní nápady kutilského řemesla pro adventní kalendář piva domácí z lepenky a pivních lahví na Vánoce

Počítejte dny do prázdnin se speciálním kalendářem, který každý den odhalí jiné pivo. Pokud si tedy pivní adventní kalendář vyrobíte sami, můžete svému dárku věnovat malou hádanku. Skládá se z přepravních trubek vyrobených z lepenky a balicího papíru a je skvělým dárkem pro vašeho přítele nebo příbuzného milujícího pivo. Toto je zábavná alternativa k nudnému čokoládovému adventnímu kalendáři, se kterým většina z nás vyrůstala a které nikdy nebylo příliš uspokojivé jíst ani otevírat. V dospělosti jsou chutě vytříbené a stále máme rádi čokoládu, ale mnoho mužů má novou milenku a říká se jí pivo. Protože je adventní kalendář v zimě závislý na ročním období, můžete jej navrhnout podle klasického motivu.

Vyplňte a nalepte adventní kalendáře

návod pivní adventní kalendář vlastní výroby s přepravními obálkami a lepidlem

Začněte plnit trubičky pivem. Pokud máte násobky odrůdy, dávejte si pozor na číslování, aby příjemce nepil stejné pivo po sobě jdoucí dny. Jako překvapení můžete přidat další slot pro něco zajímavějšího než pivo. Může to být zábavná maličkost vhodná jako vánoční dárek s vánoční tématikou.

Vytvořte lepenkové tuby z přepravních tub pro plechovky od piva a vložte je do kartonové krabice jako adventní kalendář

Záda a zbývající strany rámu můžete nejprve zakrýt různými kousky lepenky. Pokud tyto nevypadají perfektně, nedělejte si starosti, protože balicí papír zabalí přední kryt a skryje většinu nedokonalostí. Poté musíte lepenkovou trubku oblepit lepidlem, aby mohla být připevněna k víku. Pokud se do trubek dostane malé množství lepidla, není to nic vážného. Poté veďte podél vnějšího rámu tlustou perličku lepidla.

Pomocí nožů na koberce zkraťte balicí papír, abyste získali pivo

Poté opatrně zarovnejte obal s rohy krabice a zatlačte jej dolů. Protože řezané lepenkové trubky měly určité variace, nemusí papír vždy ležet dokonale rovný. V takovém případě položte na kryt několik těžkých předmětů a nechte lepidlo zaschnout. Chcete -li se dostat k pivu, můžete uprostřed každého dne provést příčné řezy, což umožní kontrolované zahájení otevírání. Chcete -li to provést, po zaschnutí lepidla použijte ostrý nůž a každý den proveďte dva řezy.

DIY dřevěná krabička vyrobená vlastními silami jako adventní kalendář na pivo

rozměry pro dřevěnou krabici jako adventní kalendář pro milovníky piva kutilské nápady řemeslných projektů

Pro ty z vás, kteří si rádi vyzkouší tesařské práce, může být zábavný a snadný kutilský projekt stejně dobrým nápadem na vánoční dárek. Na bednu budete potřebovat list překližky, dlouhý asi 173 cm, a také pár sololitů. Budete také potřebovat hřebíky, které můžete použít s pistolí na nehty. Také by bylo potřeba lepidlo na dřevo a pila, pokud chcete projekt udělat sami. V opačném případě můžete nechat panely nařezat na míru v jakémkoli železářství a poté je sestavit.

vystřihněte sololit jako kusy dřeva a použijte lepidlo na dřevo s pistolí na nehty

Takže si můžete usnadnit život tím, že všechny dřevěné dílky složíte na pár kousků a přibijete na kus překližky. Ty lze následně zafixovat velkorysým množstvím lepidla na dřevo a pistolí na nehty. Rovněž běžné hřebíky nebo krátké šrouby by byly v pořádku, lepidlo by většinu práce drželo krabici pohromadě. V tomto případě je vzdálenost mezi spodními lamelami přibližně 20 mm, přičemž lahve od piva můžete jednoduše slepit bez lepení. Vložte vložku do krabice a přidejte pivo podle svého výběru.

Dřevěná krabička s pivními lahvemi vyrobená jako pivní adventní kalendář a opatřená barevnými čísly

Domácí více než dvě desítky pivních lahví nebo plechovek v pivním adventním kalendáři – tak to může být opravdu zábavný dárek. Vytvoření kalendáře z krabice může být hračka. Získejte kartu, napište čísla odpovídajícím slavnostním stylem, ustřihněte X na zadní straně a připněte ji na horní část krabice. Udělejte něco pro své potěšení z pití nebo si jen užívejte pivo každý den v prosinci s přáteli nebo příbuznými.