DIY

Domácí dárky ve zednické dóze – láskyplné a originální nápady

Chtěli byste překvapit přátele nebo příbuzné unikátním a velmi osobním dárkem, který jim dá wow faktor? Domácí dárky vždy mají zvláštní kouzlo a jsou příjemcem velmi oceňovány. V následujícím textu uvádíme kreativní nápady na domácí dárky ve zednických dózách pro různé příležitosti.

Domácí dárky ve zednické dóze – skvělá inspirace pro každou příležitost

domácí dárky candy-candy-vařečka-mason jar-marshmallow

Pro mimořádné dárky vyrobené ve zednické nádobě ve skutečnosti potřebujete pouze zavařovací sklenice pro jedinečné balení a vaši kreativitu, která nemá žádné limity. Zednické dózy můžete naplnit různými věcmi, pěkně je ozdobit a váš speciální a velmi osobní dárek je připraven.

Domácí dárky ve sklenici – nápady na dárky pro koníčky a volný čas

vlastnoručně vyrobené dárky zednické dózy-pouzdra na muffiny-papírová pouzdra-příze-víčka-látka-příze-naviják-knoflíky-látka

Pravděpodobně znáte situaci, kdy stojíte před otázkou, co darovat k narozeninám, inauguraci nebo jiné příležitosti. Jen se zamyslete nad tím, co obdarovaný rád dělá ve svém volném čase. Má nějaké koníčky? Například pro skutečné profesionály v pečení je vhodná tato pěkně zdobená zednická dóza s barevnými papírovými pouzdry na muffiny. Pro fanoušky blízkosti můžete sklenici naplnit cívkami nití, knoflíků a jehel a ozdobit stuhu knoflíkem.

Dárky ve sklenici k Vánocům – 17 nápadů & Připravte si recepty sami

Vytvořte si vlastní směs na pečení ve sklenici: recepty na muffiny, sušenky & Co.

Dárky od Thermomixu k Vánocům – skvělé nápady z kuchyně a wellness

Domácí dárky z kuchyně

domácí dárky směs na pečení-cukr-mouka-cukroví-ovesné vločky-recept-hvězdička-vánoce

Chtěli byste překvapit dobrého přítele, který rád okusuje sladkosti, ale je začínajícím pekařem? V takových případech jsou směsi na pečení vždy nekomplikované a jisté úspěchu. Naplňte sklenici suchými přísadami pro svůj oblíbený dort po vrstvách, pokud možno až po okraj, aby se skvělý vzor vrstev zachoval i při přepravě. Pověste si na něj recept s dortem a krásný, sladký dárek je připraven.

domácí dárky zednické dózy-směsi na pečení-dorty-ořechy-stuha-lano-vrstvená-mouka-cukr-ořechy-kakao

Směs na pečení ve sklenici na lahodné vdolky

domácí dárky zedník jar pečení mix-muffiny-mouka-kakao-cukroví

Pěkně zabalené, s kartou se jménem a krátkou pozitivní zprávou, jsou sladká díla ve sklenici oblíbeným dárkem k Vánocům nebo Novému roku. Suché suroviny na pečicí směs navrstvíme do dostatečně velké skleněné nádoby nebo zavírací sklenice a necháme vánoční vůně navodit zimní náladu.

Domácí vánoční dárky a recepty na dárky z kuchyně!

Připravte si pití čokolády sami: dezerty jako dárek

Mini dorty – Lahodné recepty a nápady na půvabné dorty v malém formátu

Skvělé domácí dárky pro přátele

domácí-dárky-palačinka-mix-zednické dózy-dárková stuha-metla-metla

Byli jste pozváni na víkend s přáteli na snídani a stále nevíte, co si vzít s sebou? Palačinky nebo palačinky jsou vždy vynikajícím nápadem na prodlouženou snídani. Překvapte hostitele láskyplně zdobenou sklenicí s hotovou směsí na pečení na lahůdky. Prakticky potřebujete pouze rozmíchat mléko a nic vám nestojí v cestě k požitku.

Rozdejte dort ve sklenici k narozeninám

domácí-dárky-čokoládový dort-sklenice-hrnek-lžíce-prkénko-dárek k narozeninám

Láskyplný, sladký a individuální dárek k narozeninám je rozdat část dortu ve sklenici. Porce lahodné směsi na pečení nebo upéct lahodný mini ořechový nebo čokoládový dort narozeninovému dítěti ve skleněné a vzduchotěsné sklenici a ozdobit nádobu barevnou mašlí.

Jedlé, domácí dárky láskyplně zabalené

domácí-dárky-sušenky-sušenky-krajky-zedník jar-štítek-psaní-srdce-papír

Domácí sušenky jsou také dobrým dárkem pro rodinné oslavy, zvláštní příležitosti nebo jako chutné, spontánní dárky. Čokoládovo-kokosové sušenky, vanilkovo-brusinkové sušenky nebo jablečno-skořicové sušenky jsou lahodná a sladká pokušení. Se správným štítkem na vašem domácím, chutném dárku budete určitě generovat nadšení.

Ingredience pro vydatná jídla s atraktivním vrstveným vzhledem

domácí-dárky-luštěniny-vrstvené-zedník-sklenice-čajové utěrky-stuha

Skvělý domácí dárek ve sklenici z kuchyně může obsahovat například přísady do zdravé, pikantní čočkové polévky nebo guláše. Tento dárek ve sklenici je vhodný zejména pro ty, kteří nechtějí trávit dlouho v kuchyni a neustále přemýšlejí, co dnes vaří. Možná budete moci také připojit štítek s pokyny k vaření.

Namíchejte si vlastní směs čajového čaje

domácí-dárky-chai-čaj-cukr-mléko-skořice-koření-štítek-mix-šálek-nápoj

Uvařit si čaj chai sami a rozdat jej ve sklenici je originální nápad, který potěší nejen milovníky čaje. Smíchejte kvalitní černý čaj s kořením jako zázvor, hřebíček, fenyklová semínka a skořicí a hýčkejte smysly svých blízkých. Lžíce směsi koření smíchaná s mlékem, vodou a cukrem dělá lahodné chai latte.

Vytvořte bylinkovou čajovou směs pro opravdové milovníky čaje

domácí-dárky-čaj-mix-okvětní lístky růží-šalvěj-ovoce-vařečky

Můžete vyvinout svůj vlastní čajový výtvor, naplnit jej do sklenice a rozdat lahodný, zdravý, svěží a aromatický teplý nápoj pro dobré přátele, díky kterému se budete v mrazivých teplotách cítit příjemně. Různé bylinky, bobule a listy vytvářejí skvěle chutnající čaj.

Snadné, domácí dárky na Velikonoce

domácí-dárky-velikonoční-zajíček-hnízdo-papír-tráva-vajíčka-čokoládový-zajíček-zedník-papír

Pokud hledáte stylovou a kreativní alternativu ke slámovým košům na velikonoční hnízda, můžete si vytvořit velmi hezká, barevná a lahodná velikonoční hnízda ve sklenici. Zakryjte dno zednických nádob barevnou velikonoční trávou, malými čokoládovými vajíčky a roztomilými zajíčky z čokolády nebo plastu. Z barevného balicího papíru můžete vyrobit úchytky a hnízda ozdobit mašlemi.

Vytvořte vánoční dárky ve sklenici

self-made-christmas-mason-jar-fir-tree-balls-paper-praline-honey-spoon

Pokud jsou dárky k Vánocům domácí a originálně podány, je radost z nich o to větší. Brýle můžete báječně ozdobit stužkami nebo barevnou lepicí páskou a skrýt obsah, aby překvapení hned nezmizelo.

Domácí dárky pro babičku a dědu k Vánocům

domácí-dárky-čokolády-sladkosti-čajová lžička-čajový sáček-knoflíky-medová lžíce-dřevěné mýdlo

Malé, sladké dobroty jsou vždy skvělým dárkem pro Ježíška a Vánoce. Med nebo čajová lžička, kleště na led nebo malé ozdobné koule na vánoční stromeček jsou pěkným nápadem na zimní dárek. Pokud chcete, můžete malé dárky také zabalit do barevného hedvábného papíru.

Vyrobte si skvělý kolíkový polštář sami

domácí-dárky-pin-polštář-stuha-kolíčky na prádlo-cívka-knoflíky

Víte, kdy musíte neustále hledat jehlu nebo cívku nitě? Se zednickou nádobou si můžete snadno a rychle vyrobit nádobu na kolíkový polštář sami a vytvořit tak pěkný funkční dárek. Pořiďte si zednickou nádobu s dvoudílným víčkem, kus látky s krásnými vzory a vatu.

Tinker praktické předměty se zednickou nádobou

self-made-dárky-zedník-jar-pin-polibky-jehly-knoflíky-cívky-kolíčky na prádlo

Pomocí kulatého lepenkového kruhu, látky a bavlny ušijte podušku. Přilepte polštář k víku vložky a našroubujte na něj šroubovací kroužek. Naplňte sklenici barevnými knoflíky, jehlami, cívkami nití a gumičkami a obdarujte někoho blízkého.

Vytvářejte smysluplné dárky pro učitele

vlastnoručně vyrobené dárky-učitelé-zedník-jar-záložky-učebnice-ruční nářadí-tesa-pera-malá sponka

Vždy chcete vytvářet jedinečné dárky pro speciální lidi. Pokud hledáte kreativní dárek pro svého učitele, dárek ve sklenici může být něco pro vás. Ať už se rozhodnete pro učební pomůcky, vlastní záložku nebo různé doplňky, příjemce bude fascinován atraktivním a pěkně zdobeným obalem.

Originální nápady na dárky pro děti

samolepky-dárky-zedník-jar-děti-plyšová-figurka-dráteník-lepidlo-kroutit-očima-bambulí-samolepky

Děti milují hračky, plyšové hračky a ruční práce jim dělají velkou radost. Nechte dětská srdce bít rychleji domácím dárkem ve sklenici a naplňte zednickou nádobu rukodělným materiálem pro roztomilou plyšovou hračku. S vaší podporou nechte dítě, aby si samo sestavilo plyšovou hračku, a pojmenujte ji.

Tip na dárek pro milovníky řemesel

domácí-dárky-zedník-jar-etikety-boxy-korálky-řemeslné nářadí-pera-dárková stuha

Pokud je pro vás blízký skutečný, vášnivý fanda, nebo pokud váš nejlepší přítel má rád ručně vyráběné šperky, pak by možná vhodná a individuální dárek byla malá řemeslná sada. Co si myslíte o některých malých krabičkách s barevnými perlami, které můžete použít k vytvoření krásného náhrdelníku nebo náramku?

Vtipné dárky u sklenky na spánek

domácí dárky-pyžamová párty-zednické dózy-kapesníky-balzám na rty-kalhoty-provazové bonbóny

Chystáte se uspořádat spánek s přáteli a netrpělivě čekáte na zábavný večer s nekonečnými hodinami na příjemné konverzace? Překvapte své hosty tím, že si sami vezmete oblečení na noční párty a zabalíte malé kosmetické potřeby, jako jsou kapesníky, balzám na rty a zubní kartáčky, atraktivně do zednických nádob.

Barevný a voňavý wellness dárek ve zednické dóze

domácí-dárky-koule do koupele-zedník jar-lázně-relaxace-barevná-rtěnka-koupelová sůl-koupelové perly-třpytky

Pokud chcete dát pohodu a relaxaci, můžete si do krásné sklenice zabalit různé koupelové výrobky a překvapit obdarovaného lahodně vonící a uklidňující sadou koupelových solí, koupelových koulí nebo koupelových perel a čokolád.

Vyrobte si prospěšné koupelové soli sami

domácí-dárky-koupel-sůl-máta-levandule-štětec-stuha-zedník jar-lžíce

Malou oázu koupání doma lze vykouzlit pomocí přísad do koupele v různých vůních, zvláště pokud jsou přísady do koupele přizpůsobeny vašim osobním přáním a sami jste si je vyrobili s velkou láskou a oddaností. Koupelová sůl obohacená o bylinky, med nebo oleje je skvělým domácím dárkem pro ženy i muže.

Darujte relaxační peeling na tělo a obličej ve sklenici

domácí-dárky-koupelová sůl-peeling-vůně-cukr-pomerančová-lžíce-víko-látka

Pěkným osobním dárkem pro ženy by byl také domácí pomerančový a cukrový peeling na tělo nebo obličej, který zajistí hedvábně hladkou pokožku a osvěží ducha svou svěží vůní. Smíchejte cukr, kokosový olej, esenciální pomerančový olej a strouhanou pomerančovou kůru a váš kreativní dárek je za chvíli hotový.

Last minute dárek pro maminku

domácí-dárky-kosmetika-zedník-jar-balzám na rty-zubní pasta-zubní nitka-šíp na nehty

Osobní dárky pro matky, ať už s důvodem nebo bez něj, jsou něčím, co každá matka miluje a rozplývá se. Dárek nemusí být nutně něco velkého a drahého. Pokud je vaše máma často na služební cestě, můžete jí dát různé mini kosmetické předměty do sklenice. Díky láskyplně navrženému štítku je dárek ještě individuálnější.

Malé domácí dárky ke Dni matek

domácí-dárky-den matek-zedník jar-houba-stuha-květina-karta-ozdobné kameny-koule do koupele

Svou matku je možné projevovat láskou a vděčností různými způsoby. Zvláště při velkých, zvláštních příležitostech, jako je Den matek, jí chcete dát velmi osobní a láskyplný dárek. Dopřejte si pohodlí doma a zabalte věci do zednické dózy, kterou můžete ozdobit mašlemi a květinami vyrobenými vlastními silami. Milý dárek vám vykouzlí úsměv na tváři a zbaví vás každodenního stresu.

Vytvořte pěkné, domácí dárky ke Dni otců

domácí-dárky-otcové-den-zedník-jar-lego-cihly-barevné-zprávy-štítek-papírová krabice

Kreativní dárek vyrobený vlastním srdcem, který vychází ze srdce, je také skvělým dárkem ke Dni otců. Pro jednoho z nejdůležitějších lidí ve vašem životě je taková sklenice s kostkami Lego osobní dárek, který otce zaujme. Označte si kostky Lego a poznamenejte si na ně vzpomínky a vzrušující věci, které jste už spolu udělali a které jste si užili.

Domácí dárky s alkoholem pro muže 

vlastnoručně vyrobené dárky-muž-koktejl-zednické brýle-alkoholové brčka-dárkové-jmenovky

Pokud chcete dát alkoholický dárek, zednická nádoba je skvělý nápad jako neobvyklý obalový materiál. Malé lahve s vaším oblíbeným nápojem jsou osobním dárkem pro dobré přátele a mohou také sloužit jako pozvánka na drink. Překvapení se stane ještě osobnějším, pokud darujete samostatně vyrobený likér nebo pálenku.

Dárek ve sklenici pro nejlepší kamarádku k narozeninám

domácí-dárky-lak na nehty-manikúra-pedikúra-narozeniny-pilník na nehty-zedník jar

Pokud byste chtěli své nejlepší kamarádce poblahopřát k narozeninám skvělým domácím dárkem a udělat jí radost, můžete si vytvořit sadu na manikúru nebo pedikúru, která vás bude rozmazlovat a zajistí upravený vzhled.

Romantické, domácí dárky na Valentýna

domácí dárky-valentýnský den-zedník-štítek-psaní-romantické-zprávy-malé poznámky-dekorace-srdce

Pokud byste chtěli svého partnera překvapit romantickým dárkem na Valentýna, můžete zednickou dózu pěkně ozdobit a obsah dózy naznačit štítkem „Miluji tě, protože …“ nebo „50 důvodů, proč tě miluji … “. Poté naplňte sklenici barevnými malými kousky papíru svými zprávami a obdarujte své blízké.

Sami si vyrobte svíčky do zednických nádob

self-made-dárky-zedník sklenice-rukojeť-svíčky-vosk-čočka-kartáč-ubrus-barevné

Staré zbytky svíček nebo voskové čočky snadno proměníte na barevné, krásné svíčky, které jsou velmi vhodné i jako romantický a osobní dárek. Vosk na svíčku roztavte v plechovce ve vodní lázni a knot svíčky upevněte dřevěnou špejlí doprostřed sklenice. Jakmile je vosk úplně roztavený, můžete je nalít do zednické nádoby.