DIY

DIY zahradní stůl v mozaikovém designu jako dekorace na zahradu

mimo stůl, udělej si sám

Pokud váš zahradní design může použít retuš a nemáte žádné speciální nápady, pak už si nemusíte dělat starosti ani hledat jiné varianty.

DIY zahradní stůl v mozaikovém designu jako dekorace na zahradu

zahradní stůl-židle-patio-nápad-design-sami

Poskytneme vám skvělý DIY zahradní stůl v mozaikovém designu jako dekorace do zahrady před, které můžete snadno napodobit doma. Projekt není složitý, ale bude od vás vyžadovat hodně trpělivosti. Mozaiku lze navrhnout na jakoukoli desku stolu, samozřejmě za předpokladu, že je dostatečně stabilní, aby unesla hmotnost dekorativních kamenů. Nenechte se zmást přesvědčením, že je příliš obtížné dosáhnout výsledku. Ale měli byste vědět, že k tomu jsou potřeba nějaké těžké nástroje, nebo alespoň pokud je to tak DIY zahradní stůl kovová noha jako na ukázkové fotografii. Nakonec však získáte krásnou desku stolu, kterou můžete použít k osvěžení a ozdobení vaší zahrady. Jen to zkuste a získáte skvělou dekoraci na zahradu.

Elegantní zahradní stůl pro kutily – potřebné materiály

mozaika-tvary-zlom-kameny-diy-tabulka

K provedení tohoto projektu budete potřebovat kousky mozaiky, oblázky, ozdobné dlaždice nebo kusy dlaždic nebo jakýkoli jiný druh tvrdého materiálu, který odolá rozmarům počasí i venku na zahradě nebo na terase a není příliš těžký. Desku stolu je dobré navrhnout skleněnou mozaikou. Lepidlo najdete v jakémkoli kutilském nebo stavebním obchodě a mělo by být speciálně vhodné pro tento úkol. Budete také potřebovat důvod. Jako základ můžete použít rám ze starého stolu z tepaného železa nebo jiného kovu. V případě, že rám stolu nemá na sobě desku, budete chtít upravit něco, co zvládne i hmotnost dlaždice nebo kamene. Může to být dřevěná deska, MDF nebo něco podobného.

Jako základ můžete použít starý rám ze stabilního stolu

kameny-základ-kov-rám-stůl-sám

 Design

kulaté stoly-kameny-oblázky-připravené

 Lepidlo na obklady 

lepidlo-mozaika-lepidlo-stůl-zahrada

 Upevnění kamenů

design-kameny-mozaika-zahradni-stolni-predstava

 Hotový výrobek 

zahradní stůl-stavět-sami-kutilské pokyny

 Pohled na proces návrhu

diy-table-garden-design-edge-stones

 Návrh

diy-garden-table-slabs-tiles-selection