DIY

DIY dárky pro dospívající dívky – tyto skvělé nápady jsou vhodné pro každou příležitost!

kutilské dárky pro dospívající dívky kosmetická taška

Možná není nic lepšího než domácí dárek. Ukazuje nám, že si někdo udělal čas a udělal pro nás něco speciálního. Dokonce i teenageři oceňují takové pěkné gesto a navzájem si dávají ručně vyrobené věci. Pokud však jde o dospívající dívku, měl by si člověk dobře rozmyslet, jaký dárek zvolí. V tomto určitém věku mají dívky různé koníčky a volnočasové aktivity, které mohou nabídnout dobré nápady na dárky. Tímto způsobem dáte své dceři, neteři, bratranci nebo přítelkyni najevo, že je opravdu dobře znáte. Samozřejmě existuje několik univerzálních dárků pro DIY pro dospívající dívky, které jsou vždy skvělou volbou. V tomto příspěvku najdete různé nápady na dárky pro kutily, které se budou u dospívajících dívek opravdu hodit.

Jaké dárky pro kutily jsou vhodné pro dospívající dívku?

DIY nápady na dárky dospívající dívka tvoří dárkový koš

Co mám dát Tuto otázku si pokládáme všichni, když jsme pozváni na narozeniny nebo podobnou příležitost. V první řadě si položte otázku, jaký dárek by vyhovoval věku a preferencím dané osoby. Různé šperky, jako jsou náhrdelníky, náramky nebo náušnice, se skvěle hodí jako kutilské dárky pro dospívající dívky. Skvělé boxy nebo boxy lze také vyrobit pro ukládání šperků nebo make-upu, což teenagerům připadá opravdu praktické. V úvahu připadaly i nejrůznější dárky s fotografiemi, dárkové koše s oblíbenými výrobky nebo sladkostmi, chladné dekorace na zeď do pokoje pro teenagery i domácí překvapení. Máme pro vás připraveny některé z nejlepších nápadů a pár pokynů.

Vyrobte si šperk sami jako dárek

kutilské dárky pro dospívající dívky, prohlášení, řetízky, látkové květiny

Každá žena má ráda šperky. V jejich mladistvém věku také dívky začínají věnovat větší pozornost svému vzhledu. DIY šperky jsou proto perfektní jako dárek pro mladé ženy. Ať už náhrdelník z domácích textilních květin nebo krásný náramek s perlami a kamínky – možností je mnoho. Dáme vám pár nápadů, které můžete vyzkoušet.

Náramky přátelství jako kutilské dárky pro dospívající dívky

skvělé dárky pro dospívající dívky si náramky vyrobte sami

Každá dospívající dívka má alespoň jednoho nejlepšího přítele. Pokud chcete překvapit své přátele pěkným dárkem, náramky přátelství jsou určitě skvělou volbou. Nápadů a návodů na takový náramek je nespočet. Je důležité, abyste si vybrali jeden z nich, který si můžete sami zkopírovat. Následují jednoduché pokyny.

kutilské dárky náctiletá dívka materiál náramek

Pro tento kutilský projekt budete potřebovat následující materiály a nástroje:

Kožený řemínek, hnědý *

Mosazný kuličkový řetěz

voskovaná lněná nit, modrá

Šestihranná matice 1/4 palce, mosaz

nůžky

* Můžete změnit barvy podle svého výběru.

návod náramek navažte přátelství sami

Přeložte délku kožené šňůry na polovinu do smyčky. Smyčka by měla zapadnout kolem šestihranné matice, která funguje jako spona. Poté omotejte spodní část smyčky lněnou nití dolů alespoň 5-6krát, pracujte v opačném směru smyčky. Tím se vlákno zafixuje a označí začátek náramku.

krok za krokem pokyny náramek dospívající dívka

Umístěte kuličkový řetěz podél kožené šňůry tak, aby konec řetízku odpovídal konci zabaleného vlákna. Uchopte kuličkový řetízek za koženou šňůru a pevně obtočte lněnou nit. Nit by měla procházet mezi dvěma kuličkami. Pokračujte v tom, dokud nebude náramek dostatečně dlouhý. Na konci náramku znovu několikrát omotejte nit a poté svažte uzel třemi prameny.

náramek dospívající dívka připravte si pokyny

Nyní provlečte šestihrannou matici prameny a přivažte druhý uzel. Nůžkami ustřihněte stužky těsně za uzlem. A náramek přátelství je připraven.

dospívající dívka dárky kutilství náramky přátelství

S různými řetízky, nitěmi a stužkami si můžete sami vyrobit mnoho různých náramků. Pokud je náramek kutilským dárkem pro vašeho nejlepšího přítele, můžete si vyrobit podobný pro sebe, abyste měli oba stejné symboly přátelství.

Vyrobte si náramky s frázemi sami

kutilské dárky pro dospívající dívky nápady náramky fráze

Dospívající často používají zkratky pro každodenní fráze. Rádi je pak nosí na trička nebo látkové tašky. Proto si myslíme, že náramek s chladnou frází je skvělým dárkem pro dospívající dívky.

materiály kutilské náramky náctileté dívky písmena lepidlo

Na takový náramek potřebujete plochý kožený řemínek a posuvná písmena. Najdete je v oddělení klenotnických potřeb v každém hobby nebo řemeslném obchodě. Potřebujete také vhodnou magnetickou sponu a lepidlo na šperky. Návod na vlastní výrobu těchto skvělých náramků pro dospívající dívky najdete na obrázcích níže.

dárky pro dospívající dívky diy náramek fráze

instrukce náramek fráze dárek dospívající dívka

návod kutilský náramek dárek dospívající dívka

Náhrdelníky jako kutilské dárky pro dospívající dívky

kutilské dárky pro dospívající dívky vyrábějící šperky

S barevným lakem na nehty můžete také vytvářet originální šperky, díky nimž dívčí srdce bije rychleji. Prázdné rámy kabošonu mohou být ozdobeny geometrickými motivy a vypadají velmi elegantně. Nejlepší je zvolit světlé, atmosférické barvy a vytvořit tak krásný náhrdelník pro slečnu.

kutilské dárky pro dospívající dívky, návod na domácí náhrdelník

Z dřevěných korálků můžete také vyrobit hezké dárky pro dospívající dívky. Perly mohou být namalovány jakýmkoli způsobem, který se dívce líbí. Kromě toho lze kombinovat různé velikosti, jako u krásného náhrdelníku z obrázku výše.

Originální kutilské balení šperků

DIY nápady dárky dospívající dívka víla náhrdelník ořech

I když dárek nevyrobíte sami, můžete stále zvažovat originální balení. Níže uvádíme skvělý nápad. Je to ořech, který je ozdoben zlatými třpytkami a proměněn v malou dárkovou krabičku pro krásný náhrdelník s vílou. Vnitřek vydlabané skořápky vlašských ořechů nejprve potřete lepidlem a poté jej posypte třpytivým práškem. Když je lepidlo již suché, vložte do misky vatový tampon a dárek. Nakonec ořech opět zavřete a převažte ho pěknou stužkou. kompletní!

DIY balení dárkové skořápky z vlašských ořechů

ořechová skořápka zdobí třpytky

ořech jako dárek dárek dospívající dívka

Personalizované pouzdro na telefon pro váš smartphone

DIY pouzdra na telefon osobní dárky dospívající dívky

Teenageři tráví spoustu času na svých chytrých telefonech. To je důvod, proč jsou domácí rukávy skvělým nápadem na kutilské dárky pro dospívající dívky. Nejjednodušší způsob, jak si přizpůsobit pouzdra na mobilní telefony, je koupit průhledné pouzdro a ozdobit ho. Sami se rozhodnete, zda pomocí vzorového papíru, washi pásky, akrylové barvy nebo laku na nehty.

transparentní pouzdro na mobilní telefon ozdobte šablonu dárek teenager

Pouzdro na iPhone zdobí lak na nehty dárek dospívající dívka

kutilské dárky pro dospívající dívky návod na zdobení pouzdra na mobil

Úložiště pro osobní věci jako dárek

kutilství skladování make -up zásoby dárek dospívající dívka

Pokoj každé dívky by měl být v pořádku, takže domácí krabice, koše a úložné boxy jsou praktickým dárkem pro dospívající dívky. Popusťte uzdu své kreativitě, protože i ty nejběžnější předměty pro domácnost lze přeměnit na úložiště. Například role papíru různých velikostí lze použít k vytvoření chladného úložiště make-upu, zatímco prázdný box na cereálie lze přeměnit na box na časopisy.

kutilské dárky náctiletá dívka krabička na časopis z obilné krabičky

DIY dárky pro dospívající dívky s / k fotografiím

malé dárky pro kutily dospívající dívka držák fotografií hory

Pokud jde o dospívající dívky, fotografie nebo originální fotorámečky jsou vždy vhodnou volbou. Dívky se rády fotí s přáteli a často si zdobí vlastní pokoj fotkami na památku. Malé držáky fotografií, zdobené rámečky obrázků nebo oblíbené fotografie na dřevě jsou proto dobrými kutilskými dárky pro dospívající dívky.

návod kutilský polymerový jíl držák na fotografii dárek dospívající dívka

Tyto hezké horské držáky fotografií lze například rychle napodobit z malé modelovací hmoty. Můžete do něj vkládat nejen fotografie, ale i poznámky.

Vyrobte si originální fotorámečky

kutilské dárky teenagery rámy snímků instragram dráteník

Při vytváření dárku pro dospívající dívku sami nezapomeňte vzít v úvahu její preference. Tímto způsobem určitě dostanete jackpot s dárkem.

Fotografie z dětství přenesená do dřeva

materiály kutilství nástěnná malba foto dětství dospívající dívka nápad

instruktážní fotografie přenesená na dřevěný dárek dospívající dívka

kutilské dárky pro dospívající dívky od rodičů fototapeta

Vyrobte krabici s výbuchem jako dárek pro teenagery

DIY dospívající dívka dárky výbuch box narozeniny

dospívající dívka, která dělá kutilské dárky výbuch box

Uháčkujte čepici nebo ji okořente

kutilské dárky dospívající dívka čepice okořenit korálky

nápady na dárky pro kutily Dospívající dívka klobouk ozdobit materiály

klobouk okořenit korálky kutilství dárek dospívající dívka

Tip na dárek z úpletu XXL

XXL pletené dárky pro nápady pro dospívající dívky

Šití spánkové masky pro dívky

kutilské dárky dospívající dívky si vyrábějí masky na spaní samy

DIY dárek dospívající dívka materiály maska ​​na spaní

DIY dárky dospívající dívka instrukce spánková maska ​​řasy

Docela si udělejte záložky do bambulí

kutilské dárky náctileté dívky záložky dráteník

Rozdejte originální dekorace na zeď do dívčího pokoje

DIY nápady na dárky pro dospívající dívky dopisní květiny dekorace na zeď

instrukce kutilství dárek dospívající dívka monogram květiny

DIY lapač snů jako dárek

dárky pro dospívající dívky diy lapač snů set