DIY

Budování jednoduchého stolu – 17 rychlých nápadů pro kutily

Takový stůl může být drahý návrh. Zvlášť pokud hledáte velký stůl, na kterém se můžete pořádně rozložit a dobře pracovat, musíte obvykle dát trochu víc peněz dolů. Ale ne, pokud si to jednoduše postavíte sami. Jak ale mohu postavit stůl sám, aniž bych věděl hodně nebo dokonce žádnou znalost řemesla? Budete překvapeni, jak rychle a snadno jej můžete získat Postavte stůl pomocí našich níže uvedených nápadů jako šablony. Použijte stávající nábytek a doplňky nebo kupte levné a sestavte si vlastní stůl.

Postavte si kutilský stůl sami s dřevěným podstavcem

stůl-stavět-skandinávská-židle-bock-inspirace-koberec-šedá

Na stavbu stolu nepotřebujete složité pokyny a speciální materiály. Stačí použít dva podstavce a jakoukoli desku stolu, jako v tomto příkladu. V tomto případě byla betonová deska vyrobena sama. Můžete také získat hotovou betonovou desku nebo desku stolu z kamene, dřeva nebo jiného materiálu. Podpěry by měly být schopné unést váhu!

Postavte si kutilský stůl sami

stůl stavět eames židle nástěnné police fotografie dekorace

Tyto kozlíky můžete získat z Ikea. Říkají si Finnvard a mají praktický úložný prostor, na který můžete uložit knihy nebo tiskárnu. Pokud stavíte stůl, můžete také použít jednoduchý list dřeva a umístit ho na kozlíky. Dřevo můžete natřít jakoukoli barvou a přizpůsobit ji svému interiéru.

Postavte si rohový stůl sami – 26 nápadů a pokynů

Sestavte si svůj vlastní stůl – 57 kreativních nápadů a pokynů

Sestavte si svůj vlastní stůl – 29 nápadů ze dřevěných europalet

Sestavte si svůj vlastní stůl s nábytkem Ikea

postavte stůl ikea-skříň-stůl-podle-praktické-desky stolu

Pokud však potřebujete více úložného prostoru, stačí použít tyto skříně, které jsou také od Ikea. Poskytují také stabilní oporu pro pracovní desku stolu. Vhodné jsou samozřejmě i jiné typy skříněk. Je jen důležité, aby tyto měly vhodnou výšku, abyste se v práci také cítili pohodlně.

Postavte si stůl jednoduše-černá-bock-bílá-skříň-ikea

Stylový nápad na stůl

Postavte si stůl, stůl, stůl, kov, dveře, stůl

Tento skvělý stůl se skládá z několika nápaditých prvků. Na jedné straně slouží jako nohy stolu opěrný rám a obrovské kovové písmeno. Jako deska stolu slouží staré dveře. Pokud tedy hledáte vhodné materiály, proč nebrouzdat suterénem nebo podkrovím. Možná tam najdete něco, co můžete použít ke stavbě vlastního stolu.

Postavte si dvoulůžkový stůl sami

Postavte stůl s dvojitým moderním, jasně bílým počítačem

Pokud chcete mít u stolu místo pro dvě osoby nebo jen chcete, aby byl velmi velký, můžete také použít tři podstavce k roztažení stolu tímto způsobem. Pokud nemáte celou dřevěnou desku v požadované délce, jednoduše při stavbě stolu spojte dvě dohromady. Pro jistotu lze desku přišroubovat k držákům.

Postavte si počítačový stůl sami

desk-build-bock-green-beucher-support

Tento nápad v mátově zelené barvě je také mimořádně originální. Originální a krásný psací stůl se rychle vytvoří, pokud jej použijete jako stůl pro knihy. Jde o to, získat stejnou výšku jako druhá noha stolu. Možná budete muset prohodit několik knih, než budou podstavec a hromádka knih stejně vysoké. Ale v každém případě vás bude bavit stavět tento stůl a budete na něj nakonec velmi hrdí.

Vytvořte si vlastní stůl se skleněnou deskou

stůl-stavět-skříň-sklo-deska-boecke-mříž-židle

Skleněná pracovní deska ke stolu je samozřejmě velmi elegantní. Při stavbě stolu to můžete snadno použít místo dřevěné nebo kovové desky. Jednoduše je položte na vybraný typ nohou stolu. Variantu s knihami zde nedoporučujeme, pokud knihy dobře neopravíte. Je důležité, aby skleněná deska byla stabilní. Pokud se stůl rozpadne, sklo může způsobit vážná zranění.

Rustikální stůl

stůl-stavět-dřevo-kozlíček-nápad-rustikální design

Svůj stůl můžete udělat rustikální nebo vintage pomocí starého kozlíku z masivního dřeva. Pracovní deska z recyklovaného dřeva dodá stolu vlastní výroby konečnou úpravu. Poté, co postavíte tento typ stolu, můžete jej také kombinovat s moderní židlí a odpovídajícími dekoracemi.

Postavte si dřevěný stůl pro kutily sami

stůl-stavět-dveře-dřevo-kozlíky-dvojitý stůl-police-rustikální

Tento stůl má podobný styl jako ten výše. Je vyroben výhradně z recyklovaného dřeva, ale má prostor pro dvě osoby. Police za psacím stolem je také praktická pro další úložný prostor. Vejdou se do něj nejen dekorace, ale také složky a soubory. Při stavbě stolu na to tedy můžete myslet.

Postavte si paletový stůl

stůl-stavět-paleta-knihovna-židle-kožešina

Postavit stůl z europalet je opravdu velmi snadné. Palety lze nejen rychle a snadno najít, ale jsou také levné. Paleta je jen mírně upravena, pokud z ní chcete sami udělat stůl. To však zabere málo času. Pokud tedy chcete levně postavit stůl, zvažte tuto možnost.

Sestavte si svůj vlastní stůl – pokyny

desk-building-instructions-kutilství-začátečník-návrh

Pokyny pro stavbu stolu lze rychle zkopírovat. Odstraňte druhou a čtvrtou desku shora dolů. Tyto a případně další desky (podle toho, jak velká by měla být pracovní plocha) zpracujete do pracovní desky, která je připevněna ke stojící paletě. Stůl lze také použít jako poličku na knihy pod pracovní deskou.

Postavte si malý stůl sami

mapa-stolu-dřevěný-materiál-podpěra-podstavce-police-moderní-židle-stěna-dekorace-mapa světa

Pokud byste si chtěli postavit počítačový stůl sami, ale nemáte k dispozici mnoho místa, můžete zvolit i menší verzi. Tyto podpůrné rámy byly vybaveny úložnými prostory, jako tomu bylo u modelu Ikea, takže i malý psací stůl je praktický. Při stavbě stolu si vymyslete podobné triky.

Postavte si kutilský stůl z beden s ovocem

stůl-stavět-snadné-přepravky na ovoce-přepravky na víno-rustikální-levné

Pracovní stůl si můžete také kreativně postavit sami pomocí boxů na ovoce nebo víno. Používají se jako skříně Ikea nebo nosné rámy. Jednou z výhod boxů je, že opět získáte úložný prostor, tentokrát v podobě otevřených polic. Tento rustikální nápad na stavbu stolu lze kombinovat s ošuntělou židlí.

Jednoduchý stůl

stůl-stavět-sklo-nahoru-bílá-pracovní deska-dřevěný rám

Jednoduché nemusí znamenat nudné. Variantu s podstavci a deskou stolu lze originálně rozšířit umístěním skleněné desky na pracovní desku. Psací stůl vypadá mnohem elegantněji a hodnotněji, ale neutratili jste za něj mnoho a také jste si ho sami postavili. Než stůl postavíte – jakýmkoli způsobem – dobře si promyslete, kolik místa a jaké úložné místo budete potřebovat, aby váš nový kus nábytku byl také dokonalý.

Kovový nosný rám

desk-build-large-computer-table-wood-plate-metal-boecke

Pro moderní nebo industriální styl můžete při stavbě stolu použít také kovové podpěrné podstavce. Tento jednoduchý design vypadá mimořádně atraktivně a nepochybně plní svůj účel. Vytvořte si nábytek z jednoduchých věcí a vybavte svůj domov jedinečnými poutači.

Přidejte úložný prostor kdykoli

Nápady na domácí nábytek Nápady na zdobení pracovního stolu s organizací Office Desk - nápady na design nábytku

Pokud jste dokončili stavbu stolu a postupem času zjistili, že úložný prostor je nedostatečný, můžete takovou skříň přidat kdykoli. Můžete jej také vybavit kolečky, aby jej bylo možné snadno a rychle zasunout pod stůl. Když tedy stavíte stůl, můžete předpokládat, že změny jsou možné kdykoli.

DIY stůl od dveří

stůl-stavět-kov-kozlík-dveře-dřevo-vinobraní

Zde můžete vidět další moderní variantu stolu se dveřmi jako stolní desky. Jako nohy stolu jsou opět použity kovové podstavce. Design je moderní a elegantní zároveň. Když postavíte stůl a navrhnete perfektní model podle svého vkusu, můžete popustit uzdu své fantazii.