DIY

18 nápadů na dárky, které můžete udělat pro narozeniny, Vánoce atd.

Tipy na dárky, jak si udělat narozeniny

V této situaci už se určitě setkal každý: narozeniny, Vánoce nebo jiná důležitá příležitost se blíží a stále jste nenašli ten správný dárek. Pokud jste v současné době znovu v tomto problému, může vám pomoci následující kolekce nápadů na dárky na poslední chvíli, které si vyrobíte sami. Jsou to různé nápady na řemesla, které zvládne každý, a také recepty na skvělé jedlé dárky, které zapůsobí na každého. Nečekejte déle, začněte hned tvořit, vařit a péct!

Nápady na dárky pro každého pro každý vkus

rychlý dárek pro maminku dráteník na poslední chvíli dárky sami si vyrobte lampiony-mísa-barva-barva-hezká

Pokud jsou dárky na poslední chvíli domácí, jejich hodnota pro příjemce se nesmírně zvyšuje. Koneckonců jste investovali spoustu času a úsilí do výroby dárku, zejména pro jednoho přítele nebo členy rodiny. Zajímavé dárky na poslední chvíli si můžete vyrobit sami z různých skleněných nádob, jako jsou mísy nebo sklenice na pití, jak je uvedeno výše.

Vytvořte si nápady na dárky sami – Pokyny pro vázy

rychlý dárek pro maminku šťourat svíčky-windlich-deco-tinkering-návod

Vybraná váza nebo sklo se nejprve překryje lepicí páskou, aby bylo možné natřít rovnou hranu. Poté použijte barvu na nábytek jakéhokoli odstínu a štětec na vybarvení skla až po lepicí pásku. Páska by měla být odstraněna bezprostředně poté, tj. Před zaschnutím barvy, aby se nerozbila. Takové dárky na poslední chvíli si můžete vyrobit sami různými způsoby.

Miska se spirálovým vzorem

Vyrobte si dárky na poslední chvíli sami misky-proužky-bílá-spirála-martini-sklenice

Stejně tak si můžete takové misky vyrobit sami jako dárek na poslední chvíli. Za tímto účelem je lepicí nebo izolační páska jednoduše připevněna na vnější stranu ve tvaru spirály. Po natření pásku odlepte a dejte na suché místo, kde může barva zaschnout. Můžete také recyklovat staré nádobí.

Vydělávání peněz dárky k narozeninám – 15 nápadů pro kutily

DIY dárky pro přítelkyni – 11 kreativních nápadů a pokynů

Výroba dárků ke Dni matek – kreativní nápady pro kutily

Vybarvěte vnitřek skleněné lahve

vyrobte si dárky na poslední chvíli sami láhev-design-dekorace-barva-sklo

Skleněné lahve, které jsou barevné uvnitř, vypadají neméně krásně. A jsou ještě rychlejší a snadnější. Barvit můžete buď jen část lahve, nebo vnitřek lahve. Několik těchto dárků na poslední chvíli můžete samozřejmě vyrobit i sami. Jednoduše vložte několik kapek do lahve a rozdělte barvy otáčením a otáčením lahve. Pokud je láhev částečně zbarvená, dávejte pozor, abyste nepřidali příliš mnoho barvy, protože přebytek nebudete moci odstranit, aniž byste při tom zbarvili hrdlo láhve.

Tinker dárky sami – deka XXL

last-minute-dárky-vyrobte si-deka-xxl-háčkování-pletení

Pletené výrobky ve formátu XXL jsou velmi oblíbené. Zvláště v zimě si můžete sami vyrobit atraktivní a mazlivou měkkou deku. Existují dva způsoby, jak můžete tyto dárky na poslední chvíli vyrobit sami. Pro jednoho lze použít příliš velké pletací jehlice. Báječně ale můžete plést i rukama.

Pletená šála XXL

last-minute-dárky-udělej-si-xxl-šátek-zimní-dárek-nápad

S tímto vzhledem vypadá šála také nádherně a je dokonalým nápadem na dárek v zimě. Je důležité, abyste použili velmi silnou vlnu. Vzhledem k nadměrné velikosti síťky je šátek, ale i deka během chvilky hotová. Jak si takové dárky na poslední chvíli můžete sami vyrobit, se dozvíte v následujícím videu s návodem na ruční pletení.

Vyrobte si lampiony sami jako dárky na poslední chvíli

Vyrobte si dárky na poslední chvíli lucerny-krajkové ubrusy-ozdobte-čajové světýlka

Chybu neuděláte ani lampióny. Varianty jsou nekonečné. Zvláště romantická je tato varianta s krajkovým doilies. Pokud byste chtěli tyto dárky na poslední chvíli vyrábět sami, dejte si nejprve brýle dnem vzhůru. Umístěte na ně ubrousky a potřete je tapetovou pastou. Jakmile je vše suché, lze je použít. Alternativně může být použita také cukrová voda.

Vánoční dárky na poslední chvíli s ratolestmi

make-your-own-last-minute-dárky-make-větvičky-tyčinky-vytvořit-lucernu

Určitě jste podobné nápady u větví viděli. Přesto bychom vám tento nápad na lampu rádi připomněli, abyste si dárky na poslední chvíli mohli vyrobit sami. Je to velmi levný dárek, který lze rychle vyrobit. S tímto řemeslným projektem nebudou mít problém ani začátečníci. Větvičky diskrétně přilepte na sklo horkou lepicí pistolí. Lepidlo by mělo být uprostřed, aby bylo překryto nití nebo páskou.

Udělejte si peeling nohou sami

last minute dárky k narozeninám make-up krém na nohy-diy-recept-cukr-olivový olej

Takový dárek na poslední chvíli můžete mít k narozeninám, ale i k Vánocům. Můžete si také vybrat barvu, pro kterou použijete potravinářské barvivo, aby vyhovovalo dané příležitosti. Smíchejte cukr, olivový olej a mátový olej dohromady. Celkové množství závisí na tom, kolik křovin na nohou chcete vyrobit. Poté směs vybarvěte, jak chcete. Další recepty na peeling na nohy najdete zde.

Tipy na dárky na poslední chvíli pro rodiče

drobné dárky na poslední chvíli dělají nápady na pralinky, cukrovinky, čokoládu sami

Jedlé dárky na poslední chvíli můžete vyrobit sami k Vánocům, k narozeninám, Velikonocům nebo mezi nimi. Zvláště u rodičů, kteří již mají vše důležité, může být často obtížné najít správný dárek. Pak jim jednoduše uděláte radost domácími sladkostmi, které si mohou společně vychutnat večer. Bonboniéra je skvělý nápad. Vyrobte si následující tři druhy pralinek a pěkně je zabalte.

Jednoduché čokoládové pralinky

dárky na poslední chvíli-udělejte si-čokolády-čokoláda-přítelkyně-rodiče-recept-nápad

Na přibližně 65 kusů se ve vodní lázni rozpustí 250 g hořké čokolády, 125 g kokosového oleje a 1/4 šálku moučkového cukru. Několikrát promíchejte, aby se všechny produkty smíchaly dohromady, poté vše nalijte do forem. Dobře se hodí například formy na kostky ledu. Pralinky můžete také ozdobit sušeným kokosem. Vložte čokoládu do lednice jako nápad na vlastní výrobu dárků na poslední chvíli, dokud neztvrdnou.

Vytvořte si nápady na dárky na poslední chvíli – recept na lanýže

dárky na poslední chvíli-udělejte si lanýž-hořká čokoláda

Lanýže jsou skutečné svádění. Zahřátím 250 ml smetany (nevařit!) A rozpuštěním 300 g najemno nasekané hořké čokolády vytvořte přibližně 35 kusů. Přidejte 25 g změklého másla a 2 lžíce pálenky nebo whisky a promíchejte. Nechejte alespoň hodinu vychladnout, dokud vše nezaschne. Poté ve vodní lázni rozpustíme 100 g hořké čokolády, ze směsi tvarujeme malé kuličky a rychle je namáčíme do rozpuštěné čokolády. Poté je rychle stočte do kakaového prášku a nechte v něm ztuhnout. Na konci setřete přebytek a jste hotovi s touto částí pralinek jako nápad na vlastní výrobu dárků na poslední chvíli.

Vyrobte si marcipánové kuličky s kokosem sami

last minute-dárky-vyrobte si-cukrovinky-recept-kokosové kuličky

250 g marcipánu tvarujte na malé kuličky. Ve dvojitém kotli rozpustíme 100 g hořké čokolády a přidáme 1 1/2 lžíce rumu. Na každou kuličku dejte trochu čokolády a posypte sušeným kokosem a poté chvíli dejte do chladu. Nyní si můžete poskládat čokoládové krabičky sami jako nápad na dárky na poslední chvíli.

Vyrobte si vánoční dárky z perníku

vyrábět osobní dárky sami, péct perníčky, navrhovat a rozdávat

Dárky na Vánoce na poslední chvíli si také můžete vyrobit sami. Existuje mnoho různých způsobů, jak si pohrát s perníkem. Takže si můžete sami vyrábět personalizované dárky na poslední chvíli, které jsou příliš dobré k jídlu. Vymyslete něco zajímavého a udělejte někomu radost.

Vytvořte si jedlé nápady na dárky na poslední chvíli sami

vyrábět osobní dárky sami džem pro mámu pistácie mango

Džem nebo jakýkoli jiný nápad na jedlý dárek není vhodný pouze pro rodiče a prarodiče, pokud chcete rychle udělat dárek na poslední chvíli sami. V zásadě jím můžete potěšit kohokoli, kdo má chuť na sladké. Tento medový dezert je skvělý na chleba. Budete potřebovat hrst sušeného manga, hrst pekanových ořechů, hrst pistácií, 1/2 jemně nasekané červené chilli papričky, zavařovací sklenici a akáciový med. Sklenici naplňte vrstvami: vrstva medu, vrstva manga, pak znovu med, pak pekanové ořechy a tak dále. Nakonec sklenici také ozdobte.

Dárky na poslední chvíli DIY: Pizza Oil

last-minute-dárky-vyrobte si-olivový olej-pizza-koření-recept-snadné

Pro všechny ty, kteří rádi a často jedí pizzu a kteří si ji také sami připravují, může být tento nápad na výrobu dárků na poslední chvíli velmi vhodný. Jedná se o olivový olej, který byl speciálně ochucen pro pizzy. Do velké lahve, kterou naplníte olivovým olejem, přidejte dvě sušená rajčata, libovolný počet stroužků česneku, 1 až 2 chilli papričky a čerstvé oregano. Zavřete láhev a ozdobte organo, provázkem a levandulí.

Tinkerův narozeninový dárek

nápady na dárky pro vaši narozeninovou přítelkyni náramek náramek-srdce-náramek-drát

Své přítelkyni můžete vyrobit dárek k narozeninám sami, že si vás bude pamatovat každý den. Vytvořte takový náramek z drátu, který by měl být odolný proti korozi. Pokud byste chtěli vyrábět takové dárky na poslední chvíli sami, použijte kleště, které vám pomohou ohnout se a postupujte podle výše uvedených pokynů. Nakonec nezapomeňte na háček pro snadné otevírání a zavírání.

Vyrobte si dárky pro svou přítelkyni na poslední chvíli

last minute-dárky-udělej si sám-přívěsek-klíčenka-dráteník-přítelkyně-jméno

Personalizovaný přívěsek na klíče je také skvělý nápad, jak si vyrobit dárky na poslední chvíli sami. Protože je na výběr široká škála korálků a doplňků, nebudete mít problém vyrobit něco zajímavého. Dárek se stane obzvláště jedinečným, pokud použijete dopisy k vytvoření jména příjemce. Tato myšlenka je také vhodná pro řetězy dudlíků.

Zajímavé nápady na domácí dárky

last-minute-dárky-udělej si-kabát-háčky-dráteník-lžíce-vidlička

Pro někoho, kdo má rád shabby chic nebo vintage styl, jsou vhodné i háčky na šaty, které si můžete vyrobit ze starého příboru. Takové příbory lze určitě najít na bleším trhu. Příbory se ohnou a poté přišroubují na desky. Do příboru předem vyvrtejte otvor. Jak vidíte, dárky na poslední chvíli si můžete vyrobit sami pomocí nejrůznějších věcí a materiálů.

vyrobte si dárky na poslední chvíli sami nápady-návod-vánoce-narozeniny