DIY, karneval

Karnevalové dekorace do domácnosti – skvělé nápady na karneval, jak si je vyrobit

Pokud chcete vyzdobit svůj dům pro Mardi Gras, pak pro vás máme několik barevných a veselých nápadů, které můžete snadno implementovat. Masky, girlandy, konfety, papírové girlandy a mnoho dalšího. Tyto Karnevalové dekorace do domácnosti rozhodně zvýší očekávání a učiní karnevalový čas nezapomenutelným. Podívejte se na tyto nápady a nechte se inspirovat.

Obsah:

1. Nápady na výzdobu stolu na karneval s maskami, skleněnými korálky a peřím, abyste si vyrobili sami

2. Ruční práce na karneval: LED svíčky s konfety ve sklenici, bláznovská čepice

3. Dekorace karnevalových oken: obrázky na oknech s klaunem, girlandami a mnoha nápady na řemesla

Karnevalová výzdoba-nápady domů-udělej si sám-černé-bílé-hvězdy-masky-výzdoba stolu

Karnevalové dekorace do domácnosti – masky použijte všude

Karnevalová dekorace-domácí nápady-udělej si sám-elegantní-černobílá-stolní dekorace

Pokud pořádáte večírek s tématem karnevalu, můžete na své hosty udělat dojem krásnou výzdobou stolu. Maska je symbolem karnevalu, takže ji můžete použít mnoha způsoby – na talíře nebo jako akcent v aranžování květin. Vyberte si světlé barvy, jako je fialová, zelená, žlutá a oranžová. Vyrobte si skvělé koktejlové tyčinky s bambulkami a omotejte řetízky kolem ubrousků. Ozdobte lucerny konfetami nebo kruhy z barevného papíru.

Karnevalové dekorace na stůl

karneval-dekorace-domácí-nápady-udělej si sám-karnevalová maska-třpytky-modrá-zelená-zlatá

Jako doplňkové dekorace můžete z papírových nebo muffinových košíčků vyrobit krásné girlandy. Zkrášlete papírová světla nebo zavěste velké papírové květiny nad jídelní stůl. Takto snadno lze do domu vnést dobrou náladu!

6 nápadů na nápadité doplňky pro karnevalové šťourání s dětmi

Dělejte s dětmi na základní škole ruční práce pro Mardi Gras – nápady na barevné dekorace a doplňky na párty

Dělejte ruční práce pro Mardi Gras ve školce – nápady na masky, doplňky a dekorace

Vyrobte si karnevalové dekorace sami – dekorace na stůl s karnevalovými maskami

karneval-dekorace-domácí-nápady-udělej si sám-karnevalová maska-fialové-zlaté-peří

Velkolepě zdobené karnevalové masky jsou absolutním vrcholem na svátečním stole a na každé karnevalové párty. S trochou fantazie a jen málo materiálů si můžete sami vyrobit okouzlující masku, se kterou si můžete vyzdobit byt tak, aby odpovídal příležitosti. Pokud chcete navrhnout skvělou masku podle vlastního vkusu, můžete ji buď vyrobit ze stavebního papíru nebo z papírové hmoty, nebo si můžete sami ozdobit bílou plastovou masku na oči. Plastové masky můžete ozdobit třpytkami a kamínky v jasných barvách. Oční oblast můžete orámovat například třpytivými kamínky nebo flitry. Oblast nosu a čela můžete ozdobit zlatými nebo stříbrnými třpytkami. Při zdobení můžete použít jakýkoli jiný ornament a vykouzlit třpytivou, barevnou masku. Malé květiny, které můžete nalepit, stejně jako ozdobné kamenné okraje vám pomohou vytvořit nádherně krásnou karnevalovou dekoraci pro váš domov.

Třpytivé, třpytivé dekorace stolu v intenzivních barvách na karneval nebo maškarádu

Karnevalové dekorace-domácí nápady-udělej si sám-páví peří-třpytivé svíčky

Barevná dekorace stolu a místnosti vám okamžitě dodá lepší náladu. Chcete -li uspořádat soukromou karnevalovou párty a zapůsobit elegantní atmosférou, dokážete zázraky jen s několika dekorativními prvky. Pokud chcete jednoduchou dekoraci stolu, můžete si třeba místo květin naaranžovat vázu s pavím peřím. Držáky na čajovou svíčku s ozdobnými kamínky ve stejných nuancích jako peří vypadají skvěle, aniž by byl stůl zaplněný. Můžete navrhnout své karnevalové dekorace ze skutečného peří nebo si pořídit nějaké plastové a ozdobit si je podle libosti. Paví peří je také vhodné k dekoraci různých karnevalových doplňků, jako jsou čepice, masky a doplňky do vlasů.

Řetězy místo kroužků na ubrousky

ubrousek prsten řetěz zelená fialová karneval dekorace nápad

Domácí dekorace Mardi Gras zahrnují malé i velké balónky, obří balóny, balónky ve skvělém tvaru srdce a balónky s konfetami. Co si myslíte o balóncích, které jsou místo hélia naplněny barevnými papírovými konfetami? Pro balónky s konfetami naplňte bílé průhledné balónky třpytivými konfetami. Jak vytvořit skvělou dekoraci s balónky, která vás okamžitě naladí na večírek. Pokud pak balónky prasknou, je zábava ještě zaručenější. Konfety jiskří ve vzduchu a vytvářejí velký prvek překvapení, který vaši hosté určitě ocení.

Benátský nádech na karnevalovém stole

karneval dekorace domácí masky nápady dekorace stolu fialová modrá

Konfety si také můžete bez námahy vyrobit sami pro svou karnevalovou párty. Na domácí konfety potřebujete barevný papír s co největším počtem různých barev a děrovačku. Udělejte papír a vyprázdněte záchytnou přihrádku děrovače a máte konfety. Pokud byste chtěli mít jiné vzory, můžete použít punč. Sbírejte konfety do misky a také je použijte k ozdobení stolu. Rozptylujte konfety doprostřed stolu nebo kolem talířů. Barevné úryvky na stole se ve skutečnosti hodí k jakékoli dekoraci stolu.

Dekorace stolu na karneval: vyrobte si masky a běžce sami

Ozdoby na karnevalový stůl vytvářejí nápady na karneval sami

S trochou fantazie a spoustou třpytu lze kreativní výzdobu stolu vyladit na karneval. Odřízněte hedvábný papír a vytvořte z něj běžce. Plochým štětcem na něj naneste dostatek lepidla a posypte ho flitry. Nechte děti kreslit hvězdy z papírových talířů a ozdobte benátské masky spoustou třpytek. Vystavte masky na talíře hostů. S vinobraní skleněnou lucernou se zlatou pilířovou svíčkou můžete dodat dekoraci stolu další kouzlo.

Karnevalové dekorace stolu: masky s peřím a kamínky

Dekorace stolu Mardi Gras vytvářejí nápady s maskami

Volitelně můžete jednoduché karnevalové masky ozdobit peřím nebo je přilepit kamínky. Uspořádejte je na ubrus v kontrastní barvě, například zelené, nebo je položte jako karty na talíře hostů. Ozdobu můžete doplnit skleničkami na víno nebo šampaňské, které můžete sladit s barvou ubrusu. Sběrače dekorací „Ohňostroj“ ve sklenicích zaručují šťastnou atmosféru u svátečního stolu nebo v bufetu.

Nápady na karneval pro výzdobu stolu: Nastavte akcenty s ozdobnými stužkami

Dekorace stolu na karneval Nápady na ruční práce Zakroutit dárkovou stužku

Přidejte jemné akcenty tím, že sladkosti uspořádáte do zlatých dárkových krabiček, stočíte dárkové stužky nůžkami a obtáhnete dárkové krabičky. U dětského stolu můžete stylově předkrm dát ve skleničce, dezerty nebo třeba finger food. Volitelně můžete krabice svázat ozdobnými stužkami a stylově zabalit dárky. Ozdobné stuhy můžete také později uvázat na kouzelnou hůlku nebo pohádkovou hůlku.

Karnevalové dekorace stolu: efektně zinscenujte benátské masky

Nápady na karnevalové dekorace na stůl s maskami, které si vyrobíte sami

Vystřihněte nádherné ozdoby z lepenky, svažte kytici sezónních květin a namalujte bílou benátskou masku akvarely. Uspořádejte ozdoby na prostý barevný ubrus. Benátské masky jsou často skutečnými uměleckými díly a můžete je zavěsit na zeď nebo vystavit na polici i po karnevalu.

Ruční práce na karneval: barvení zlatých čokoládových tolarů

Ruční práce na karneval Barevné nápady zlatých tolarů

Další nápad na ruční práce děti určitě potěší: potravinářské barvivo můžete použít k vybarvování „zlatých“ čokoládových tolarů jakýmkoli způsobem a jejich vystavení ve skleněné dekorativní misce. V misce je také prostor pro různé řetězy, hračky nebo jiné drobnosti. Můžete dokonce zorganizovat hon za pokladem nebo jej použít k odměně dětí těmi nejkrásnějšími nebo kreativními kostýmy.

Tinker karneval: ozdobte lahve

Řemesla na karneval, malování a zdobení lahví vína

Máte doma prázdné lahve od vína? Poté je ozdobte akrylovými barvami, plastovými korálky a ozdobami z plsti. Lahve nejprve vybarvěte stříbrnou barvou a odložte stranou na kuchyňský papír. Jakmile je barva zcela suchá, můžete ji ozdobit zelenými, purpurovými nebo zlatými nuancemi. Poté lepte plastové korálky na hrdlo lahve vína. Poté vybarvěte tři šašlikové špejle a na jeden konec každého šašlíkového špejle připevněte benátskou masku. Poté vložte druhý konec špejle Schaschlick do lahve.

Vyrobte si karnevalové dekorace: ozdobte LED svíčky konfety

Ručně vyráběné karnevalové LED svíčky slavnostně zdobí

Ozdobte LED svíčky třpytkami a konfety. Na svíčky stačí nanést tenkou vrstvu lepidla, poté je ponořit do třpytek. Nechte je uschnout a poté je vložte do malých kelímků nebo lampionů. Ozdobte je konfety. Tato myšlenka dekorace je ideální pro dětský stůl, protože u LED svíček nehrozí nebezpečí požáru a děti se nemohou zranit.

Karnevalová ozdoba stolu s korunkou a peřím

Karneval se stolní výzdobou inspirovaný 1001 noci s korunkou na dětském stole

Chystáte dětskou párty pro Mardi Gras? Pak byste měli nejen připravit chutné jídlo, ale také vhodně ozdobit sváteční stůl. Ukážeme vám nápad inspirovaný knihou „1001 nocí“. Ale samozřejmě můžete upravit barevné schéma a podobným způsobem interpretovat další pohádky. Potřebujete peří, průhledné skleněné lahve (například lahve od Coca Coly), korunky a kamínky.

Dekorace stolu Dětský stůl na karneval slavnostně ozdobte korunkou a peřím

Udělejte ubrus z krepu nebo hedvábného papíru a natřete jej stříbrnou pastelkou. Uspořádejte purpurové peří do lahví od coly, chlubte se korunami ve fialových jednorázových talířích. Rozložte na stůl další kamínky. Dekorace stolu na karneval je připravena. A co je nejlepší, děti mohou korunky nosit během karnevalu. Můžete vyměnit peří za růže a interpretovat pohádku Šípková Růženka. Nebo můžete na stůl položit červená jablka a vykouzlit dekoraci stolu inspirovanou pohádkou Sněhurka.

Vyrobte si ozdobu karnevalového stolu sami: ozdobte polystyrenové šišky skleněnými korálky

Zkrášlete ozdobu karnevalového stolu polystyrenovými kužely ze skleněných korálků

I když nechcete na svou karnevalovou párty zadávat motto, měli byste stůl ozdobit. Pomocí šišek ze polystyrenu a řetízků ze skleněných korálků můžete vyrobit barevnou dekoraci stolu na karneval, která zaručeně vykouzlí atmosférickou atmosféru. Stačí omotat řetězy kolem šišek a na některých místech je opravit horkým lepidlem a vaše ozdoba na karnevalový stůl je hotová.

Dekorace stolu pro karnevalové nápady zakrývá polystyrénové kužely skleněnými korálky

Vyrobte si karnevalové ozdoby: vyrobte si bláznivou čepici z lepenky sami

Carnival tinker fool's cap from construction paper make si návod

Děti se obzvlášť těší na Mardi Gras a rády se věnují ručním pracím. S dalším nápadem pro kutily je zaručena zábava pro malé i velké. Vyrobte si z lepenky čepici pro blázna. Nejprve vystřihněte 10 cm široký pruh oranžové lepenky. Změřte obvod hlavy dítěte a poté vypočítejte průměr čepice blázna. Poté proužek ustřihněte a nalepte oba konce k sobě. Vystřihněte tři trojúhelníky ze zelené lepenky a další dva trojúhelníky z fialové lepenky. Ze zeleného kartonu vystřihněte dva malé kruhy a z fialového kartonu vystřihněte další tři malé kruhy. Nyní dejte dohromady bláznovu čepici. Ozdobte je podle libosti samolepkami nebo je nechte dítě namalovat.

Karneval řemesel: ozdobte okno věncem

Ručně vyráběné karnevalové okenní balónky vystřižené z lepenkové myšlenky na ozdobu karnevalového okna

Pro Mardi Gras mnoho rodičů rádo vyrábí barevné okenní obrázky a girlandy, které pak lepí na okno v dětském pokoji. Ve fotogalerii vám nabízíme několik nápadů na karnevalové dekorace oken. První nápad na karnevalové dekorace pro okna může být vyroben z lepenky, látky nebo plsti. Na tužku nakreslete tužkou obrysy balónků a vystřihněte je. Nejprve uřízněte spodní část jednoho balónu a poté horní část jiného balónu. Poté spojte dva detaily dohromady. Podobně můžete také sami vyrobit mraky, hvězdy a další dekorativní prvky.

Okno pro karnevalovou výzdobu: klaun z lepenky

Karnevalové okno dekorace klaun ruční práce pokyny a šablony

Tento roztomilý klaun je připraven v několika krocích. Šablonu pro tisk a řezání najdete níže. Vyřízněte různé prvky z lepenky zelenou, žlutou, bílou, červenou nebo modrou. Poté můžete finelinerem namalovat obličej klauna. Přilepte klauna na sklo průhlednou oboustrannou páskou nebo se s ním pochlubte na parapetu.

Okno pro karnevalovou výzdobu: šablona pro klauna

Šablona karnevalu pro výzdobu oken pro klauna k tisku a vystřihování

Dekorace karnevalového okna: vyrobte si vlastní věnec z papíru

Vyrobte si z papíru a pomponů karnevalovou dekoraci okenního klaunského věnce

Okno pro karnevalovou výzdobu: vyrobte si vlastního klauna z papíru

Karnevalový dekorativní okenní klaun se zavěšuje a zavěsí jako věnec

Tinker window images for the carnival: unicorn and stars

Dekorace Mardi Gras Obrázky z karnevalového okna udělají ze vás jednorožce a hvězdy

Okno karnevalové dekorace: šablona pro jednorožce s hvězdami

Šablona karnevalu dekorace Mardi Gras pro jednorožce a hvězdy

Okno pro ozdobu Mardi Gras: vyrobte si věnec ze stráží

Vyrobte si karnevalový věnec od účastníků večírku sami a namalujte

Vytvořte si okénkové obrázky na karneval sami: hrad a jednorožec a hvězdy

Vyrobte si karnevalové okenní dekorace sami, pohrajte si s jednorožcem a hradem

Šablona pro karnevalovou výzdobu pro okna

Šablona ručního řemesla pro dekoraci oken pro jednorožec a hrad

Dekorace okna Mardi Gras: Maska a věnec z Mardi Gras z plsti

Vyrobte si maskovací masku a věnec z karnevalové dekorace z plsti

Okno pro karnevalovou výzdobu: vyrobte si masky superhrdinů sami

Okno s karnevalovou výzdobou vystřihlo masky superhrdinů z papíru a barvy

Faschingsdeko Fenster: Tinker klaun z lepenky s dětmi 

Okenní dekorace karnevalový klaun z myšlenek papírování

Dekorace karnevalového okna: vyrobte si věnec z dětských novin sami

Nápady na karnevalová okna řemesel pro věnec z novinového papíru

Zkrášlete okno domácím věncem z dětských novin. Nechte ty nejmenší pomoci a vystřihněte si jejich oblíbené příběhy z dětských novin. Poté z papíru odstřihněte stejně velké trojúhelníky, které poté přilepte na ozdobnou pásku. Tento kreativní věnec můžete také ušít z látky nebo si jej sami vyrobit z hedvábného papíru. Můžete také použít bílý karton a požádat děti, aby ozdobily trojúhelníky roztomilými kresbami na téma „Karneval“.

Vyrobte si ze dřeva karnevalové dekorace na parapet sami

Tinkerová karnevalová dekorace na okna ze dřeva

Vyrobte si papírové čepice

karneval dekorace domácí nápady párty klobouky papír barevné

Skvělou karnevalovou dekorací do domácnosti jsou společenské klobouky, které nejenže patří na vaši hlavu a jsou nepostradatelným doplňkem, ale také vytvářejí zábavnou a barevnou dekoraci stolu. Z barevného papíru nebo lepenky můžete během chvilky poskládat hezké párty chatky. Chcete -li to provést, vystřihněte z listu papíru velký čtvrtkruh v požadované barvě a srolujte jej do sáčku. Poté sáček slepte dohromady a vystřihněte přečnívající okraj. Nyní se můžete věnovat dekoraci a vyrobit z hedvábného papíru malou bambulku a připevnit ji k bodu. Nechte své kreativitě volný průběh a vytvořte dekoraci, která splní vaše očekávání. Dekorace Mardi Gras pro domácnost jsou méně o realizaci jednotného konceptu. Čím barevnější zde bude veselá dekorace, tím lépe.

Z košíčků na muffiny udělejte věnec

karnevalová dekorace pro domácí nápady udělej si sám muffinfoermchen fialová modrá

Na ozdobu karnevalu si můžete také sami vyrobit různé girlandy. Pokud chcete překvapit svou rodinu a přátele jedinečným, barevným věncem, můžete si vytvořit maškarní z muffinových košíčků. Získejte formy na muffiny a pralinky v různých velikostech a barvách a jednoduše je spojte dohromady. Můžete k sobě pomocí otvoru připojit dvě formy a ostatní jednoduše přitlačit. Skvěle vypadají i záměrné, nepravidelné vzdálenosti.

Karnevalová dekorace doma pouzdra na muffiny barevné girlandy

Dekorační večírek Mardi Gras na domácích girlandách muffin v oranžově žluté barvě

Vyrobte si krásné papírové květiny

karnevalová výzdoba domácí párty pompony květiny lampiony

instrukce

bambulková ozdoba karnevalového večírku doma

Ozdobte papírové lampy

papír lampa barevné dekorace nápad karneval doma

vyrobte si karnevalové dekorace doma ikea papírové lampy ozdobí girlandy

Zdobení košíčků

karnevalová dekorace večírek cupcake bambulka

karnevalová výzdoba domácí párty karnevalový nápad koktejlové tyčinky bambulky

masopustní dekorace domácí maska ​​stolu konfetuje girlandové peří

Dekorace Mardi Gras pro domácí myšlenku masky paví peří

karnevalová výzdoba doma ušijte si papírové girlandy sami

karnevalová dekorace doma lucerny konfety lepení nápad drotář

karneval dekorace domácí cookie maska ​​dekorace karneval

Dekorace Mardi Gras pro domácí masku na stůl jedle větve fialové akcenty

karnevalové dekorace nápady domácí lucerny růžové lepící body

DIY, karneval

Karnevalové dekorace do domácnosti – skvělé nápady na karneval, jak si je vyrobit

Pokud chcete vyzdobit svůj dům pro Mardi Gras, pak pro vás máme několik barevných a veselých nápadů, které můžete snadno implementovat. Masky, girlandy, konfety, papírové girlandy a mnoho dalšího. Tyto Karnevalové dekorace do domácnosti rozhodně zvýší očekávání a učiní karnevalový čas nezapomenutelným. Podívejte se na tyto nápady a nechte se inspirovat.

Obsah:

1. Nápady na výzdobu stolu na karneval s maskami, skleněnými korálky a peřím, abyste si vyrobili sami

2. Ruční práce na karneval: LED svíčky s konfety ve sklenici, bláznovská čepice

3. Dekorace karnevalových oken: obrázky na oknech s klaunem, girlandami a mnoha nápady na řemesla

Karnevalová výzdoba-nápady domů-udělej si sám-černé-bílé-hvězdy-masky-výzdoba stolu

Karnevalové dekorace do domácnosti – masky použijte všude

Karnevalová dekorace-domácí nápady-udělej si sám-elegantní-černobílá-stolní dekorace

Pokud pořádáte večírek s tématem karnevalu, můžete na své hosty udělat dojem krásnou výzdobou stolu. Maska je symbolem karnevalu, takže ji můžete použít mnoha způsoby – na talíře nebo jako akcent v aranžování květin. Vyberte si světlé barvy, jako je fialová, zelená, žlutá a oranžová. Vyrobte si skvělé koktejlové tyčinky s bambulkami a omotejte řetízky kolem ubrousků. Ozdobte lucerny konfetami nebo kruhy z barevného papíru.

Karnevalové dekorace na stůl

karneval-dekorace-domácí-nápady-udělej si sám-karnevalová maska-třpytky-modrá-zelená-zlatá

Jako doplňkové dekorace můžete z papírových nebo muffinových košíčků vyrobit krásné girlandy. Zkrášlete papírová světla nebo zavěste velké papírové květiny nad jídelní stůl. Takto snadno lze do domu vnést dobrou náladu!

6 nápadů na nápadité doplňky pro karnevalové šťourání s dětmi

Dělejte s dětmi na základní škole ruční práce pro Mardi Gras – nápady na barevné dekorace a doplňky na párty

Dělejte ruční práce pro Mardi Gras ve školce – nápady na masky, doplňky a dekorace

Vyrobte si karnevalové dekorace sami – dekorace na stůl s karnevalovými maskami

karneval-dekorace-domácí-nápady-udělej si sám-karnevalová maska-fialové-zlaté-peří

Velkolepě zdobené karnevalové masky jsou absolutním vrcholem na svátečním stole a na každé karnevalové párty. S trochou fantazie a jen málo materiálů si můžete sami vyrobit okouzlující masku, se kterou si můžete vyzdobit byt tak, aby odpovídal příležitosti. Pokud chcete navrhnout skvělou masku podle vlastního vkusu, můžete ji buď vyrobit ze stavebního papíru nebo z papírové hmoty, nebo si můžete sami ozdobit bílou plastovou masku na oči. Plastové masky můžete ozdobit třpytkami a kamínky v jasných barvách. Oční oblast můžete orámovat například třpytivými kamínky nebo flitry. Oblast nosu a čela můžete ozdobit zlatými nebo stříbrnými třpytkami. Při zdobení můžete použít jakýkoli jiný ornament a vykouzlit třpytivou, barevnou masku. Malé květiny, které můžete nalepit, stejně jako ozdobné kamenné okraje vám pomohou vytvořit nádherně krásnou karnevalovou dekoraci pro váš domov.

Třpytivé, třpytivé dekorace stolu v intenzivních barvách na karneval nebo maškarádu

Karnevalové dekorace-domácí nápady-udělej si sám-páví peří-třpytivé svíčky

Barevná dekorace stolu a místnosti vám okamžitě dodá lepší náladu. Chcete -li uspořádat soukromou karnevalovou párty a zapůsobit elegantní atmosférou, dokážete zázraky jen s několika dekorativními prvky. Pokud chcete jednoduchou dekoraci stolu, můžete si třeba místo květin naaranžovat vázu s pavím peřím. Držáky na čajovou svíčku s ozdobnými kamínky ve stejných nuancích jako peří vypadají skvěle, aniž by byl stůl zaplněný. Můžete navrhnout své karnevalové dekorace ze skutečného peří nebo si pořídit nějaké plastové a ozdobit si je podle libosti. Paví peří je také vhodné k dekoraci různých karnevalových doplňků, jako jsou čepice, masky a doplňky do vlasů.

Řetězy místo kroužků na ubrousky

ubrousek prsten řetěz zelená fialová karneval dekorace nápad

Domácí dekorace Mardi Gras zahrnují malé i velké balónky, obří balóny, balónky ve skvělém tvaru srdce a balónky s konfetami. Co si myslíte o balóncích, které jsou místo hélia naplněny barevnými papírovými konfetami? Pro balónky s konfetami naplňte bílé průhledné balónky třpytivými konfetami. Jak vytvořit skvělou dekoraci s balónky, která vás okamžitě naladí na večírek. Pokud pak balónky prasknou, je zábava ještě zaručenější. Konfety jiskří ve vzduchu a vytvářejí velký prvek překvapení, který vaši hosté určitě ocení.

Benátský nádech na karnevalovém stole

karneval dekorace domácí masky nápady dekorace stolu fialová modrá

Konfety si také můžete bez námahy vyrobit sami pro svou karnevalovou párty. Na domácí konfety potřebujete barevný papír s co největším počtem různých barev a děrovačku. Udělejte papír a vyprázdněte záchytnou přihrádku děrovače a máte konfety. Pokud byste chtěli mít jiné vzory, můžete použít punč. Sbírejte konfety do misky a také je použijte k ozdobení stolu. Rozptylujte konfety doprostřed stolu nebo kolem talířů. Barevné úryvky na stole se ve skutečnosti hodí k jakékoli dekoraci stolu.

Dekorace stolu na karneval: vyrobte si masky a běžce sami

Ozdoby na karnevalový stůl vytvářejí nápady na karneval sami

S trochou fantazie a spoustou třpytu lze kreativní výzdobu stolu vyladit na karneval. Odřízněte hedvábný papír a vytvořte z něj běžce. Plochým štětcem na něj naneste dostatek lepidla a posypte ho flitry. Nechte děti kreslit hvězdy z papírových talířů a ozdobte benátské masky spoustou třpytek. Vystavte masky na talíře hostů. S vinobraní skleněnou lucernou se zlatou pilířovou svíčkou můžete dodat dekoraci stolu další kouzlo.

Karnevalové dekorace stolu: masky s peřím a kamínky

Dekorace stolu Mardi Gras vytvářejí nápady s maskami

Volitelně můžete jednoduché karnevalové masky ozdobit peřím nebo je přilepit kamínky. Uspořádejte je na ubrus v kontrastní barvě, například zelené, nebo je položte jako karty na talíře hostů. Ozdobu můžete doplnit skleničkami na víno nebo šampaňské, které můžete sladit s barvou ubrusu. Sběrače dekorací „Ohňostroj“ ve sklenicích zaručují šťastnou atmosféru u svátečního stolu nebo v bufetu.

Nápady na karneval pro výzdobu stolu: Nastavte akcenty s ozdobnými stužkami

Dekorace stolu na karneval Nápady na ruční práce Zakroutit dárkovou stužku

Přidejte jemné akcenty tím, že sladkosti uspořádáte do zlatých dárkových krabiček, stočíte dárkové stužky nůžkami a obtáhnete dárkové krabičky. U dětského stolu můžete stylově předkrm dát ve skleničce, dezerty nebo třeba finger food. Volitelně můžete krabice svázat ozdobnými stužkami a stylově zabalit dárky. Ozdobné stuhy můžete také později uvázat na kouzelnou hůlku nebo pohádkovou hůlku.

Karnevalové dekorace stolu: efektně zinscenujte benátské masky

Nápady na karnevalové dekorace na stůl s maskami, které si vyrobíte sami

Vystřihněte nádherné ozdoby z lepenky, svažte kytici sezónních květin a namalujte bílou benátskou masku akvarely. Uspořádejte ozdoby na prostý barevný ubrus. Benátské masky jsou často skutečnými uměleckými díly a můžete je zavěsit na zeď nebo vystavit na polici i po karnevalu.

Ruční práce na karneval: barvení zlatých čokoládových tolarů

Ruční práce na karneval Barevné nápady zlatých tolarů

Další nápad na ruční práce děti určitě potěší: potravinářské barvivo můžete použít k vybarvování „zlatých“ čokoládových tolarů jakýmkoli způsobem a jejich vystavení ve skleněné dekorativní misce. V misce je také prostor pro různé řetězy, hračky nebo jiné drobnosti. Můžete dokonce zorganizovat hon za pokladem nebo jej použít k odměně dětí těmi nejkrásnějšími nebo kreativními kostýmy.

Tinker karneval: ozdobte lahve

Řemesla na karneval, malování a zdobení lahví vína

Máte doma prázdné lahve od vína? Poté je ozdobte akrylovými barvami, plastovými korálky a ozdobami z plsti. Lahve nejprve vybarvěte stříbrnou barvou a odložte stranou na kuchyňský papír. Jakmile je barva zcela suchá, můžete ji ozdobit zelenými, purpurovými nebo zlatými nuancemi. Poté lepte plastové korálky na hrdlo lahve vína. Poté vybarvěte tři šašlikové špejle a na jeden konec každého šašlíkového špejle připevněte benátskou masku. Poté vložte druhý konec špejle Schaschlick do lahve.

Vyrobte si karnevalové dekorace: ozdobte LED svíčky konfety

Ručně vyráběné karnevalové LED svíčky slavnostně zdobí

Ozdobte LED svíčky třpytkami a konfety. Na svíčky stačí nanést tenkou vrstvu lepidla, poté je ponořit do třpytek. Nechte je uschnout a poté je vložte do malých kelímků nebo lampionů. Ozdobte je konfety. Tato myšlenka dekorace je ideální pro dětský stůl, protože u LED svíček nehrozí nebezpečí požáru a děti se nemohou zranit.

Karnevalová ozdoba stolu s korunkou a peřím

Karneval se stolní výzdobou inspirovaný 1001 noci s korunkou na dětském stole

Chystáte dětskou párty pro Mardi Gras? Pak byste měli nejen připravit chutné jídlo, ale také vhodně ozdobit sváteční stůl. Ukážeme vám nápad inspirovaný knihou „1001 nocí“. Ale samozřejmě můžete upravit barevné schéma a podobným způsobem interpretovat další pohádky. Potřebujete peří, průhledné skleněné lahve (například lahve od Coca Coly), korunky a kamínky.

Dekorace stolu Dětský stůl na karneval slavnostně ozdobte korunkou a peřím

Udělejte ubrus z krepu nebo hedvábného papíru a natřete jej stříbrnou pastelkou. Uspořádejte purpurové peří do lahví od coly, chlubte se korunami ve fialových jednorázových talířích. Rozložte na stůl další kamínky. Dekorace stolu na karneval je připravena. A co je nejlepší, děti mohou korunky nosit během karnevalu. Můžete vyměnit peří za růže a interpretovat pohádku Šípková Růženka. Nebo můžete na stůl položit červená jablka a vykouzlit dekoraci stolu inspirovanou pohádkou Sněhurka.

Vyrobte si ozdobu karnevalového stolu sami: ozdobte polystyrenové šišky skleněnými korálky

Zkrášlete ozdobu karnevalového stolu polystyrenovými kužely ze skleněných korálků

I když nechcete na svou karnevalovou párty zadávat motto, měli byste stůl ozdobit. Pomocí šišek ze polystyrenu a řetízků ze skleněných korálků můžete vyrobit barevnou dekoraci stolu na karneval, která zaručeně vykouzlí atmosférickou atmosféru. Stačí omotat řetězy kolem šišek a na některých místech je opravit horkým lepidlem a vaše ozdoba na karnevalový stůl je hotová.

Dekorace stolu pro karnevalové nápady zakrývá polystyrénové kužely skleněnými korálky

Vyrobte si karnevalové ozdoby: vyrobte si bláznivou čepici z lepenky sami

Carnival tinker fool's cap from construction paper make si návod

Děti se obzvlášť těší na Mardi Gras a rády se věnují ručním pracím. S dalším nápadem pro kutily je zaručena zábava pro malé i velké. Vyrobte si z lepenky čepici pro blázna. Nejprve vystřihněte 10 cm široký pruh oranžové lepenky. Změřte obvod hlavy dítěte a poté vypočítejte průměr čepice blázna. Poté proužek ustřihněte a nalepte oba konce k sobě. Vystřihněte tři trojúhelníky ze zelené lepenky a další dva trojúhelníky z fialové lepenky. Ze zeleného kartonu vystřihněte dva malé kruhy a z fialového kartonu vystřihněte další tři malé kruhy. Nyní dejte dohromady bláznovu čepici. Ozdobte je podle libosti samolepkami nebo je nechte dítě namalovat.

Karneval řemesel: ozdobte okno věncem

Ručně vyráběné karnevalové okenní balónky vystřižené z lepenkové myšlenky na ozdobu karnevalového okna

Pro Mardi Gras mnoho rodičů rádo vyrábí barevné okenní obrázky a girlandy, které pak lepí na okno v dětském pokoji. Ve fotogalerii vám nabízíme několik nápadů na karnevalové dekorace oken. První nápad na karnevalové dekorace pro okna může být vyroben z lepenky, látky nebo plsti. Na tužku nakreslete tužkou obrysy balónků a vystřihněte je. Nejprve uřízněte spodní část jednoho balónu a poté horní část jiného balónu. Poté spojte dva detaily dohromady. Podobně můžete také sami vyrobit mraky, hvězdy a další dekorativní prvky.

Okno pro karnevalovou výzdobu: klaun z lepenky

Karnevalové okno dekorace klaun ruční práce pokyny a šablony

Tento roztomilý klaun je připraven v několika krocích. Šablonu pro tisk a řezání najdete níže. Vyřízněte různé prvky z lepenky zelenou, žlutou, bílou, červenou nebo modrou. Poté můžete finelinerem namalovat obličej klauna. Přilepte klauna na sklo průhlednou oboustrannou páskou nebo se s ním pochlubte na parapetu.

Okno pro karnevalovou výzdobu: šablona pro klauna

Šablona karnevalu pro výzdobu oken pro klauna k tisku a vystřihování

Dekorace karnevalového okna: vyrobte si vlastní věnec z papíru

Vyrobte si z papíru a pomponů karnevalovou dekoraci okenního klaunského věnce

Okno pro karnevalovou výzdobu: vyrobte si vlastního klauna z papíru

Karnevalový dekorativní okenní klaun se zavěšuje a zavěsí jako věnec

Tinker window images for the carnival: unicorn and stars

Dekorace Mardi Gras Obrázky z karnevalového okna udělají ze vás jednorožce a hvězdy

Okno karnevalové dekorace: šablona pro jednorožce s hvězdami

Šablona karnevalu dekorace Mardi Gras pro jednorožce a hvězdy

Okno pro ozdobu Mardi Gras: vyrobte si věnec ze stráží

Vyrobte si karnevalový věnec od účastníků večírku sami a namalujte

Vytvořte si okénkové obrázky na karneval sami: hrad a jednorožec a hvězdy

Vyrobte si karnevalové okenní dekorace sami, pohrajte si s jednorožcem a hradem

Šablona pro karnevalovou výzdobu pro okna

Šablona ručního řemesla pro dekoraci oken pro jednorožec a hrad

Dekorace okna Mardi Gras: Maska a věnec z Mardi Gras z plsti

Vyrobte si maskovací masku a věnec z karnevalové dekorace z plsti

Okno pro karnevalovou výzdobu: vyrobte si masky superhrdinů sami

Okno s karnevalovou výzdobou vystřihlo masky superhrdinů z papíru a barvy

Faschingsdeko Fenster: Tinker klaun z lepenky s dětmi 

Okenní dekorace karnevalový klaun z myšlenek papírování

Dekorace karnevalového okna: vyrobte si věnec z dětských novin sami

Nápady na karnevalová okna řemesel pro věnec z novinového papíru

Zkrášlete okno domácím věncem z dětských novin. Nechte ty nejmenší pomoci a vystřihněte si jejich oblíbené příběhy z dětských novin. Poté z papíru odstřihněte stejně velké trojúhelníky, které poté přilepte na ozdobnou pásku. Tento kreativní věnec můžete také ušít z látky nebo si jej sami vyrobit z hedvábného papíru. Můžete také použít bílý karton a požádat děti, aby ozdobily trojúhelníky roztomilými kresbami na téma „Karneval“.

Vyrobte si ze dřeva karnevalové dekorace na parapet sami

Tinkerová karnevalová dekorace na okna ze dřeva

Vyrobte si papírové čepice

karneval dekorace domácí nápady párty klobouky papír barevné

Skvělou karnevalovou dekorací do domácnosti jsou společenské klobouky, které nejenže patří na vaši hlavu a jsou nepostradatelným doplňkem, ale také vytvářejí zábavnou a barevnou dekoraci stolu. Z barevného papíru nebo lepenky můžete během chvilky poskládat hezké párty chatky. Chcete -li to provést, vystřihněte z listu papíru velký čtvrtkruh v požadované barvě a srolujte jej do sáčku. Poté sáček slepte dohromady a vystřihněte přečnívající okraj. Nyní se můžete věnovat dekoraci a vyrobit z hedvábného papíru malou bambulku a připevnit ji k bodu. Nechte své kreativitě volný průběh a vytvořte dekoraci, která splní vaše očekávání. Dekorace Mardi Gras pro domácnost jsou méně o realizaci jednotného konceptu. Čím barevnější zde bude veselá dekorace, tím lépe.

Z košíčků na muffiny udělejte věnec

karnevalová dekorace pro domácí nápady udělej si sám muffinfoermchen fialová modrá

Na ozdobu karnevalu si můžete také sami vyrobit různé girlandy. Pokud chcete překvapit svou rodinu a přátele jedinečným, barevným věncem, můžete si vytvořit maškarní z muffinových košíčků. Získejte formy na muffiny a pralinky v různých velikostech a barvách a jednoduše je spojte dohromady. Můžete k sobě pomocí otvoru připojit dvě formy a ostatní jednoduše přitlačit. Skvěle vypadají i záměrné, nepravidelné vzdálenosti.

Karnevalová dekorace doma pouzdra na muffiny barevné girlandy

Dekorační večírek Mardi Gras na domácích girlandách muffin v oranžově žluté barvě

Vyrobte si krásné papírové květiny

karnevalová výzdoba domácí párty pompony květiny lampiony

instrukce

bambulková ozdoba karnevalového večírku doma

Ozdobte papírové lampy

papír lampa barevné dekorace nápad karneval doma

vyrobte si karnevalové dekorace doma ikea papírové lampy ozdobí girlandy

Zdobení košíčků

karnevalová dekorace večírek cupcake bambulka

karnevalová výzdoba domácí párty karnevalový nápad koktejlové tyčinky bambulky

masopustní dekorace domácí maska ​​stolu konfetuje girlandové peří

Dekorace Mardi Gras pro domácí myšlenku masky paví peří

karnevalová výzdoba doma ušijte si papírové girlandy sami

karnevalová dekorace doma lucerny konfety lepení nápad drotář

karneval dekorace domácí cookie maska ​​dekorace karneval

Dekorace Mardi Gras pro domácí masku na stůl jedle větve fialové akcenty

karnevalové dekorace nápady domácí lucerny růžové lepící body