Džíny

Top 15 volných a přiléhavých džín s vysokým pasem pro ženy

Móda se každý měsíc mění s novými trendy. Oblečení, které je dnes v trendu, se z trendu stane příští měsíc. Podobně se trend dámských džín také mění s časem. Krátké džíny, dlouhé džíny, úzké džíny, džíny typu kalhot atd., To vše mělo své vlastní rozpětí pro točení kolem myslí žen. Ale mezi všemi zůstala společná jedna věc, kterou je materiál, džíny.

Džíny s vysokým pasem

Móda džín nyní přinesla ve světě módy nový vzor, ​​džíny s vysokým pasem pro ženy.

Různé džíny s vysokým pasem 2018:

Pojďme se podívat na několik vybraných dámských džín s vysokým pasem:

1. Jednoduché světle modré džíny:

Jednoduché světle modré džíny

Běžně nosený vzor džín s vysokým pasem je tento. S takovým vzorem je dosaženo jednoduchého, ale elegantního vzhledu. Je široce používán pro rutinní účely a na pikniky. Lépe se hodí na jakýkoli barevný top nebo trička. Tyto džíny mohou být hubené nebo trochu volné tak, jak dáváte přednost, a připadají vám pohodlné.

2. Černé džíny s vysokým pasem Net Look:

Net Look černé džíny s vysokým pasem

Černé džíny s vysokým pasem s módním nádechem lze vidět se síťovinou připevněnou v kolenní části nohy. Dívky, které velmi rády nosí trendy a jedinečný design, si vybírají tyto džíny pro svůj společenský vzhled. Mírné odříznutí v bocích mu dodává smyslný vzhled. Dodá vašim nohám dokonalý sexy vzhled.

3. Skládané přední džíny s vysokým pasem:

Skládané přední džíny s vysokým pasem

Chcete mít mírně tupý vzhled s džíny s vysokým pasem! Jděte na design, který ukáže váš odvážný vzhled, kde jsou konce džínů přehnuté, aby váš pupek byl hlavním přitažlivým bodem. Skinny džíny s vysokým pasem se běžně nosí v hospodách a na diskotékách.

4. Vzhled Capri s vysokým pasem:

Vzhled Capri s vysokým pasem

Černé džíny s vysokým pasem zde mají tvarovaný vzhled tím, že zespodu jsou jeho délka trochu kratší. To je obecně nazýváno capri s vysokým pasem, který dává vašemu vzhledu lahůdku a který se široce nosí pro oficiální účely, večírky a pikniky. Je to také pohodlné oblečení pro sledování.

5. Obyčejné úzké džíny s vysokým pasem:

Jednoduché džíny s úzkým pasem

Prostý úzký džín s vysokým pasem a mírnými vysokými konci dodává vaší osobě krásný vzhled. Skinny jean, který perfektně tvaruje vaše sexy nohy na večírky, na rande atd., Když se nosí na vysokých podpatcích. Díky jednoduchému designu, který je k dispozici v různých barvách, je atraktivnější na podšívkách.

6. Střihové skládané džíny s vysokým pasem pro dámy:

Dámské skládané džíny s vysokým pasem

Řezaný vzor na džínách je v dnešní době docela v módě, zejména mezi vysokoškoláky. Modře zbarvený bílý bash jean má několik střihů pomocí ostří, aby ukázal vaši kůži na nohou. Džíny mají také záhyb, který dává odvážný pohled. Je vhodný pro jakékoli tematické večírky a pikniky.

7. Džíny Creasey Jeans s vysokým pasem:

Džíny Creasey s vysokým pasem

Nejlepší trendové džíny v dnešní době jsou tmavě modré džíny Creasey se skvrnitým designem. Džíny široce nosí ženy pro kancelář, piknik a outdoorové aktivity. Poskytuje pohled na vojenské kalhoty, což vám dává silný vzhled. Vzhledem k tomu, že není napjatý, vytváří několik záhybů, které pomáhají skrýt těžké části nohou.

8. Značkové džíny s bočním výřezem s vysokým pasem:

Designové džíny s vysokým pasem a bočními řezy

Sexy a smyslný vzhled lze dosáhnout designem džín s několika bočními střihy. Roztrhané dámské džíny s vysokým pasem se široce nosí na přiléhavých topech, aby ukázaly sexy část vaší osobnosti. Modrá barva jí přidává na kráse. Obvykle to na červeném koberci provádějí celebrity a odvážné dívky v hospodách a na diskotékách.

9. Krátké džíny pro dívky s vysokým pasem:

Krátké džíny pro dívky s vysokým pasem

Docela trendovým designem černých džín s vysokým pasem jsou šortky. Přiléhavé šortky dávají svému nositeli smyslný pohled a ukazují jeho jemné nohy. Je široce používán v kancelářích, večírcích, hospodách a na nočních výletech. Černá barva poskytuje úžasné spojení s jakoukoli barevnou vrstvou.

10. Bílé džíny s vysokým pasem:

Bílé džíny s vysokým pasem

Bílá barva má v outfitech své vlastní místo bez ohledu na to, co je. Podobně bílé džíny s vysokým pasem poskytují příjemný pohled na léto na plážích. Jednoduché džíny jsou obyčejné a lze je nosit s těsnými topy a volnou bezchybnou bundou, aby byly elegantnější. Je to také oficiální oblečení.

11. Džíny Military Design s vysokým pasem:

Vojenské designové džíny s vysokým pasem

Chcete nosit oblečení určené pro armádu! Přitahuje vás to! Zde je design skinny džínů s vysokým pasem a vzhledem vojenských kalhot. Design působí na diváky silným dojmem. Je široce používán pro noční výlety, cestování a sledování. Noste to, abyste ukázali svou odvážnou stránku.

12. Džíny s potiskem:

Džíny s potiskem v pase

Rádi nosíte něco vytištěného nebo inspirovaného tvary! Dámské džíny s vysokým pasem v tmavých a světlých černých a šedých odstínech poskytují úžasný vzhled pro oficiální nošení i pro pikniky. Design je také populární mezi vysokoškolskými kouzly. Přidejte k jeho jemnosti, dlouhý střih dává úžasný nádech.

13. Fialové džíny s vysokým pasem:

Fialové džíny s vysokým pasem

Milujte experimentování s džíny, pokud různé barvy pro barevný vzhled! Zde vám dáváme nádherný a široce vybraný vzor džínů fialové barvy. Fialové džíny pro ženy ve fialové barvě dodávají nositeli jemný a sjednocený vzhled. Skoro to přitahuje oči diváka.

14. Středně dlouhé nastavitelné džíny s vysokým pasem:

Středně dlouhé nastavitelné džíny s vysokým pasem

Džíny typu dva v jednom dodávají kolegům funky vzhled. V trendu jsou černé džíny s vysokým pasem, které lze upravit jako capri a džíny po celé délce nebo obojí najednou. Hodí se na hudební koncerty, sledování, pikniky atd., Aby poskytoval veselý vzhled.

15. Růžové stínované džíny s vysokým pasem:

Růžové stínované džíny s vysokým pasem

Růžová barva je v dnešní době docela v módě. Dívčí džíny s vysokým pasem pro ženy ukazují zčervenalý vzhled žen s načernalými odstíny. Je široce používán na večírcích, nočních výletech a úžasných hospodách. Odvážný vzhled láká diváky, aby si to pro změnu vyzkoušeli.

Různé designy džíny s vysokým pasem a širokou škálou barev jí dodávají více zákazníků pro vintage oblečení. Bílé džíny s vysokým pasem se střihy a malými přitažlivými přívěsky se velmi nosí jako značkové oblečení s dlouhými síťovanými kurti pro stylový vzhled.