Džíny

15 nejlepších slim džíny pro muže a ženy

Džíny se staly nezbytnou součástí šatníku každého, ať už jde o dítě, mládež nebo dospělého. Každý jednotlivec dostal pokutu, aby se pohodlně vešel do džín. Džíny lze nosit kdekoli, ať už jde o výlet, vysokou školu, kancelář, párty nebo film s přáteli, setkání atd. Muži mohou dokonce džíny spárovat s formální košili v manželství nebo na recepci.

Na trhu je k dispozici široká škála džín, ale jedním z nich jsou džíny Slim Fit. Džíny Slim Fit jsou jen jako skinny, ale ne tak těsné. Džíny Slim Fit těsně pokrývají oblast stehen a uvolňují se od kolen. Dává atraktivní vzhled dívkám, které mají zakřivená stehna. Dnes je k dispozici v mnoha barvách, ale modrá a černá byla vždy na trhu. K džínům slim fit můžete spárovat jakoukoli barvu a vzor Topu. I Guys mohou nosit slim fit džíny, aby vypadaly atraktivně a hezky. Pokud chlap spojí modré úzké džíny se světle růžovou barvou, vypadají prostě úžasně. Dívka může nosit krátké kurti také s slim fit džíny.

slim fit džíny

Musíte pro sebe najít správný výběr džín a vybrat si dobrý pár. Záleží na příležitosti a události, pro kterou nosíte džíny slim fit. Je k dispozici v tolika designech a barvách, takže ještě roztomilý top zvyšuje hodnotu džínů slim fit.

Různé typy džíny Slim Fit:

V dnešní době je trendem nosit barevné džíny slim fit jako oranžové, červené, růžové v obyčejné tkanině a dokonce i potištěné. Protože vám umožňuje vypadat štíhlá, je u žen velmi žádaná.

1. Džíny Slim Fit pro dámy:

Slim Fit džíny pro dámy

Je to jen obyčejný tenký střih, který je k dispozici již dávno. Vypadá tak dobře na štíhlém těle, mnohem atraktivnější, a tím zvyšuje krásu nositele. Můžete jej dokonce spárovat s obyčejnou košilí nebo trendovým topem.

2. Běžné džíny Slim Fit pro muže:

Běžné pánské džíny Slim Fit

Muž prostě vypadá úžasně s úzkými džíny v kombinaci s tričkem a sportovní obuví, což dává skvělý ležérní vzhled. Hodí se na jakoukoli párty nebo příležitost. Chlap může také nosit společenskou košili jako kancelářské oblečení.

3. Pánské stíněné džíny Slim Fit:

Pánské stínované džíny Slim Fit

Jedná se o dva odstíny stejné barvy s úhledným povrchem a příjemným nošením. To dává jiný vzhled a všechny oblíbené na veřejnosti. Obvykle se dodává v modré a černé barvě. Nemůžete jej nosit v kanceláři ani na schůzce. Na vycházku to prostě vypadá dobře.

4. Pánské džíny Destroyed Slim Fit:

Pánské rifle Destroyed Slim Fit

Je to jako pánský styl, vhodný na léto, který dává hip hop a macho vzhled, výzva pro jakýkoli večírek nebo koncert rockové hudby. Když to muž nosí, dostává zevnitř houpací pocit. Mnoho trendových doplňků lze kombinovat se zničenými slim fit džíny. A kožená bunda přes tričko je jako WOW.

5. Pánské džíny Slim Fit s potiskem pro muže:

Pánské džíny Slim Fit s potiskem pro muže

Muž prostě vypadá žhavě v bílých a červených tištěných džínách. Chlap, který chce vypadat skvěle a houpavě, si potiskne tyto potištěné džíny s volným tričkem a efektním řetízkem na krku. Je to nováček a mnoho lidí, mnoho z nich to ani nezkusilo.

6. Potahované džíny Slim Fit:

Potahované džíny Slim Fit

Takové džíny mají povlak, který vypadá, jako by tkanina byla voskovaná. Jak je černá, září jako kožené kalhoty. Někdy se mu říká „voskové džíny“. Cyklisté většinou dávají přednost tomuto druhu džín

7. Roztažitelné džíny Slim Fit pro dívky:

Roztažitelné džíny Slim Fit pro dívky

Má prodyšnou tkaninu pohodlnou pro těžké tělo. Když je vytištěn, lze jej spárovat s hladkým topem nebo kurti. Je navržen pro ty, kteří chtějí skrýt své těžké bříško a dát tónovaný vzhled nízkému tvaru těla.

8. Dámské úzké džíny s nízkým pasem:

Dámské úzké džíny s nízkým pasem

Některé dívky rády nosí pod pasem džíny, což je pro ně vhodné. Ozdobný a efektní bederní pás dodává kráse na džínách. Dívky dokonce nosí crop top s džíny s nízkým pasem, aby upoutaly oči diváka.

9. Džíny Slim Fit v délce ke kotníkům:

Trendy džíny Slim Fit s délkou ke kotníkům

Hodí se málo nad kotník, jeden kotník na noze jako doplněk může také dobře ladit s džíny po kotníky. Je to barva uklidňující oči, která dává všem úžasný vzhled s vysokými podpatky.

10. Džíny Slim Fit s vysokým pasem:

Džíny Slim Fit s vysokým pasem

Džíny s vysokým pasem jsou navrženy tak, aby seděly výše než váš pupek. Spárování s květinovou blůzou nebo halter top vám může dát sexy vzhled. Dlouhý top se hodí k džínům s vysokým pasem. Džíny s vysokým pasem mohou dát úžasný vzhled dívkám, které mají dlouhé nohy.

11. Džíny Slim Fit s barevnou tužkou:

Džíny Slim Fit s barevnou tužkou

Je to zbrusu nová barva na trhu, která dává nositeli zcela nový vzhled. Je to poutavá barva, která z vás může udělat střed pozornosti. Je to jen název pro džíny s rovnými nohavicemi. Je navržen tak, aby skrýval vaše velké boky a poskytoval ostudný a zakřivený vzhled.

12. Ripped Jeans Slim Fit:

Ripped Jeans Slim Fit

Jedná se o roztrhané džíny se středním pasem se štíhlým střihem, které dívce poskytnou houpavý vzhled a mohou je nosit na vysoké škole nebo na večírku. Je to jako slza a nosí džíny. Některé části látky jsou záměrně nastříhané, aby předvedly váš chladný postoj.

13. Tištěné džíny Slim Fit pro ženy:

Slim Fit džíny pro ženy s potiskem

Je to jako alternativa běžných modrých džín. Je navržen jako vysoký pas, který bez námahy vypadá dobře s černou bundou a vysokými podpatky. Dokonce i obyčejné kurty se mohou shodovat s tištěnými džíny slim fit.

14. Khaki Print Jeans:

Khaki potištěné džíny

Zobrazuje potisk Khaki ve štíhlém džínovém stylu s výrazným designem armádního tisku. Spárováním s roztomilým topem, blejzrem a podpatky získáte nádherný pohled na krásnou dívku.

15. Džíny Slim Fit Cowgirl:

Džíny Cowgirl Slim Fit

Dívka se může cítit jako kovboj v těchto džínách inspirovaných Cowgirl. Má pěknou burgundskou barvu a dekorativní závitovou práci na zadních kapsách. V tomto oblečení budete vyčnívat z davu množstvím pozornosti, které se vám dostává.

Na trhu je proto pro muže a ženy k dispozici široká škála slim fit džínů v jiném designu, vzoru, stylu, velikosti a barvě. Je na nositeli, aby si vybral ty správné džíny pro sebe. Je to vysoce kvalitní tkanina použitá v džíně a velmi dobře prošitá s maximální péčí. K úzkým džínům můžete spárovat tolik věcí, jako jsou topy, trička, košile, bundy, halenky, efektní doplňky a efektní obuv.