Deštník

9 unikátních čínských deštníků s různými modely

Čínské deštníky jsou oblíbené po celém světě pro svůj jedinečný design a strukturu. Vyčnívají z davu a dávají vám vintage styl. Přečtěte si, abyste věděli, proč jsou čínské deštníky nejlepší pro použití v tomto období dešťů.

Tradiční a skvělý deštník v čínském stylu na svatbu s obrázky:

Zde jsou nejlepší návrhy čínských deštníků pro každou příležitost.

1. Růžový čínský deštník:

Růžový čínský deštník

Tento růžový čínský deštník je vyroben z jutové látky a je nejlepší jej nosit v letní sezóně. Nelze jej použít v dešti, protože jutová tkanina nebude schopna nasávat dešťovou vodu. Může být převzata do funkce během dne a může být také přizpůsobena vašemu oblečení, aby zlepšila váš vzhled.

2. Asijský japonský deštník:

Asijský japonský deštník

Jedná se o čínský slunečník, který má 22 palců a je vyroben z hedvábí. Může být použit v deštivém i letním období. V jiných částech Asie lze tento deštník použít i v zimě, aby vás zachránil před sněžením. Velmi rychle schne a lze jej použít vícekrát.

3. Zelený čínský deštník:

Zelený čínský deštník

Tento čínský slunečník je nezbytností pro lidi, kteří hledají styl i ochranu před sluncem. Může být hluboce použit v letní sezóně. Tato chladná světle zelená barva uklidňuje oči a je také příjemná.

4. Bílý čínský deštník:

Bílý čínský deštník

Tento čínský svatební deštník je nutností koupit pro ty, kteří hledají příslušenství, které by odpovídalo jejich svatebnímu oblečení. Tento bílý deštník s květinovou výšivkou je nejelegantnější ze všech čínských deštníků. Může být také použit jinak k pravidelnému používání, aby vás chránil před sluncem.

5. Ručně vyráběný čínský deštník:

Ručně vyráběný čínský deštník

Tento ručně vyrobený červený čínský deštník je nutností koupit pro lidi, kteří hledají originalitu a jedinečný design. Je silný a odolný a lze jej použít v letní i zimní sezóně. Dodává se v různých jiných barvách, ale nejoblíbenější je červená. Snadno schne a lze jej použít znovu a znovu.

6. Žlutý čínský deštník:

Žlutý čínský deštník

Tento tradiční čínský deštník je vzácný kus, protože se na trhu snadno nesežene. Unikátní je jeho tradiční čínský design a struktura. Může být použit v letním i deštivém období a je pevný a odolný. Dodává se v různých barvách, aby vyhovovaly požadavkům a stylu každého.

7. Vodotěsný čínský deštník:

Vodotěsný čínský deštník

Tento deštník v čínském stylu je vodotěsný a je speciálně vyroben pro období dešťů. Je snadno přenosný v dešti, protože je lehký. Je na něm krásný designový potisk, který mu dodává elegantní vzhled.

8. Modrý květinový čínský deštník:

Čínský modrý deštník

Tento čínský papírový deštník je elegantní kousek, protože jej lze použít jako příslušenství pro funkci a také jako ochranu před slunečním zářením. Ačkoli je křehký, protože je vyroben z papíru, může se ukázat jako trvanlivý, pokud se používá dobře. Je k dispozici v různých velikostech a barvách, aby vyhovovaly vašim požadavkům.

9. Čínský deštník z ropného papíru:

Čínský deštník z papírového papíru

Tento čínský deštník je víceúčelový. Protože je vyroben z olejového papíru, je voděodolný; nelze jej však použít v prudkém slunečním světle. Je pokryta květinovým vzorem a dřevěnou rukojetí na podporu deštníku. Mohou ho používat lidé jakékoli věkové skupiny, protože je lehký a snadno se nosí.

Čínské deštníky možná vynalezli v Číně. Ale dnes se používají po celém světě jako módní doplněk. Jsou k dispozici v různých velikostech a barvách a lze je použít vícekrát. Jsou krásné a elegantní a mohou vás odlišit od davu.