Deštník

9 krásných návrhů červených deštníků s obrázky

Deštník je podepřen dřevěnými nebo kovovými žebry, která jsou obvykle upevněna na dřevěném, kovovém nebo plastovém sloupku, aby poskytovala ochranu před deštěm v období dešťů. Normálně červená barva označuje symbol lásky nebo sportu. Ve skutečnosti je červená barva důležitým symbolem pro práva sexuálních pracovníků a používá se také pro události. Symbol červeného deštníku poprvé použili sexuální pracovníci v Benátkách; Itálie v roce 2001. V pozdějších dobách se to proslavilo pravidelným používáním pro všechny. Projekt s červeným deštníkem byl založen v roce 2010. Pracovníci sexuální oblasti demonstrovali proti v humánních pracovních podmínkách a porušování lidských práv tím, že zvedli červené deštníky.

Nejlepší a stylové červené deštníky:

Podívejme se na několik nejlepších 9 červených deštníků.

1. Dlouhý červený deštník:

Dlouhý červený deštník

Je to velký červený deštník s kulatou rukojetí, snadno se nosí. Jedná se o ochranný typ deštníku užitečný v dešti a v létě. Jedná se o snadno otevíratelný a zavírací typ deštníku a také jej snadno nosí staré lidi. Rukojeť deštníku je pohodlná s rovnou černou barevnou tyčí.

2. Neformální červený deštník:

Neformální červený deštník

Je to nádherná kombinace chytrého černého a červeného deštníku s rovnou černou rukojetí. Může to být užitečné příležitostné dny v sezóně. Tento typ deštníku najdete také na golfovém hřišti. Získáte snadnou funkčnost spodních pružin, tj. Snadné otevírání.

3. Koktejlový červený deštník:

Koktejl červený deštník

Zde je nádherná kombinace červeného deštníku s bílými tečkami. Jedná se o malý červený deštník, který je většinou užitečný při koktejlových večírcích pro klienty. Tento deštník si můžete nechat u sebe na prstech nebo v jakékoli sklenici whisky, aby přilákal vaši koktejlovou párty. Tento typ deštníků si můžete zařídit pro příští večírek.

4. Dřevěný červený deštník:

Dřevěný červený deštník

Jedná se o velký červený deštník, který má spodní pružiny dříku a rovnou dřevěnou rukojeť s černým koncem. Pro vaše pohodlí a snadné použití najdete automatický otevřený mechanismus. Je to kvalitní typ deštníku.

5. Krátký červený deštník:

Krátký červený deštník

Je to velmi malá kombinace nádherné červené deštníku s rukojetí potaženou černým matem. Je vyroben z ultrafialového hliníkového rámu s tkaninou pongee. Má červený pásek na uchycení tohoto deštníku.

6. Designer Red Umbrella:

Designový červený deštník

Tento deštník je kombinací červené a bílé barvy. Je vyroben z polyesterového materiálu s bílými květy. Můžete najít rovnou rukojeť, která je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a má atraktivní design. Dívka s červeným deštníkem může snadno chodit v dešti.

7. Dětský červený deštník:

Děti červený deštník

Jedná se o deštník se zvířecí tematikou a černou barevnou tečkou. Tento deštník je opravdu skvělý způsob, jak udržet vaše děti suché, lehké a snadno použitelné. Díky tomu je pro děti pohodlnější nosit je a je to vysoce kvalitní kreslený dětský červený deštník.

8. Jídelní stůl Červený deštník:

Jídelní stůl červený deštník

Zde je s polyesterovým obdélníkem červený deštník bude dokonalým vzhledem k vašemu jídelnímu stolu. Tento deštník je postaven na stole. Má manuální naklápěcí mechanismus, který zajišťuje nepřetržitý stín v případě potřeby. Všechny židle a deštníky jsou dodávány se stejným polyesterovým vláknem. Je to perfektní červený zahradní deštník.

9. Sluneční světlo Červený deštník:

Sluneční světlo červený deštník

Tento deštník je vyroben ze solárních LED světel. Tento deštník je perfektním červeným venkovním deštníkem. Má kulatý solární panel v horní části sluneční energie, která se shromažďuje. To je účinnější pro UV blokování. Snadné ovládání náklonu, ruční zdvih kliky a vzduchová akce. Stiskněte tlačítko a deštník se nakloní doleva a doprava.

Červený deštník vám nabízí širokou škálu stylů, které jsou vhodné pro všechny příležitosti a pro každou sezónu. Červené deštníky se nejlépe hodí od svatby a pohřbu až po firemní akce a každodenní použití. Všechny červené deštníky jsou vysoce kvalitní, ale dostupné a za nižší ceny. Některé červené deštníky jsou velmi fantastické a stylové. Tyto deštníky jsou vyrobeny ze sklolaminátového rámu.